Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Leon Bailey.

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Sime Vrsaljko.

Szybki wyrzut z autu i "klepka" w narożniku boiska. Centra Vrsaljko idealnie na głowę Torresa. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

25
3
85'

Szybka kontra Atletico. Koke zewnętrzną częścią stopy obsłużył Correę, ale rezerwowemu napastnikowi jeden z rywali sprzątnął piłkę sprzed nosa.

82'

I kolejny raz Meksykanin. Tym razem z 18 metrów nad poprzeczką.

1
81'

Kolejny raz Javier Hernandez! Było blisko 3:3, ale strzał napastnika na linii bramkowej zatrzymał Filipe Luis.

1
1
80'

Złe rozegranie Chicharito. Meksykanin dostał dobre podanie, ale zamiast strzelać próbował jeszcze "nawinąć" rywala.

2
78'
76'

Gospodarze ładnie rozprowadzili akcję. Z prawej strony przed bramkę dogrywał Aranguiz, ale obrońcy przyblokowali Hernandeza.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Charles Aranguiz. Brutalny faul na Gabim.

Bayer 04 Leverkusen
2
1
72'

Z marszu pokazał się na murawie Thomas Partey. Pomocnik dograł na 5. metr, ale tam pod nogi Griezmanna rzucił się Bernd Leno. Dobre zachowanie bramkarza.

1
2
71'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Thomas Partey.

68'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Stefan Savić.

Bayer ponownie łapie kontakt. Julian Brandt dogrywał z lewego skrzydła do Chicharito. Piłkę starał się wypiąstkować Miguel Angel Moya, ale pechowo nabił swojego kolegę.

12
1
20
66'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Wendell. Faul na Vrsaljko.

1
62'

Zabawa gości na 16. metrze bramki Bayeru. Widowiskowa gra na jeden kontakt i "setka" Carrasco. Arbiter nie pozwolił jednak na oddanie strzału... był ofsajd.

1
59'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro.

Ten gol zwyczajnie mu się należał. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnie huknął w środek bramki.

20
7
58'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Dragović.

1
58'

Będzie rzut karny dla Atletico! Dragović faulował Gameiro na linii pola karnego.

2
56'

Bayer. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Kevin Volland.

56'

Z dystansu wysoko nad poprzeczką uderzył Yannick Ferreira Carrasco.

53'

Ponownie niedościgniony Kevin Gameiro! Francuz pobiegł zostawiając za plecami Kampla. Gdy był już w szesnastce podjął decyzję o podaniu, ale zagrał za plecy Griezmanna.

51'

Podanie w pole karne do Gameiro. Ten nic nie robił sobie z towarzystwa Aranguiza. Mocny strzał trafił w spojenie słupka z poprzeczką!

4
1
50'

Gol kontaktowy wróży olbrzymie emocje.

49'

Gol! Strzelił Karim Bellarabi. Asystował mu Benjamin Henrichs.

Kampl dobrze wypatrzył wbiegającego prawą stroną Henrichsa. Obrońca mocno zagrał w szesnastkę, a tam tylko nogę dostawił Bellarabi. Spóźniona interwencja Savicia.

9
16
46'

Zaczynamy grę w drugiej połowie.

2
1
45'

Starcie w powietrzu Hernandeza z Gabim. Hiszpan użył łokcia, ale szkockiemu arbitrowi to wyraźnie umknęło.

3
2
41'

Protestują trybuny. Długie podanie na wolne pole do Bellarabiego, ale zdaniem sędziego Niemiec kopnął walczącego z nim Vrsaljko.

4
1
39'

Wreszcie koledzy wypracowali pozycję strzałową Hernandezowi. Centra w punkt z prawej strony boiska, ale Chicharito nieczysto trafił piłkę głową.

4
37'

Teraz odwdzięczyć podaniem chciał się Antoine Griezmann. Zagranie z lewej flanki szukające Gameiro przejął jednak Toprak.

3
34'

Powinno być już "pozamiatane"! Kevin Gameiro dużo szybszy od Dragovicia. Wyłożenie piłki na 10. metr, ale tam atomowy strzał Griezmanna odbił Bernd Leno.

3
1
33'

Nie widać podłamania u gospodarzy. Bayer nic sobie nie robi z dwubramkowej straty i zaciekle atakuje.

3
1
30'

Piękny, techniczny strzał Kampla z 17 metrów. Miguel Angel Moya dał próbkę swoich umiejętności, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

4
28'

Wstrzelenie futbolówki w pole karne Atletico z lewej strony. Koke nie miał kontroli nad piłką i mało brakowało, a zaliczyłby "samobója". Ostatecznie obok słupka.

2
3
25'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro.

Długie wybicie obrońcy Atletico i kiks Dragovicia w strefie środkowej. Gameiro natychmiastowo popędził na bramkę. Starało się go zatrzymać dwóch obrońców, ale napastnik w idealnym momencie zagrał do kolegi. Pewny strzał w górny róg i Leno bez szans.

37
5
21'

Kampl do Hernandeza i błyskawiczny strzał z 15 metrów. Dobrze ustawiony Moya chwycił piłkę.

4
2
20'

Jak odpowiedzą Aptekarze? Miejmy nadzieję, że stracony gol nie podetnie im skrzydeł, bo początek mieli obiecujący i było na co popatrzeć.

6
17'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Nikt nie był w stanie go zatrzymać. Pomocnik przeskoczył nad atakującym go wślizgiem Kamplem, a następnie fantastycznie uderzył z narożnika pola karnego. Lepiej się tego strzelić nie dało!

40
6
16'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs. Taktyczny faul 35 metrów przed własną bramką.

6
14'

Teraz dla odmiany groźnie pod bramką Atletico. Kevin Kampl wyłuskał piłkę na 17. metrze, przedarł się w pole karne i uderzył. Piłka trafiła w nogę jednego z rywali i przeleciała obok słupka.

3
1
12'

Filipe Luis mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a desperacko interweniujący Wendell obił własną poprzeczkę!

4
12'

Podanie z lewej strony boiska i w świetnej okazji znalazł się Antoine Griezmann. Dobra obrona Leno!

3
5
11'

Kilkudziesięciometrowy rajd Sime Vrsaljko! Obrońca ruszył prawą flanką z własnej połowy. Nikt nie był w stanie go powstrzymać, zrobił to dopiero tuż przed polem karnym Aleksandar Dragović.

4
9'

Postraszyło Atletico. Dwa podania i z piłką w pole karne wbiegł Yannick Ferreira Carrasco. Podanie tuż sprzed linii końcowej zostało przecięte przez jednego z obrońców.

5
6'

Agresywny pressing na wysoko ustawionych obrońcach gości. Hiszpanie spanikowali, ale Bellarabi przesadził z atakiem na Filipe Luisa. Faul.

4
1
3'

Kontra Atletico wyprowadzana przez Nigueza. Rozbiegli się Griezmann i Gameiro, ale pomocnik podawał zbyt lekko i piłka u Topraka.

6
3
2'

Zagranie piętą Brandta i piłka na prawym skrzydle. Źle w pole karne dośrodkowywał Karim Bellarabi.

5
3
20:10

Trójka sędziowska wyprowadza piłkarzy na boisko. Bayer ubrany na czarno. Goście z Madrytu w pasiastych, czerwono-białych koszulkach i czerwonych spodenkach.

5
1
20:10

Do pierwszego gwizdka pozostał kwadrans, korzystając z chwili przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
1
20:10

Dwa lata temu w Leverkusen w pierwszym meczu gospodarze wygrali 1:0.