Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze

Trzy minuty doliczone.

2
2
88'

POPRZECZKA po strzale Ramiego głową z ośmiu metrów. Fura szczęścia po stronie Lisów.

3
1
88'
ZMIANA
87'

Korner dla Sevilli po zablokowanym strzale Joveticia z 25 metrów.

3
85'

Mecz wyraźnie ożył po golu Vardy'ego i rewanż w Anglii szykuje się bardzo emocjonująco.

4
1
84'

Gray ruszył z kontrą i gdyby minął Mariano, byłby sam na sam z bramkarzem. Dobra interwencja obrońcy Sevilli.

1
1
83'

Sarabia dograł na dalszy słupek - tam był Vitolo, ale Schmeichel obronił jego strzał.

1
80'

Sevilla domagała się rzutu karnego. Czy Jovetić był faulowany przez Ndidiego? Sędzia uznał, że nie.

1
3
80'

Leicester po zdobytej bramce wyraźnie zyskało na pewności siebie.

3
78'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Lisy. Fuchs zdecydował się na strzał z dystansu, jednak został zablokowany.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Escudero. Faulowany Mahrez.

76'

Sevilla stara się grać szybciej piłką, aby zdobyć jeszcze jedną bramkę.

3
75'

Długie podanie do Vardy'ego, który zdołał lekko zagrać na trzeci metr, gdzie piłkę złapał Rico.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Danny Drinkwater. Dramatycznie spisujące się Leicester zdobyło bramkę. Drinkwater posłał płaskie podanie do Vardy'ego, który z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

14
1
8
72'

68 procent posiadania piłki ma Sevilla.

2
70'

Bardzo głęboko cofnięte Leicester rzadko opuszcza własną połowę.

1
68'

Małe zamieszanie w polu karnym Lisów i ostatecznie Rami uderzył wyraźnie obok bramki.

1
66'

Leicester wciąż nie ma pomysłu, jak rozmontować defensywę rywali.

2
2
63'
ZMIANA
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joaquin Correa. Asystował mu Stevan Jovetić. 2:0! Jovetić miał obok siebie trzech rywali, ale żaden z nich nie wybił mu piłki. W końcu podał do Correi, który z ośmiu metrów uderzył nie do obrony. Futbolówka zanim wpadła do siatki, to odbiła się jeszcze od poprzeczki.

60'

Drinkwater oddał strzał z 20 metrów, piłka odbiła się od Ramiego i wyszła na korner.

3
58'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Demarai Gray.

56'

Sarabia był w polu karnym Lisów, oddał strzał lewą nogą z 15 metrów, ale obok słupka.

1
3
55'
ZMIANA

Sevilla. Schodzi: Clement Lenglet. Wchodzi: Daniel Carrico.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Clement Lenglet #5
3
54'

Musa fatalnie popsuł akcję Leicester. Prosty techniczny błąd i od bramki rozpoczął Rico.

2
1
52'

Silny strzał Escudero, ale piłka ugrzęzła w nogach piłkarzy Lisów.

1
50'

Odpowiedź Sevilla mogła być zabójcza! Vitolo z pięciu metrów z ostrego kąta trafił w słupek.

1
2
50'

Pierwszy celny strzał gości - próbował Ndidi, ale piłka w rękach bramkarza.

1
2
49'

W końcu dłużej przy piłce był Mahrez, jednak dośrodkowanie zostało przyblokowane i padło łupem bramkarza.

1
47'

Musa zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i bramkarz nie musiał interweniować.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+1'

Do strzału głową doszedł Vitolo, ale z pięciu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

2
2
45'

Minuta doliczona.

1
3
42'

Leicester miało rzut wolny w okolicach pola karnego rywali, jednak dośrodkowanie Mahreza nie sprawiło żadnych kłopotów Sevilli.

3
1
40'

Gra została wznowiona.

1
39'

Musa i Escudero zderzyli się podczas walki o górną piłkę. Przerwa w grze.

1
38'

Kolejna bardzo dobra interwencja Schmeichela - tym razem po rzucie wolnym.

2
1
37'

Świetna interwencja bramkarza Leicester, który wybił na korner strzał sprzed pola karnego. Correa sprawdził czujność Duńczyka.

2
2
34'

Świetna atmosfera na stadionie w Sewilli. Kibice doskonale bawią się tego wieczoru.

2
1
32'

Drinkwater starał się prostopadłym podaniem uruchomić Vardy'ego. W poprzednim sezonie udałaby się ta sztuka, ale w tym piłka wyszła na aut.

1
1
31'

Kąśliwe dośrodkowanie w pole karne posłał Sarabia i Schmeichel z trudem wybił piłkę.

3
2
30'

Mistrz Anglii cały czas nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

2
29'

Claudio Ranieri stoi przy linii i wścieka się na swoich zawodników. Leicester jest dzisiaj wyraźnie słabsze od rywali.

2
3
27'

Jovetić zdecydował się na strzał z 30 metrów. Piłka odbiła się od pleców Hutha i zmierzała pod poprzeczkę. Bardzo dobra interwencja bramkarza Lisów zapobiegła utracie gola.

1
3
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Asystował mu Sergio Escudero. 1:0 dla Sevilli! Silne dośrodkowanie Escudero z lewej strony boiska, a Sarabia z siedmiu metrów potężnym uderzeniem głową nie dał szans Schmeichelowi!

20
1
1
9
23'

Co ciekawe, Schmeichel obronił pierwszy rzut karny od kwietnia 2013 roku.

4
4
22'

Escudero, lewy obrońca, dość niespodziewanie znalazł się przed polem karnym i oddał bardzo mierzony strzał w róg bramki Lisów. Kasper Schmeichel stanął na wysokości zadania.

1
3
21'

Niezła, składna akcja Sevilli, jednak Sarabia nie sięgnął piłki tuż przed bramką.

1
19'

Musa szukał podaniem Vardy'ego, jednak dograł niedokładnie.

1
2
19'

Goście starają się wysokim pressingiem przeszkodzić Sevilli w rozgrywaniu piłki.

1
17'

Wes Morgan dość zaskakująco znalazł się w polu karnym rywali, jednak nie sięgnął piłki.

1
1
17'

Leicester miało rzut z autu w okolicach pola karnego Sevilli. Piłka została rzucona w kierunku Vardy'ego, jednak ten przegrał pojedynek główkowy.

3
16'

Ofensywna akcja Leicester, jednak Mahrez faulował rywala.

4
2
14'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Joaquin Correa! Piłkarz Sevilli kiepsko uderzył z rzutu karnego - płasko i nawet nie w róg bramki. Schmeichel wyczuł jego intencje i zatrzymał strzał.

8
7
13'

Rzut karny dla Sevilli! Correa sfaulowany przez Morgana.

5
11'

Stevan Jovetić nieczysto trafił w piłkę na siódmym metrze i od bramki rozpoczął Schmeichel.

3
9'

Lisy bronią się póki co bardzo dobrze, ale nie potrafią też dłużej utrzymać się przy piłce.

2
1
7'

Długie podanie do Vardy'ego, ale Rami wybił piłkę na aut.

1
2
6'

Nieporozumienie pomiędzy Fuchsem a Schmeichelem i o mały włos, a Austriak wpakowałby piłkę do własnej siatki!

2
1
5'

Odpowiedź Leicester City, jednak próba Fuchsa poszybowała wysoko nad bramką.

3
2
3'

Sarabia oddał zaskakujący strzał sprzed pola karnego i piłka spadła na górną siatkę bramki.