Copa del Rey: 1/8 finału, pierwsze mecze
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
85'

Danilo strzelił silnie i po ziemi z ostrego kąta, ale kolejną udaną interwencję zanotował Sergio Rico.

1
84'

Już w pierwszym kontakcie z piłką Mariano Diaz oddał celny strzał. Młody napastnik uderzył w ekwilibrystyczny sposób, stojąc tyłem do bramki, lecz trafił wprost w golkipera Sevilli.

1
83'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Mariano Diaz.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Escudero.

2
1
79'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Danilo.

79'

Kolejna próba piłkarzy Realu z dystansu. Casemiro strzelił kilka metrów nad poprzeczką.

1
76'

Sergio Escudero strzelił z 15 metrów i piłka prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Realu.

74'

Toni Kroos uderzył z dystansu, ale piłka poszybowała wprost w dobrze ustawionego Sergio Rico.

73'

Aktywny Marcelo zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Brazylijczyk został zablokowany.

1
70'

Nie jest to porywające widowisko po zmianie stron. Real skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

1
1
67'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

64'

Dwie zmiany przeprowadzone przez trenera Sevilli praktycznie nic nie zmieniły w grze gości.

1
1
59'

Kiko Casilla skutecznie interweniował poza własnym polem karnym. To był bardzo ryzykowny wślizg bramkarza Realu.

56'

Kolejne dośrodkowanie z lewego skrzydła w wykonaniu Marcelo i tym razem piłka prześlizgnęła się po nodze Moraty. To na razie nie jest dobry mecz napastnika Realu.

2
55'

Sporo chaosu od początku II połowy. Real szuka kolejnych goli, Sevilla nieudolnie stara się zdobyć choćby honorową bramkę.

51'

Niecelnie z dystansu uderzył Marcelo.

1
49'

W odpowiedzi Joaquin Correa strzelił po ziemi z 15 metrów tuż obok słupka.

49'

Alvaro Morata powinien zdobyć 4 gola, ale źle trafił w piłkę po ładnym dośrodkowaniu Marcelo.

1
46'

Sevilla. Schodzi: Ganso. Wchodzi: Pablo Sarabia.

46'

Początek drugiej części gry.

1
44'

Gol! Strzelił James Rodriguez. 3:0!!! James pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

18
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

5
1
43'

Rzut karny dla Realu Madryt! Mariano lekko pchnął w "szesnastce" Modricia. Dość kontrowersyjna decyzja.

3
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
3
5
41'

Sevilla zmarnowała kolejną 100-procentową sytuację. Vitolo dostał świetne podanie w pole karne, miał przed sobą tylko golkipera i... trafił prosto w niego.

4
1
38'

Sevilla wyraźnie zawodzi, Real wykorzystuje swoje okazje i zasłużenie prowadzi 2:0. Czy "Królewscy" postawią kropkę nad "i" już przed rewanżem na Sanchez Pizjuan?

1
2
34'

Nieprawdopodobne! To musiał być gol dla Sevilli! Joaquin Correa znalazł się oko w oko z Kiko Casillą, ale trafił w nogi golkipera, a Vicente Iborra w idealnej sytuacji do dobitki fatalnie skiksował.

1
3
34'

Po rzucie wolnym wyraźnie nad bramką główkował Ganso.

1
4
31'

Ależ akcja Moraty! Napastnik Realu położył w polu karnym dwóch rywali, a jego strzał instynktownie sparował Sergio Rico.

3
2
30'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Toni Kroos.

2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wprost do siatki główkował Varane!

21
1
29'

Świetna okazja dla Realu! James Rodriguez kapitalnie znalazł na lewej stronie Marcelo, który huknął z powietrza jak z armaty. Na posterunku stał jednak golkiper Sevilli, odbijając piłkę przed siebie.

5
2
28'

Toni Kroos zdecydował się na uderzenie po ziemi z dystansu. Niemiec wyraźnie się pomylił. W strzałach 6:1.

3
4
27'

Bardzo dobry mecz w wykonaniu pomocników Realu. Gospodarze kontrolują sytuację i skutecznie wybijają z rytmu rywali.

5
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Ganso. Za faul.

Sevilla FC
6
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra. Pomocnik Sevilli domagał się rzutu karnego. Zamiast "jedenastki" został ukarany przez sędziego.

9
3
19'

Strzał Marco Asensio z narożnika pola karnego został zablokowany.

1
6
18'

Real dalej w natarciu. Sevilla ma spore problemy ze skonstruowaniem ataku.

5
2
15'

Ależ to mogła być bramka! Po centrze Carvajala z prawej strony świetnymi "nożycami" popisał się Luka Modrić. Piłka po uderzeniu Chorwata przeleciała tuż obok słupka!

2
3
13'

Świetny start w wykonaniu Realu, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

2
2
11'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Casemiro. Real Madryt na prowadzeniu! Piłkarze Sevilli źle rozegrali piłkę na własnej połowie, co sprytnym wślizgiem wykorzystał Casemiro. Futbolówka trafiła do Jamesa, a ten popisał się pięknym płaskim strzałem z 18 metrów!

27
3
7'

Ciekawy, żywy mecz od pierwszego gwizdka arbitra. Optyczną przewagę ma Real, jednak Sevilla również stara się zaatakować.

3
2
4'

Joaquin Correa ładnie namieszał na połowie Realu, ale jego strzał skutecznie zblokował Nacho. Sevilla miała rzut rożny, po którym nie stworzyła zagrożenia.

2
2
2'

Pierwsza okazja dla Realu Madryt. Po dośrodkowaniu Modricia z najbliższej odległości spudłował Alvaro Morata. Bramka i tak nie zostałaby uznana, ponieważ hiszpański napastnik był na spalonym.

3
4
20:21

Trenerzy zdecydowali się na kilka zmian w podstawowych jedenastkach. Ciekawie prezentuje się atak Realu, w którym wystąpią James Rodriguez, Alvaro Morata i Marco Asensio.

3
1
20:21

Pierwszy mecz zostanie rozegrany na Santiago Bernabeu. Rewanż już za tydzień w stolicy Andaluzji.

2
1
20:21

To prawdziwy hit 1/8 finału Pucharu Króla! Ekipy świetnie prezentują się w rozgrywkach Primera Division - Real Madryt jest liderem, a Sevilla plasuje się na 3. miejscu.