Lee Evans #14
Wolverhampton Wanderers
3
89'

Po indywidualnej szarży Jon Dadi Bodvarsson zbiegł spod końcowej linii, by wypracować sobie pozycję do strzału z ostrego kąta, ale zablokował go obrońca.

2
87'

Kolejne zamieszanie, sytuacyjny strzał z kilku metrów oddał Divock Origi i instynktownie interweniował Burgoyne!

1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Daniel Sturridge.

Nic na to nie wskazywało, ale będą jeszcze emocje! W ogromnym zamieszaniu w polu karnym Sturridge zgrał piłkę głową do Origiego i ten wykonał egzekucję uderzeniem z bliska.

84'

Z dystansu strzał rozpaczy oddał Joe Gomez. Daleko obok słupka.

1
81'

Mogło być 0:3, ale Karius zatrzymał strzał z bliska Bodvarssona. Inna sprawa, że Islandczyk był na spalonym, co umknęło uwadze sędziego asystenta.

3
78'

Emre Can chciał dośrodkować spod końcowej linii, ale do końca przeszkadzał mu Hause i zawodnik The Reds nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

2
77'
ZMIANA

Wolves. Schodzi: Andreas Weimann. Wchodzi: Joe Mason.

wchodzi Wchodzi
Joe Mason #10
schodzi Schodzi
1
3
76'

Teraz z 25 metrów w trybuny huknął Philippe Coutinho.

1
1
75'

Z dystansu blisko środka bramki uderzył Daniel Sturridge i piłkę z małymi kłopotami złapał Burgoyne.

2
74'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Oviemuno Ejaria. Wchodzi: Emre Can.

71'
ZMIANA

Wolves. Schodzi: Nouha Dicko. Wchodzi: Jon Dadi Bodvarsson.

Nouha Dicko #9
3
1
69'

Czas mija, a Liverpool wciąż nie potrafi strzelić nawet bramki kontaktowej. Trybuny na Anfield tracą powoli wiarę w awans swych ulubieńców.

2
67'
ZMIANA

Wolves. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Connor Ronan.

Connor Ronan #43
Helder Costa #17
1
2
61'

Po prostopadłym podaniu Alberto Moreno znalazł się sam na sam z Burgoynem, ale ten wyszedł z bramki i nie pozwolił Hiszpanowi oddać strzału.

3
60'

Płasko z dystansu uderzył Philippe Coutinho, ale w sam środek bramki i piłkę złapał Burgoyne.

2
59'

Rośnie napór Liverpoolu, w atakach gospodarzy szwankuje jednak wykończenie.

2
55'

Goście zablokowali mocne uderzenie Roberto Firmino z ostrego kąta.

3
53'

Nie ma na razie przełomu w postawie Liverpoolu. Trzeba też przyznać, że bardzo konsekwentnie w obronie gra Wolverhampton.

3
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Georginio Wijnaldum.

2
1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
48'

Po dośrodkowaniu Woodburna z rzutu wolnego strzał głową oddał Roberto Firmino, ale piłka odbiła się jeszcze od Klavana i poleciała obok słupka.

2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kortney Hause.

Kortney Hause #30
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Doliczone 2 minuty.

2
45'

Georginio Wijnaldum padł w polu karnym Wilków po interwencji Weimanna. Sędzia puścił grę, choć lekki kontakt między zawodnikami był.

2
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreas Weimann. Asystował mu Helder Costa.

Nieprawdopodobne! Już 0:2! Po szybkim kontrataku Costa zagrał prostopadle do Weimanna, a ten minął zwodem Kariusa i skierował piłkę do pustej bramki.

Asysta:
14
2
38'

Dobrą okazję mógł mieć Divock Origi, który wychodził na czystą pozycję, jednak podanie w jego kierunku od Alberto Moreno przeciął obrońca.

2
36'

Teraz kilka spokojniejszych minut, bez spięć podbramkowych.

2
32'

Z 16 metrów mocno, ale obok słupka uderzył Roberto Firmino.

4
32'

Oviemuno Ejaria wymienił krótkie podania z Origim, jednak nie oddał strzału, bo w polu karnym osaczyło go kilku rywali.

2
29'

Żółtą kartkę za faul na Wijnaldumie otrzymał Richard Stearman.

Richard Stearman #5
6
28'

Lekko z ostrego kąta uderzył Andreas Weimann i piłkę spokojnie złapał Loris Karius.

3
26'

Zbyt krótko z własnego pola karnego wybił piłkę Ragnar Klavan, natychmiast uderzył z dystansu Evans, jednak daleko obok słupka.

3
1
25'

Jak po grudzie idzie ekipie The Reds, a Wilki spokojnie rozbijają niemrawe akcje rywala i czekają na kontry.

3
20'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Lucas Leiva.

3
19'

Gospodarze zaczynają powoli przejmować inicjatywę, ale wciąż nie oddają groźnych strzałów.

4
15'

Po płaskiej centrze Woodburna i rykoszecie piłkę sprzed bramki wybil Stearman.

4
14'

Na razie o grze Liverpoolu nie da się powiedzieć nic dobrego. Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiają Wilki.

4
1
10'

Co za rajd! Costa przebiegł z piłką pół boiska, minął kilku rywali i zabrakło tylko celnego strzału! Naciskany przez Woodburna Portugalczyk w decydującym momencie skiksował.

6
7'

Gospodarze bardzo wolno zbierają się do ataku. Wciąż tkwią w szoku po straconej bramce.

6
1
4'

Loris Karius wybiegł aż do narożnika pola karnego, by uprzedzić Dicko. Liverpool na razie śpi.

6
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Richard Stearman. Asystował mu Helder Costa.

Sensacja! Po dośrodkowaniu Costy z rzutu wolnego Stearman uciekł obrońcom Liverpoolu i pokonał Kariusa strzałem głową.