Liga Mistrzów: 1/8 finału, rewanże
15 mar 2017 20:45
90+3'

Kevin De Bruyne dośrodkował z rzutu wolnego wprost w ręce Subasicia. Fatalna próba.

94
79
22
23
24
90+2'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Thomas Lemar.

28
22
12
13
12
90+2'

Manchester City jeszcze naciska, ale robi to chaotycznie.

18
27
11
5
12
90'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Nabil Dirar.

32
19
13
11
11
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valere Germain.

16
11
11
11
15
88'

Manchester City ma coraz mniej czasu, a w ostatnich minutach trudno mu stwarzać sytuacje pod bramką Subasicia.

27
37
9
8
9
86'

Dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Thomas Lemar, jednak zagrożenie oddalił Wilfredo Caballero.

16
4
5
7
10
84'
23
13
11
10
14
83'

Gwizdy na trybunach, Obywatele w ataku pozycyjnym.

17
11
11
12
12
81'

Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Kevin De Bruyne i piłka opuściła boisko.

30
15
10
10
12
81'
29
15
9
9
9
80'

Piłkarze Monaco znów się wycofali i czekają na ruch rywala.

26
18
15
10
13
77'

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Asystował mu Thomas Lemar.

Co za zwrot! Znów bliżej ćwierćfinału jest Monaco! To był perfekcyjnie rozegrany rzut wolny, centrował Lemar, a głową do siatki trafił Bakayoko.

526
252
65
31
54
74'

Żółtą kartkę za faul na Bernardo Silvie otrzymał Raheem Sterling.

Manchester City
49
24
12
12
16
74'

W drugiej połowie mecz wygląda dokładnie odwrotnie niż przed przerwą. Manchester City napiera nieustannie, a Monaco jest bezradne.

22
7
6
5
22
71'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Gol dla Obywateli wisiał w powietrzu i w końcu padł! Subasić odbił piłkę do boku po płaskim strzale Sterlinga, Sane miał przed sobą pustą bramkę i takiej okazji nie mógł zmarnować.

104
53
52
97
350
70'

Monaco. Schodzi: Andrea Raggi. Wchodzi: Almamy Toure.

7
5
8
9
17
69'

Sergio Aguero zakręcił polu karnym obrońcami Monaco, ale wyszedł z bramki Danijel Subasić, skrócił kąt i Argentyńczyk nie był już w stanie go pokonać.

15
5
3
1
8
68'

Raggi ma problemy zdrowotne i chyba konieczna będzie zmiana.

8
6
5
11
3
68'

Raheem Sterling wbiegł w pole karne, zagrał w kierunku Sergio Aguero, jednak skutecznie przeciął to Andrea Raggi.

7
10
4
1
2
67'

Teraz dobrą okazję miał Leroy Sane, uderzył jednak w boczną siatkę.

8
7
3
4
6
65'

Ogromne szczęście ma w drugiej połowie Monaco! David Silva wyłożył piłkę na 12. metr do Sergio Aguero, ale strzał Argentyńczyka instynktownie zatrzymał Danijel Subasić!

27
8
7
6
8
62'

Leroy Sane dynamicznie wpadł w pole karne, wyłożył piłkę na 5. metr do Sergio Aguero, ale ten fatalnie przestrzelił!

18
5
8
4
7
61'

Nieczysto sprzed pola karnego uderzył Raheem Sterling i gospodarze go zablokowali.

12
7
3
3
4
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tiemoue Bakayoko. To oznacza dla niego absencję w następnym meczu.

14
5
5
6
7
58'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Fabinho otrzymał Kevin De Bruyne.

24
7
2
4
4
57'

Mogło być 2:1! Raheem Sterling miał czystą pozycję, powinien strzelać z ostrego kąta, ale zamiast tego niedokładnie wycofał piłkę do Sergio Aguero i cała akcja spaliła na panewce.

17
8
9
5
4
55'

Gospodarze wyszli z kontrą, kończył ją strzałem sprzed pola karnego Kylian Mbappe Lottin, jednak zablokował go Bacary Sagna.

5
4
2
2
11
54'

Monaco nie chce już podejmować ryzyka. Teraz inicjatywa jest po stronie Man City.

6
3
3
10
5
51'

Gael Clichy zagrał miękko w pole karne do Davida Silvy, ale w ostatniej chwili Hiszpana uprzedził Danijel Subasić.

8
5
3
3
5
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
3
1
2
7
49'

Poprawiła się nieco gra Obywateli, przede wszystkim widać u nich większą determinację.

4
4
2
4
10
46'

Początek drugiej połowy.

40
11
6
4
4
44'

Monaco nie forsuje tempa, gospodarze czekają już na przerwę.

65
31
13
10
10
41'

Obywatele zbierają się do ataku, jednak na razie idzie im to bardzo mizernie.

34
19
13
11
11
38'

Valere Germain wystartował do podania w pole karne, pochopnie wyszedł z bramki Wilfredo Caballero, bo nie udało mu się dogonić rywala, ten jednak dośrodkował niedokładnie i zabrakło strzału.

19
7
9
4
8
35'

W światło bramki dośrodkował z rzutu wolnego Thomas Lemar, ale Wilfredo Caballero wypiąstkował piłkę.

27
11
8
6
11
34'

Manchester City w ogromnych opałach. Jeśli Pep Guardiola nie wstrząśnie swoimi piłkarzami i ci się wreszcie nie obudzą, to ich szanse na awans będą zerowe, bo dotąd grają beznadziejnie.

15
27
6
8
7
31'

W polu karnym Monaco szarżował Sergio Aguero, powstrzymał go jednak Jemerson.

40
25
16
13
12
29'

Gol! Strzelił Fabinho. Asystował mu Benjamin Mendy.

Kapitalna akcja Monaco i 2:0! Po podaniu Lemara płasko z lewego skrzydła dośrodkował Mendy i piłkę do siatki pewnym strzałem z 10 metrów wpakował Fabinho. Obrona Man City statystowała.

556
289
88
45
61
28'

Leroy Sane podał do wychodzącego na czystą pozycję De Bruyne, Belg mógł mieć sytuację sam na sam z Subasiciem, ale w ostatniej chwili doskonale wślizgiem interweniował Andrea Raggi.

34
20
11
8
12
26'

Zanosiło się na ciekawą akcję gości, ale Raheem Sterling był na spalonym i sędzia przerwał jego rajd lewym skrzydłem.

39
17
11
6
7
23'

Bacary Sagna zablokował dośrodkowanie Sidibe z prawego skrzydła.

29
14
8
12
17
21'

Ekipa Monaco jest niesamowicie naładowana, a Manchester City gra bardzo słabo. Awans gości wisi na włosku.

51
31
13
14
14
18'

Z dystansu mocno, ale nad bramką uderzył Valere Germain.

26
14
12
10
16
16'

Kylian Mbappe Lottin trafił do siatki płaskim strzałem z ostrego kąta, jednak w momencie podania był na wyraźnym spalonym i gol nie został uznany.

17
10
11
14
22
16'

Teraz napór Monaco nieco zelżał, ale Obywatele wciąż nie potrafią złapać odpowiedniego rytmu.

28
12
9
10
12
13'

Manchester City od kilku minut skupiony wyłącznie na defensywie, Monaco złapało wiatr w żagle i mocno naciska.

42
26
18
19
18
11'

Żółtą kartkę za faul na Silvie otrzymał Bacary Sagna.

41
20
16
13
14
8'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Bernardo Silva.

Gospodarze odrobili połowę strat! W zamieszaniu Silva dośrodkował płasko na 4. metr i stamtąd do siatki trafił Mbappe Lottin!

531
266
95
50
66
7'

Fantastyczna okazja Monaco i to powinno być 1:0! Kylian Mbappe Lottin wybiegł na czystą pozycję, miał przed sobą tylko Wilfredo Caballero, ale kapitalnie interweniował bramkarz Man City.

35
21
18
23
26
5'

Odpowiedź Monaco: niezłe dośrodkowanie Mendy'ego z lewej strony boiska, jednak zagrożenie oddalił Gael Clichy.

27
18
11
19
19
4'

Nieudanie, zbyt głęboko centrował z prawego skrzydła Kevin De Bruyne i piłkę złapał Danijel Subasić.

26
20
14
19
18
2'

Od początku gra jest bardzo otwarta i piłka błyskawicznie wędruje z jednego pola karnego w drugie.