Aston Villa gra już bez motywacji. Goście nie wierzą w końcowy sukces.

1
84'

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Josh Onomah.

80'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Moussa Sissoko. 2:0! Płaskie zagranie Sissoko do niepilnowanego Sona, który z 11 metrów zdobył gola. Bramkarz bez szans.

3
1
79'

Sissoko wpadł w pole karne, ale Sam Johnstone dobrze się ustawił i sparował strzał Francuza.

1
77'

Aston Villa. Schodzi: Mile Jedinak. Wchodzi: Keinan Davis.

wchodzi Wchodzi
Keinan Davis #39
schodzi Schodzi
77'
74'

Dobra sytuacja dla Kogutów przy rzucie wolnym. Dier uderzył jednak w mur.

2
71'

Gol! Strzelił Ben Davies. Asystował mu Georges-Kevin N'Koudou. 1:0 dla Tottenhamu! N'Koudou dośrodkował w pole karne, gdzie z siedmiu metrów gola głową zdobył Ben Davies.

68'

Sprzed pola karnego przymierzył Winks, piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Aston Villi po czym złapał ją bramkarz.

1
66'

Piłka spadła na czwarty metr skąd strzał oddał Agbonlahor. Został jednak zablokowany.

1
65'

Jeśli mecz zakończy się remisem po 90. minutach, to nie będzie dogrywki tylko powtórka na stadionie dzisiejszego gościa.

1
62'

Son oderwał się od rywala, wpadł w pole karne i oddał bardzo silny strzał pod poprzeczką. Dobra interwencja bramkarza.

1
60'

Tottenham. Schodzi: Vincent Janssen. Wchodzi: Dele Alli.

58'

Za chwilę na murawie pojawi się Dele Alli.

1
56'

70 procent posiadania piłki ma Tottenham Hotspur.

53'

Dośrodkowanie Daviesa, ale... trafił w swojego kolegę z drużyny.

51'

Po niezłej pierwszej akcji znów gra toczy się w środkowej strefie boiska.

46'

Jest pierwsza akcja Tottenhamu. Janssen zagrał do Sona, który od razu odegrał mu piłkę, ale strzał Holendra poleciał wprost w bramkarza.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
42'

Zupełnie niewidoczny jest Son, który miał napędzać akcje Tottenhamu.

39'

Znów siadło tempo w Londynie. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

36'

Które to już długie podanie do Daviesa i na dodatek niedokładne...

34'

W ostatnich minutach wyrównał się mecz w Londynie.

31'

Groźnie w polu karnym Tottenhamu po rzucie wolnym. Ostatecznie piłka została wybita.

1
29'

Strzał Bacuny z dalszej odległości, jednak wprost w Vorma.

27'

The Villans mają spory problem, żeby w ostatnich minutach wydostać się z własnej połowy.

24'

Zbyt mocne dośrodkowanie do Trippiera, który wbiegał w pole karne Aston Villi.

1
22'

Rzut wolny dla Tottenhamu, jednak Sam Johnstone pewnie wypiąstkował piłkę.

21'

Na ławce Tottenhamu siedzi m.in. Dele Alli. 20-latek w ostatnich trzech meczach ustrzelał po dublecie.

19'

Goście mieli rzut rożny, ale po dośrodkowaniu na szósty metr jeden z gości faulował rywala.