Otwarta końcówka, oba zespoły mają ochotę na jeszcze jednego gola.

1
85'

Gol! Strzelił Juanfran. Asystował mu Gabi.

Remis! Świetnie za plecy obrońców zagrał Gabi i Juanfran przelobował Yoela, który niepotrzebnie wyszedł z bramki.

Atletico Madryt
Asysta:
7
82'

Jose Maria Gimenez przeciął dośrodkowanie Pedro Leona z prawego skrzydła.

80'

Gol! Strzelił Pedro Leon. Asystował mu Ruben Pena.

Mamy 2:1 dla Eibar! W pole karne dośrodkował Pena i strzałem z pierwszej piłki przy słupku do siatki trafił Pedro Leon. Moya bez szans.

SD Eibar
Asysta:
Ruben Pena #11
5
1
1
78'

Dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy, ale Rivera źle podał do Bebe i ten nie był już w stanie oddać strzału.

1
74'
73'

Gol! Strzelił Sergi Enrich.

Co za wejście rezerwowych! Po strzale Pedro Leona Atletico uratował słupek, ale natychmiastową dobitką pod poprzeczkę do siatki trafił Enrich. 1:1.

Sergi Enrich #9
SD Eibar
1
8
73'

Eibar. Schodzi: Imanol Sarriegui. Wchodzi: Pedro Leon.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Imanol Sarriegui #32
73'

Eibar. Schodzi: Josue Dorrio. Wchodzi: Sergi Enrich.

Josue Dorrio #29
71'

Z rzutu wolnego w światło bramki dośrodkował Koke, nikt nie przeciął toru lotu piłki i złapał ją Yoel.

68'

Powinno być 0:2, ale Angel Correa przegrał pojedynek sam na sam z Yoelem!

2
66'

Gospodarze chcieliby zdobyć chociaż jednego gola, ale ich ataki wyglądają nieudolnie.

63'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Koke.

2
60'

Miguel Angel Moya odbił piłkę do boku po płaskim strzale Bebe z rzutu wolnego.

1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Bebe.

Bebe #25
SD Eibar
2
57'

Atletico ma pełną kontrolę nad meczem, mimo że się przesadnie nie wysila.

1
1
53'

Kąśliwa centra Bebe z prawej strony boiska, zabrakło jednak wykończenia.

1
1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
1
50'

Po rzucie wolnym celny strzał oddał Galvez i na raty interweniował Miguel Angel Moya.

2
50'

Gospodarze musieliby teraz strzelić pięć goli. Biorąc pod uwagę dotychczasowy przebieg meczu, to zadanie jest nierealne.

2
49'

Gol! Strzelił Jose Maria Gimenez. Asystował mu Nicolas Gaitan.

Teraz nic już nie zabierze awansu Atletico! Z rzutu rożnego dośrodkował Gaitan, a pięknym strzałem głową do siatki trafił Gimenez. Yoel bez szans.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

3
45'

Brutalny faul Dos Santosa na Gaitanie, mimo to sędzia nie sięgnął po kartkę.

1
4
42'

Angel Correa zablokował mocny strzał Bebe z narożnika pola karnego.

3
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

5
2
37'

Angel Correa dośrodkował na bliższy słupek w kierunku Gameiro, ten był jednak naciskany przez obrońcę i nie zdołał oddać celnego strzału.

6
2
35'

To nie była roszada taktyczna, Fran Rico opuścił boisko z powodu urazu.

4
34'

Eibar. Schodzi: Fran Rico. Wchodzi: Dani Garcia.

Dani Garcia #14
Fran Rico #16
6
2
32'

Yoel zatrzymał bardzo groźny strzał Gameiro z ostrego kąta, ale gol i tak nie zostałby uznany, bo napastnik Atletico był na spalonym.

1
7
30'

Zespół Eibar podkręcił tempo i od kilku minut ma wyraźną przewagę.

7
27'

Po rzucie rożnym znów okazję miał Josue, jednak strzelił z 14 metrów nad poprzeczką.

3
1
27'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Bebe, obrońcy Atletico wybili piłkę wprost pod nogi Josue i ten oddał soczysty strzał sprzed pola karnego, który świetnie zatrzymał Miguel Angel Moya.

5
1
22'

Beznadziejny płaski strzał z dystansu oddał Bebe. Piłka minęła słupek o kilka metrów.

7
20'

Nano nie doszedł do piłki po zbyt głębokiej centrze z prawego skrzydła.

8
18'

Temperatura meczu nie jest na razie zbyt wysoka. Gospodarze mają do odrobienia ogromną stratę i jeśli w miarę szybko nie otworzą wyniku, to ich szanse na awans staną się czysto matematyczne.

8
15'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Rico.

SD Eibar
5
14'

Angel Correa dopadł do piłki na 14. metrze, miał mnóstwo miejsca, ale uderzył na siłę i chybił celu.

1
6
10'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Josue.

1
13
8'

Atletico przeprowadziło niezłą akcję kombinacyjną, piłka znalazła się w polu karnym gospodarzy, ale w pewnym momencie zapanował tam taki tłok, że oddanie strzału stało się niemożliwe.

12
1
5'

Dość dynamiczny początek, oglądamy sporo akcji oskrzydlających Eibar, jednak póki co gospodarzom brakuje precyzji.