Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. Polak po golu wbiegł w sektor kibiców Fiołków i za to został ukarany.

3
5
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. 4:1! KAPITALNE uderzenie Teodorczyka lewą nogą sprzed pola karnego!

28
87'

Ofensywna akcja Anderlechtu, jednak Teodorczyk podaje niecelnie. Kibice Fiołków nagradzają go głośnym "Teo, Teo, Teo".

3
1
84'

Oostende dłużej utrzymuje się przy piłce, ale to nie sprawia, że gospodarze kreują sobie okazje strzeleckie.

2
1
81'

Niewiele się dzieje na boisku - wszyscy w Anderlechcie mogą być zadowoleni poza Teodorczykiem, który od ponad 400 minut pozostaje bez bramki.

2
2
80'
ZMIANA

KV Oostende. Schodzi: Kevin Vandendriessche. Wchodzi: Nicklas Pedersen.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kevin Vandendriessche #26
2
1
75'
ZMIANA

KV Oostende. Schodzi: Bruno Godeau. Wchodzi: Fernando Canesin Matos.

Fernando Canesin Matos #55
Bruno Godeau #31
73'
ZMIANA

KV Oostende. Schodzi: Michiel Jonckheere. Wchodzi: Andile Jali.

Andile Jali #15
Michiel Jonckheere #20
1
72'

Z gospodarzy uszło powietrze po dwóch fantastycznych strzałach Tielemansa.

69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Youri Tielemans. 3:1! NIESAMOWITY strzał Tielemanasa lewą nogą z 25 metrów w same okienko. Bramkarz nawet nie drgnął.

RSC Anderlecht
9
2
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Youri Tielemans. 2:1 dla Anderlechtu! Piłka po dośrodkowaniu w pole karne została wybita na 18 metr, gdzie bardzo ładnym strzałem popisał się Tielemans.

10
63'

Teodorczyk przedłużył podanie głową, jednak tam nie było żadnego z jego kolegów.

2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Bram Nuytinck.

61'

Anderlecht w drugiej połowie wygląda mocno przeciętnie. Teodorczyk jest odcięty od podań.

1
1
58'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Sofiane Hanni. Wchodzi: Youri Tielemans.

Sofiane Hanni #94
56'

Sebastien Siani oddał zupełnie nieudany strzał sprzed pola karnego.

1
54'

Szybka kontra gospodarzy i kończy ją strzałem Musona. Piłka odbija się od gracza Anderlechtu i wychodzi na korner.

1
52'

"Teo" na szczęście wrócił na murawę - to był chwilowy ból.

51'

Na boisku leży kontuzjowany Teodorczyk. Polak urazu doznał w akcji obronnej.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Kara Mbodji. Wchodzi: Uros Spajic.

Uros Spajic #5
Kara Mbodji #4
44'

Teodorczyk cofnął się po piłkę i został sfaulowany.

2
3
42'

Przerwa w grze, ponieważ jakiś problem zdrowotny ma Najar.

1
40'

Sporo walki w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach meczu.

37'

Kontra w wykonaniu gospodarzy, jednak Dimata zamiast kopnąć piłkę to... kopnął rywala.

1
35'

Gospodarze mieli rzut wolny, jednak nie było większego zagrożenia pod bramką Anderlechtu.

1
31'

Teodorczyk znów był sfrustrowany brakiem podania od kolegi z zespołu.

30'

Płaski strzał Bruno z 18 metrów bramkarz Oostende wybił na korner.

28'

Wyrównał sie mecz w ostatnich minutach spotkania.

1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nany Dimata. 1:1! Dimata zmylił bramkarza i płaskim strzałem zdobył gola.

Nany Dimata #19
KV Oostende
5
6
23'

Żółtą kartkę otrzymał Sofiane Hanni za zagranie piłki ręką we własnym polu karnym. Kontrowersyjna sytuacja.

3
20'

Wszystkie górne podania kierowane są na Teodorczyka. Polak większość z nich wygrywa.

16'

Zbyt głęboka centra w pole karne Anderlechtu i piłka w rękach bramkarza.

14'

Dziwaczna decyzja arbitra, który zauważył przewinienie Brama Nuytincka, chociaż to on był faulowany w polu karnym gospodarzy.

1
13'

Teodorczyk wpadł w pole karne, ale tam została odebrana mu piłka.

1
12'

Teodorczyk bezradnie rozkłada ręce na piątym metrze, ponieważ nie doczekał się podania od Bruno.

11'

"Teo" ładnie zgasił piłkę na klatkę piersiową i zagrał na prawe skrzydło do Chipciu.

1
9'

Wysokie podanie do Teodorczyka i Polak faulowany w powietrznej walce.

3
8'

Teodorczyk przetrzymał piłkę, zagrał ją do Chipciu, jednak ten niedokładnie odegrał w stronę Polaka.

2
3
5'

Anderlecht nadal w natarciu. Przed chwilą miał rzut rożny, ale piłka została wybita.

1
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Asystował mu Alexandru Chipciu. 1:0 dla Anderlechtu! Hanni zagrał na wolne pole do Chipciu, który był na spalonym, ale nie zauważył tego sędzia asystent. Rumun nie zachował się egoistycznie, chociaż miał przed sobą tylko bramkarza i poczekał na Hanniego, a ten umieścił piłkę w pustej bramce. Jednak jak po chwili pokazały telewizyjne powtórki, to jednak nie Hanni zagrał do Chipciu, lecz zawodnik gospodarzy.