7
3
6
90+2'

Napoli cały czas szarpie, dużo wrzutek w pole karne. Gospodarze liczą na kolejny błąd Juventusu.

27
13
7
4
3
90'

Pogramy aż 6 minut dłużej.

28
10
6
4
10
89'

Pavoletti postraszył gości, będzie korner dla Napoli.

22
7
3
6
88'

5
86'
85'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

15
7
6
6
8
84'

Ładnie pograli na prawej stronie gospodarze. Hysaj zagrywa w pole karne, ale tam dobrze zachował się jeden z defensorów Juve.

8
3
3
4
5
82'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Allan.

44
80'

Żółtą kartkę otrzymał Faouzi Ghoulam.

5
3
2
9
11
79'

Kibice Napoli ciągle wierzą. Czasu nie ma jednak zbyt wiele, a do tego Juve umiejętnie przeszkadza rywalowi.

15
3
4
8
4
77'

Neto znów mógł zawalić bramkę! 27-latek poślizgnął się przy próbie wybicia futbolówki.

11
11
2
4
3
76'
12
7
3
5
7
75'
72'

Koulibaly w ostatniej chwili blokuje strzał Higuaina. Postraszyli goście tym wyjściem.

15
5
5
3
3
70'
13
5
6
3
11
69'

Gol za golem w Neapolu. Gospodarze angażują wszystkie siły do ataku.

34
16
10
3
5
67'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Świetna akcja Napoli, Jose Callejon ograł rwyala i wyłożył futbolówkę Insigne, który znów przywraca wiarę miejscowym!

185
84
30
11
27
65'

Żółtą kartkę otrzymał Amadou Diawara.

3
2
1
10
13
63'

Dzieje się w Neapolu. Myślicie, że zobaczymy kolejne gole?

62
18
8
7
8
61'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

I znów remis! Wejście smoka Mertensa, ale nie byłoby tego gola, gdyby nie katastrofa w wykonaniu Neto, który popełnił prosty techniczny błąd! Zmiennik Milika musiał wykorzystać taki "prezent"!

193
94
45
15
40
61'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

33
12
20
106
62
59'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain.

Ależ to zagrali! Dybala do Cuadrado, który wypatrzył lepiej ustawionego w polu karnym Higuaina, a ten pewnym strzałem zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu!

51
25
17
47
149
57'

Juventus próbuje uspokoić grę.

8
2
2
3
13
55'

Gospodarze świetnie weszli w drugą połowę. Podobać może się również Arek Milik, dużo bardziej aktywny niż przed zmianą stron. Ekipa Maurizio Sarriego chce iść za ciosem.

35
25
6
5
14
53'

Gol! Strzelił Marek Hamsik.

Mocne i precyzyjne uderzenie z linii pola karnego w wykonaniu Marka Hamsika! Golkiper Juventus nawet nie drgnął!

176
76
32
16
30
52'

Arkadiusz Milik! Strzał głową Polaka zostaje zatrzymany przez interweniującego Neto!

54
22
9
7
12
50'

Vlad Chiriches chciał zaskoczyć rywali strzałem i chyba to mu się udało. Futbolówka poszybowała bardzo wysoko.

7
7
3
1
48'

Pokazał się Arkadiusz Milik! Polak miał trochę wolnego miejsca, przymierzył i uderzył z dystansu mocno, ale niecelnie.

31
13
8
5
10
47'

Napoli nie ma nic do stracenia. Czy zobaczymy szturm na bramkę Juventusu?

8
9
6
4
4
46'

Druga połowa rozpoczęta!

10
11
6
6
4
45+2'

Koulibaly zamienił dośrodkowanie Diawary z rzutu wolnego na niecelny strzał głową.

3
3
5
6
8
45'

Pogramy jeszcze 120 sekund.

16
4
2
2
44'

Napoli próbuje odpowiedzieć jeszcze przed zejściem do szatni, ale cały czas czegoś brakuje.

6
5
6
14
7
42'

Jose Callejon uniknął spalonego, ale uprzedził go Alex Sandro i wybił futbolówkę na korner.

6
4
6
7
8
41'

Piotr Zieliński robi co może, Polak był faulowany przy próbie wyprowadzenia ataku.

44
19
19
11
12
39'

Świetna piłka od Zielińskiego do Hamsika, Słowak nie oddał jednak celnego strzału.

30
10
8
5
8
37'

Juventus ma czas i doskonały wynik. Goście nie tylko są dobrze ustawieni, ale i spokojnie wymieniają podania.

12
9
7
8
13
35'

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Gospodarze znajdują się w bardzo trudnym położeniu.

8
6
5
10
18
34'

Gra wstrzymana, na uraz skarży się Vlad Chiriches.

5
8
16
7
7
32'

Przyjęcie, ustawienie piłki do strzału i uderzenie zza pola karnego po ziemi przy słupku! Reina nie dał rady skutecznie interweniować i to mistrz Włoch jest jeszcze bliżej finału!

73
54
32
84
239
31'

Ależ błąd defensywy Napoli! Tomas Rincon dostał idealny "prezent", ale nie zrobił z niego pożytku i nadal mamy bezbramkowy remis!

10
8
9
9
8
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Callejon.

13
7
13
13
29
31'

13
29'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego Cuadrado upadł na murawę, wyraźnie próbując wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać... a wściekli zawodnicy Napoli momentalnie doskoczyli do piłkarza Juve. Będą kartki...

13
21
9
7
5
28'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

8
5
5
9
19
27'

Dobre podanie Zielińskiego, ale Lorenzo Insigne przegrał pojedynek z Leonardo Bonuccim.

22
17
8
5
7
26'

Póki co mieliśmy tylko jedną dogodną okazję. Pozostałe minuty to walka i mało miejsca na budowanie akcji.

3
3
4
7
4
25'

3
23'

Bardzo zły wybór Chirichesa, który w trudnej sytuacji odegrał do Reiny. Doświadczony golkiper zachował jednak spokój i nie popełnił błędu.

19
6
5
7
7
22'

Gonzalo Higuain złapany na minimalnym spalonym.

28
8
3
3
8
20'

Lorenzo Insigne górą w kierunku Jose Callejona. Kolejny raz zabrakło precyzji.

5
4
3
3
21
19'

Nerwowo na murawie, widać, że nikt nie ma zamiaru odpuszczać, dlatego sędzia dość często przerywa grę gwizdkiem.

21
11
10
8
9
18'

Piotr Zieliński faulowany w środkowej strefie boiska. Napoli źle rozegrało jednak ten rzut wolny.

4
3
4
22
18
17'

Amadou Diawara zdecydował się na strzał zza pola karnego. Neto nie mógł przepuścić tej próby.

2
1
7
3
3
15'

Arbiter odgwizdał faul na Higuainie, trybuny oceniły to w swoim stylu, potężnym buczeniem.

1
3
12
3
6
13'

Gonzalo Higuain składał się do strzału z dystansu, lecz został zatrzymany. Po chwili uderzył Alex Sandro, ale w sam środek bramki.

15
8
2
1
5
12'

Nie ma gola! Jak to nie wpadło! Doskonała akcja gospodarzy, którą zapoczątkował Milik, ostatecznie Jose Callejon zostaje zatrzymany przez bramkarza! Dobitka Piotra Zielińskiego również nie pozwoliła wpłynąć na wynik!

27
15
19
14
23
11'

Napoli zaczyna naciskać Juventus. Gospodarze zamknęli rywala na jego połowie.

28
8
3
2
5
8'

Lorenzo Insigne spróbował solowej akcji. Wszystko wyglądało obiecująco, ale na jego drodze znalazł się dobrze interweniujący Leonardo Bonucci.

9
3
6
4
5
6'

Juventus dłużej utrzymuje się przy piłce. Zawodnicy Napoli mają z tym problemy.

13
9
10
17
42
4'

Krótka przerwa w grze. Jeden z kibiców wbiegł na murawę. Od pierwszych sekund atmosfera na trybunach jest gorąca.

13
46
9
10
10
3'

Krótko rozegrali ten stały fragment gry goście, długo szukając pozycji do strzału. W końcu futbolówka trafiła pod nogi Rincona, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

6
8
4
5
6
2'

Paulo Dybala z prawego skrzydła w kierunku Higuaina, dobrą interwencją popisał się jeden z obrońców Napoli. Korner dla Juventusu.

7
5
7
6
16
1'

Marek Hamsik do Milika, a ten podaje niedokładnie.

11
Jak zakończy się mecz SSC Napoli - Juventus Turyn?