Po podaniu Cristiano Ronaldo dobrą okazję zmarnował Marcelo.

35
26
83'

Arkadiusz Milik w tym sezonie w dwóch spotkaniach Ligi Mistrzów zdobył trzy gole i dorzucił asystę.

79
1
4
83'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

83'

Z pierwszej piłki z 16 metrów niecelnie strzelał Luka Modrić.

15
11
81'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

81'

Ładną akcję przeprowadziło Napoli. Jose Callejon skierował piłkę do bramki Realu, ale sędzia słusznie dopatrzył się spalonego i gola nie uznał.

13
12
79'

Piłkarze Realu wymienili kilka efektownych podań na połowie SSC Napoli. Ostatecznie jednak stracili piłkę.

12
9
76'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Lucas Vazquez.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens.

12
21
75'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

73'

Pepe Reina świetnie teraz złapał piłkę po strzale Jamesa Rodrigueza. Podawał Toni Kroos.

18
14
73'

Z dystansu niecelnie strzelał Lorenzo Insigne.

18
15
71'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Pepe.

20
20
70'

Pepe Reina w ostatniej chwili złapał piłkę po dośrodkowaniu Jamesa Rodrigueza. Do strzału już składał się Karim Benzema.

16
6
68'

Dries Mertens zmarnował doskonałą okazję dla Napoli! Oddał minimalnie niecelny strzał z 12 metrów.

8
14
67'

Kolejny ładny strzał z dystansu w wykonaniu Casemiro. Tym razem uderzenie było jednak niecelne.

15
7
65'

Gra Napoli wygląda dobrze, ale tylko do pola karnego Realu. Potem włoskiej drużynie brakuje dokładności.

14
4
63'

Real cofnął się do defensywy i nastawił na grę z kontry. Teraz to SSC Napoli rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.

20
4
62'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów nad bramką Realu strzelił Faouzi Ghoulam.

18
14
61'

Będzie rzut wolny dla Napoli. To dobra okazja na gola.

20
8
60'

Tym razem na spalonym złapany został Cristiano Ronaldo.

16
9
59'

Szukał miejsca do strzału Cristiano Ronaldo. Portugalczyk stracił jednak piłkę na linii pola karnego.

21
10
57'

SSC Napoli nie jest w stanie przeprowadzić groźnej akcji.

16
21
54'

Gol! Strzelił Casemiro. Przepiękne uderzenie Casemiro z pierwszej piłki zza pola karnego! To był strzał nie do obrony! Już 3:1 dla Realu.

Real Madryt
66
85
54'

Niecelny strzał z dystansu oddał Marcelo.

22
14
52'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
20
16
52'

Akcja Napoli, ale strzał Jose Callejona został zablokowany.

25
12
49'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Ronaldo wycofał piłkę do Toniego Kroosa na 15 metr, a ten pewnie skierował ją do bramki! 2:1 dla Realu.

56
96
47'

Marek Hamsik zagrał do wbiegającego w pole karne Realu Driesa Mertensa. To było jednak minimalnie zbyt mocne podanie.

19
13
47'

Napoli od początku drugiej połowy rozgrywa piłkę w środku boiska.

23
6
46'

18
44'

Real ma zdecydowaną przewagę. SSC Napoli teraz praktycznie tylko się broni.

32
19
42'

Ależ okazja Realu! Po zagraniu Cristiano Ronaldo ze skrzydła na piłkę w polu karnym nabiegał Karim Benzema i oddał strzał z 11 metrów. Piłka otarła się o słupek i wyszła poza boisko!

44
12
39'

Z dystansu strzelał Luka Modrić. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

53
13
38'

Żółtą kartkę za faul w środku boiska otrzymał Piotr Zieliński.

24
82
37'

Goście przestawili się teraz na grę z kontry. Real rozgrywa piłkę.

35
11
35'

Częściej przy piłce są zawodnicy Realu. Napoli w ostatnich minutach nie dopuszcza jednak do zagrożenia we własnym polu karnym.

32
15
32'

Akcja Zieliński - Insigne - Hamsik. Strzelał ten ostatni, ale niecelnie.

31
23
32'

SSC Napoli w ostatnich minutach zostało zepchnięte do defensywy.

21
37
31'

Po kombinacyjnym rozegraniu rzutu wolnego z linii pola karnego strzelał Luka Modrić. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

21
19
30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Napoli. Niecelnie główkował Sergio Ramos. Za chwilę jednak kolejny rzut wolny dla Realu.

29
14
28'

To powinien być gol! Po zespołowej akcji z 12 metrów niecelny strzał oddał jednak Cristiano Ronaldo!

34
16
26'

Na spalonym złapany został Cristiano Ronaldo.

45
14
25'

Wyrównane zrobiło się to spotkanie.

20
10
23'

Obie drużyny stosują wysoki pressing. Samo spotkanie jednak bardzo ciekawe.

29
3
21'

Napoli stara się rozgrywać piłkę na połowie Realu. Brakuje jednak dokładności przed polem karnym rywala.

27
8
18'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal. Carvajal popisał się świetnym dośrodkowaniem zewnętrzną częścią stopy. W polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Karim Benzema i z pięciu metrów pokonał bramkarza SSC Napoli.

72
170
17'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
59
23
17'

Aktywny jest Piotr Zieliński. Reprezentant Polski stara się rozgrywać, nie boi się gry.

92
1
16'

SSC Napoli zastosowało teraz wysoki pressing na połowie rywala. Efekt? Piłkarze Realu stracili piłkę.

39
6
14'

Bardzo aktywny jest Karim Benzema. Napastnik Realu co chwilę jest przy piłce. Sporo pracy z nim mają obrońcy Napoli.

19
24
12'

Cristiano Ronaldo wrzucił piłkę do Karima Benzemy. Ten oddał strzał głową, ale to było nieczyste i niecelne uderzenie.

19
14
11'

Real stara się atakować. Napoli mądrze i solidnie się jednak broni.

34
9
8'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Marek Hamsik. Po prostopadłym podaniu Hamsika Lorenzo Insigne popisał się zaskakującym, ale świetnym, precyzyjnym strzałem z dystansu. Piłkarz Napoli wykorzystał to, że źle ustawiony był bramkarz Realu.

7'

Zieliński ładnie rozegrał piłkę w środku boiska. Później jednak Jose Callejon niedokładnie dośrodkował w pole karne.

26
10
6'

Zza pola karnego strzelał Marcelo. To było jednak niecelne uderzenie.

24
10
4'

Ładna kontra gości. Piotr Zieliński podał na skrzydło, w pole karne dośrodkowywał Dries Mertens. Piłkę złapał jednak bramkarz Realu.

45
7
3'

SSC Napoli jak na razie głównie broni się na własnej połowie. Real w zdecydowanej ofensywie.

26
13
1'

Ależ okazję mieli gospodarze! Po akcji Cristiano Ronaldo lewą stroną Karim Benzema strzelał z kilku metrów. Dobrze interweniował jednak Pepe Reina.

27
8
19:50

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

45
3
19:50

Spotkanie poprowadzi Damir Skomina (Słowenia).

50
7
19:50

SSC Napoli awansowało do fazy pucharowej z 1. miejsca w grupie. Real zafiniszował drugi za Borussią Dortmund.

31
14
19:50

Spotkanie na ławce rezerwowych rozpocznie natomiast Arkadiusz Milik.

47
17
19:50

Piotr Zieliński miał udział przy czterech golach w trzech poprzednich meczach SSC Napoli. Polak jest w wysokiej formie. Przeciwnikiem jego zespołu w walce o ćwierćfinał Ligi Mistrzów będzie Real Madryt.