Mecze towarzyskie
03 lut 2017 18:00
85'

Legia kontroluje to, co się dzieje na boisku, ale nie jest w stanie realnie zagrozić rywalowi.

8
12
80'

Legia. Schodzi: Michał Kopczyński. Wchodzi: Adrian Małachowski.

wchodzi Wchodzi
Adrian Małachowski #17
schodzi Schodzi
16
1
78'

Może się podobać Sebastian Szymański. Niespełna 18-letni pomocnik raz po raz rozrywa obronę Duńczyków.

19
3
76'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Jodłowiec.

Legia Warszawa
6
17
75'

Legia poczuła krew i zamknęła Duńczyków na ich połowie, ale nie potrafiła drugi raz zagrozić bramce FC Nordsjealland.

7
10
71'

Gol! Strzelił Adam Hlousek. Asystował mu Sebastian Szymański.

Tym razem wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Hlousek zagrał pod końcową linię do Szymańskiego i po chwili otrzymał piłkę od młodszego kolegi, by pokonać Jensena płaskim strzałem z ośmiu metrów.

48
63
70'

Piłka w satice FC Nordsjealland, ale gol nie został uznany, ponieważ sędzia uznał, że Tomasz Jodłowiec faulował bramkarza rywali.

3
17
68'

Po zejściu Miroslava Radovicia i Vadisa Odjidji-Ofoe gra Legii dużo straciła na jakości.

6
12
65'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek.

3
15
61'

Nordsjaelland. Schodzi: Jakob Johansson. Wchodzi: Karlo Bartolec .

Karlo Bartolec #12
Jakob Johansson #11
2
9
61'

Nordsjaelland. Schodzi: Ernest Asante. Wchodzi: Souheib Dhaflaoui.

Souheib Dhaflaoui #19
Ernest Asante #9
1
10
61'

Legia. Schodzi: Vadis Odjidja-Ofoe. Wchodzi: Guilherme.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan.

5
15
59'

Vadis Odjidja-Ofoe upadł w polu karnym FC Nordsjealland, ale gwizdek sędziego milczał.

2
12
59'

W pierwszym kwadransie po zmianie stron lepsze wrażenie sprawiają Duńczycy.

4
11
56'

Nordsjaelland. Schodzi: Runar Runarsson. Wchodzi: Peter Vindahl Jensen.

Peter Vindahl Jensen #16
Runar Runarsson #1
10
2
56'

Legia znów w tarapatach i znów za sprawą Rasmusena, ale tym razem po uderzeniu młodego Norwega piłka trafiła w boczną siatkę bramki Legii.

4
11
55'

Necid przegrał kolejny pojedynek sam na sam z Runarssonem. Tym razem chcąc w ogóle oddać strzał, Czech musiał zagrać wślizgiem, ale trafił piłką w golkipera rywali.

2
12
53'

Gol! Strzelił Mathias Rasmussen.

20-letni pomocnik przejął piłkę na swojej połowie, ruszył w samotną szarżę w kierunku bramki Legii i pokonał Majeckiego płaskim uderzeniem z 17 metrów.

Mathias Rasmussen #5
FC Nordsjaelland
77
51
50'

Vadis Odjidja-Ofoe uruchomił Tomasa Necida świetnym prostopadłym podaniem, ale czeski napastnik przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Runarem Runarssonem!

5
14
46'

Legia. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Dominik Nagy.

46'

Początek II połowy.

6
10
44'

Matias Rasmussen uderzył z linii pola karnego daleko od bramki Legii.

4
10
42'

Nawet jeśli legioniści tracą piłkę, to szybko ją odzyskują. Warszawianie doskakują do rywali bez względu na to, w którym sektorze boiska stracili futbolówkę.

5
4
38'

Rozpędzony Radović wpadł w pole karne FC Nordsjaelland z lewego skrzydła i uderzył w kierunku bramki rywali, ale piłka trafiła w jednego z obrońców. Wydawało się, że Serb mógł w tej sytuacji podać do Necida.

8
2
36'

Niecelne uderzenie Odjidji-Ofoe sprzed pola karnego. To zagranie Belgowi nie wyszło, ale 28-latek rozgrywa bardzo dobry mecz.

11
3
33'

Kolejna próba Szymańskiego, ale tym razem młody legionista uderzył z dystansu obok bramki FC Nordsjaelland.

7
6
32'

Legia z coraz większą łatwością przedostaje się w pole karne rywali. Teraz Radović spod końcowej linii chciał zagrać przed bramkę do Necida, ale Czech znów został odcięty od podania. Mistrz Polski rozkręca się z minuty na minutę.

10
3
29'

Sebastian Szymański uderzył groźnie z prawej strony pola karnego, ale Runarsson zdołał sparować piłkę poza światło swojej bramki.

7
3
27'

Legii udało się opanować środek pola. Mistrzowie Polski przejęli inicjatywę i budują atak pozycyjny.

5
1
24'

Dobry atak Legii prawą stroną. W jego końcowej fazie Broź dośrodkował w pole karne do Odjidji-Ofoe, ale tego przy piłce w ostatniej chwili uprzedził jeden z obrońców.

7
1
20'

Legii udało się przesunać ciężar gry do środkowej strefy. Chwila wytchnienia dla obrońców drużyny mistrza Polski.

7
5
18'

Vadis Odjidja-Ofoe kapitalnym podaniem rozerwał obronę rywali, ale Tomas Necid, do którego zaadresowana była piłka, popełnił prosty techniczny błąd i nie opanował futbolówki. Gdyby to zrobił, stanąłby oko w oko z bramkarzem FC Nordsjaelland.

5
6
15'

Radović uruchomił na prawym skrzydle Odjidję-Ofoe i ruszył w pole karne, by z powrotem otrzymać piłkę, ale podanie Belga przeciął jeden z obrońców. Legia na razie wyjątkowo nieefektywna w konstrukcji.

5
4
12'

Mistrz Polski na razie jest zmuszony do głębokiej defensywy. Gra jest prowadzona pod dyktando FC Nordsjaelland.

4
9
9'

Legia ruszyła z dobrze zapowiadającą się kontrą, ale w kluczowym momencie ataku Odjidja-Ofoe wykonał nieudane podanie w kierunku Szymańskiego i Duńczycy odzyskali piłkę

4
10
8'

FC Nordsjaelland osiągnął przewagę. Legia jest zmuszona do defensywy.

4
9
5'

Fatalny błąd Arkadiusza Malarza! Bramkarz Legii stracił kontrolę nad piłką i doskoczył do niej jeden z Duńczyków, ale golkiperowi mistrza Polski udało się jeszcze rozpaczliwym wślizgiem nabić futbolówką przeciwnika i FC Nordsjaelland będzie miało tylko rzut rożny.

3
10
3'

Spokojne pierwsze minuty w La Mandze. Legia stara się prowadzić atak pozycyjny.