Copa del Rey: 1/8 finału, pierwsze mecze

Nieprawdopodobne! Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Gerard Pique został zablokowany, a Lionel Messi trafił w słupek!!!

13
6
90+2'

Rozpaczliwe ataki Barcy i heroiczna obrona Athletic. Czy Baskom uda utrzymać się prowadzenie w pierwszym meczu?

9
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Trwają ataki Barcelony.

6
4
88'

Barcelona. Schodzi: Samuel Umtiti. Wchodzi: Paco Alcacer. Napastnik za stopera!

87'

Barca atakuje, Athletic rozpaczliwie broni się dziewięcioma piłkarzami.

6
2
85'

Luis Suarez próbował przelobować golkipera, jednak uderzył zbyt lekko.

9
2
83'
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ander Iturraspe. Athletic gra w "dziewiątkę"! Pomocnik Basków ewidentnie sfaulował Neymara.

Athletic Bilbao
31
1
12
79'

Ależ okazja dla Barcelony! Lionel Messi miał sporo czasu na siódmym metrze, jednak wdał się w drybling i stracił piłkę!

13
8
78'

Athletic. Schodzi: Aritz Aduriz. Wchodzi: Javi Eraso.

74'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Raul Garcia. Głupota zawodnika Athletic! Pomocnik niepotrzebnie sfaulował rywala i wyleciał z boiska.

26
1
9
71'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Andre Gomes.

71'

Tercet Barcelony "MSN" ruszył z błyskawiczną kontrą, jednak wzorowy powrót zanotował Iker Muniain, który przerwał całą akcję.

7
3
68'

Athletic. Schodzi: Enric Saborit. Wchodzi: Iker Muniain.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Enric Saborit #25
10
3
65'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Neymar, jednak Gorka Iraizoz zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczkę.

14
5
64'

Neymar wycofał piłkę w polu karnym do Messiego, który został zablokowany.

4
8
63'

Aritz Aduriz chciał zdobyć przepięknego gola. Napastnik Athletic zdecydował się na lob z 16 metrów, ale uderzył piłkę zbyt lekko i ta wylądowała w rękawicach ter Stegena.

10
6
61'

Gorka Iraizoz uprzedził w polu karnym Luisa Suareza.

7
7
58'

Po bramce gra toczy się głównie w środku boiska.

7
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia.

12
6
53'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Iturraspe.

13
8
52'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Trafienie kontaktowe dla Barcelony po fantastycznie wykonanym rzucie wolnym przez Messiego! Gorka Iraizoz odbił piłkę, ale ta trafiła w poprzeczkę, a następnie odbiła się za linią bramkową.

FC Barcelona
59
2
11
49'

Luis Suarez kapitalnie przepuścił piłkę, ale w całej sytuacji nieco pogubił się Lionel Messi, który zamiast od razu strzelić, wpadł w gąszcz piłkarzy Athletic.

3
7
46'

Początek drugiej części gry.

14
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

8
11
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

6
14
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Iniesta. Za dyskusje z sędzią.

5
16
45+1'

Neymar został podcięty w polu karnym, padł na murawę, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

6
10
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
3
44'

Neymar uderzył z ostrego kąta, lecz Gorka Iraizoz odbił piłkę na kolejny korner.

8
2
44'

Jordi Alba dostał piłkę w pole karne, miał sporo miejsca, jednak zbyt długo zwlekał z decyzją i ostatecznie wywalczył tylko rzut rożny.

7
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Aritz Aduriz.

7
6
40'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti. Stoper Barcelony powrócił na boisko i od razu podbiegł z pretensjami do Aduriza.

6
6
38'

Powtórki wykazują, że Aritz Aduriz specjalnie uderzył Umtitiego w szyję. To powinna być czerwona kartka. Stoper Barcelony z wielkim problemem wstał z murawy i ma wiele do powiedzenia arbitrowi.

3
3
37'

Dramatyczne sceny w polu karnym Barcelony. Z bólu zwija się Samuel Umtiti, który ma wyraźne problemy z oddychaniem.

2
5
35'

Ciężki mecz dla Barcelony. Goście mają problem ze skonstruowaniem ataku.

3
4
31'

Inaki Williams uderzył z ostrego kąta, ale posłał piłkę w trybuny San Mames.

3
3
28'

Gol! Strzelił Inaki Williams. Asystował mu Aritz Aduriz.

2:0!!! Barcelona straciła piłkę na własnej połowie i błyskawicznie padł gol dla gospodarzy. Aduriz odegrał piętką, a Inaki Williams po silnym strzale podwyższył rezultat.

31
28
25'

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Asystował mu Raul Garcia.

Bramka dla Athletic! Z końcowej linii dośrodkował Raul Garcia, a zupełnie niepilnowany Aduriz skutecznie zamknął akcję na długim słupku. Wysoki Bask trafił do siatki po uderzeniu głową.

32
31
20'

Najlepsza okazja dla Barcelony. Lionel Messi kapitalnie dośrodkował w pole karne, a tuż obok słupka główkował Gerard Pique.

8
2
16'

Optyczna przewaga Barcelony. W akcjach gości brakuje jednak skutecznego ostatniego zagrania.

3
4
16'

Niezbyt ciekawy okres w meczu. FC Barcelona ma optyczną przewagę, ale gościom brakuje skutecznego ostatniego zagrania.

7
12'

Po ładnej akcji Barcelony niecelnie z 15 metrów uderzył Lionel Messi.

6
3
11'

Neymar wpadł w pole karne z lewego skrzydła i groźnie zagrał do środka. Na posterunku jeden z defensorów Athletic.

8
4
8'

Przebudziła się Barcelona, która atakuje z coraz większym animuszem. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

6
1
5'

Agresywny początek w wykonaniu gospodarzy. W pierwszych minutach zdecydowanie dominuje Athletic, który praktycznie nie schodzi z połowy Barcelony.

6
4
2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż obok słupka główkował Ander Iturraspe. Środkowy pomocnik Athletic świetnie urwał się rywalom.

14
3
20:32

Była to jedyna porażka Athletic na własnym boisku w tym sezonie. W kolejnych meczach Baskowie wygrali 10-krotnie i 1 zremisowali.

3
4
20:32

Zespoły w tym sezonie spotkają się po raz drugi. Pod koniec sierpnia, również w Bilbao, FC Barcelona wygrała 1:0 w ramach rozgrywek Primera Division.