19 lut 2017 15:00
90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Korner dla Tottenhamu, jednak bramkarz Fulham wypiąstkował piłkę na piątym metrze.

1
86'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Josh Onomah.

85'

Tottenham jeszcze podkręca tempo, aby zdobyć jeszcze jedną bramkę.

82'

To powinna być bramka dla Fulham. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Scott Parker z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza.

1
79'

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Moussa Dembele.

77'

Kąśliwy strzał Eriksena z lewej nogi z 20 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
75'

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Moussa Sissoko.

74'

Fulham. Schodzi: Kevin McDonald. Wchodzi: Scott Parker.

73'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. 3:0! Alli podał na wolne pole do Kane'a, który mając przed sobą bramkarza, uderzył obok niego.

Tottenham Hotspur
5
1
70'

Harry Kane mógł mieć hattrick na koncie, jednak z 10 metrów uderzył nad poprzeczką.

1
1
69'

Indywidualna akcja Eriksena, ale piłka została wybita mu już w polu karnym.

1
66'

Fulham. Schodzi: Sone Aluko. Wchodzi: Gohi Bi Cyriac.

wchodzi Wchodzi
Gohi Bi Cyriac #9
schodzi Schodzi
63'

Fulham od kilku minut dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak droga do remisu jest bardzo daleka.

59'

Eriksen powinien mieć na koncie trzecią asystę, ale chyba nieco za wysoko podał do Dele Allego, który uderzył niecelnie.

56'

Fulham. Schodzi: Floyd Ayite. Wchodzi: Ryan Sessegnon. Warto zaznaczyć, że Sessegnon ma zaledwie 16 lat.

Ryan Sessegnon #30
Floyd Ayite #11
55'

To była dobra okazja dla Eriksena z rzutu wolnego, jednak znów Duńczyk uderzył w mur.

1
51'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen. 2:0! Eriksen dośrodkował na krótki słupek, gdzie na piątym metrze Kane uprzedził defensora i wpakował piłkę do siatki.

7
1
49'

Lekki strzał Eriksena z 14 metrów poleciał wprost w bramkarza.

46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Dwie minuty doliczone.

3
43'

Fulham nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

3
40'

Tottenham świetnie wymienia podania, często zmieniając stronę.

3
37'

Jedna z nielicznych ofensywnych akcji Fulham, ale i tak gospodarze sfaulowali Koguty.

6
34'

Przerwa w grze - Kevin McDonald potrzebuje pomocy medycznej.

7
32'

Drugi gol dla Tottenhamu wisi w powietrzu. Fulham jest bezradne.

7
28'

Son dryblował w polu karnym Fulham, jednak została mu ona odebrana.

8
25'

Teraz fantastyczną okazję na podwyższenie prowadzenia miał Eriksen. Duńczyk uderzył ile miał sił w nogach, ale nad bramką.

8
25'

Eriksen z 25 metrów z rzutu wolnego uderzył w mur, a dobitka była już niecelna.

8
24'

Trippier w odstępie 30 sekund brzydko faulowany przez rywala.

8
20'

Fatalny błąd Vorma, który wyprowadzając piłkę podał wprost do rywala, ale ten uderzył źle i bramkarz złapał futbolówkę.

12
20'

Zdecydowana przewaga Tottenhamu w ostatnich minutach meczu.

8
7
17'

Powinno być 2:0! Alli świetnie przyjął sobie piłkę, ale mając przed sobą tylko bramkarza, to nieczysto trafił w futbolówkę.

15
16'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen. 1:0 dla Tottenhamu! Trippier szybko wyrzucił piłkę z autu. Trafiła ona do Eriksena, który natychmiast dośrodkował na szósty metr, a tam Kane lewą nogą umieścił ją w siatce.

25
1
15'

Nieudana kontra Tottenhamu, ponieważ podanie Kane'a było niedokładne.

16
1
13'

Dwóch zawodników Fulham ucierpiało w jednym starciu i sędzia musiał przerwać grę.

16
10'

Korner dla Tottenhamu, jednak gospodarze wybili piłkę po dośrodkowaniu Eriksena.

16
7'

Ben Davies zbyt mocno dośrodkował z lewego skrzydła.

16
5'

Płaski strzał Allego z linii pola karnego i piłka o pół metra minęła słupek rywali.

16
4'

Dele Alli zagrał futbolówkę głową do Eriksena, który mając przed sobą tylko bramkarza uderzył płasko, lecz Marcus Bettinelli wybił piłkę na korner.