Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

23
21
33
90+2'

Groźny kontratak Chelsea i mocny strzał Fabregasa z 16 metrów, ale David de Gea odbił piłkę do boku.

26
12
14
8
13
90+1'

David Luiz przeciął płaskie dośrodkowanie Rashforda spod końcowej linii.

18
12
8
7
13
90'

Doliczone 4 minuty.

17
11
11
13
19
88'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Kurt Zouma.

22
10
9
8
7
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Costa.

10
8
5
9
17
85'

Marcos Alonso centrował płasko do Hazarda, ale przeciął to Antonio Valencia.

13
10
3
5
7
82'

Niezłą okazję miał teraz Paul Pogba, ale wyraźnie chybił płaskim uderzeniem z 20 metrów.

13
8
5
3
3
81'

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Jesse Lingard.

13
8
4
3
5
81'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Cesc Fabregas.

14
5
4
4
7
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

Manchester United
8
5
3
2
17
78'

Chelsea ma pełną kontrolę nad meczem, piłkarze MU sprawiają wrażenie zrezygnowanych.

11
5
4
4
11
75'

Diego Costa minął się z piłką na 5. metrze po płaskim dośrodkowaniu Williana!

5
3
5
2
12
73'

David de Gea wybił piłkę na rzut rożny po atomowym strzale Williana z ostrego kąta.

9
5
2
2
8
69'

Chelsea uparcie szuka drugiego gola, by zapewnić sobie awans do półfinału. Czerwone Diabły nie opuszczają własnej połowy.

9
4
4
3
11
65'

Nieprzygotowany strzał z dystansu Hazarda i De Gea nie musiał interweniować.

7
2
2
3
8
64'

Marcos Rojo zatrzymał szarżującego w polu karnym Costę.

8
4
3
4
6
62'

N'Golo Kante podał krótko do Williana, a Brazylijczyk uderzył sprzed pola karnego tuż nad poprzeczką!

11
4
5
4
10
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znakomitą okazję miał Diego Costa, lecz uderzył obok słupka!

6
4
4
3
9
59'

Mogło być 1:1! Po fatalnym błędzie Luiza Marcus Rashford poradził sobie z atakującym go Cahillem, miał przed sobą tylko Courtoisa, ale Belg fantastycznie obronił jego strzał!

11
6
3
6
4
57'

Trudno będzie Czerwonym Diabłom wyrównać, bo Chelsea dominuje i jest bardzo dobrze dysponowana.

8
4
4
3
7
56'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Cesar Azpilicueta.

7
4
4
3
9
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

8
5
4
3
7
51'

Gol! Strzelił N'Golo Kante. Asystował mu Willian.

1:0 dla Chelsea! Po podaniu Williana znakomity płaski strzał z dystansu oddał Kante i piłka wpadła do siatki przy słupku. De Gea bezradny.

209
49
37
37
82
49'

Chris Smalling zablokował strzał Williana sprzed pola karnego.

15
8
3
5
7
47'

Kiepsko z rzutu wolnego dośrodkował Ashley Young i piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy Chelsea.

13
3
2
4
7
46'

Początek drugiej połowy.

12
4
3
2
3
45'

Doliczone 2 minuty.

11
1
1
1
5
42'

Chelsea poczuła krew i ma teraz wyraźną przewagę.

12
2
2
2
12
40'

Po kombinacyjnej akcji bardzo mocno z ostrego kąta uderzył Victor Moses, jednak nie trafił w bramkę.

8
4
3
3
5
38'

David de Gea wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego. Hiszpan jeszcze ucierpiał, ale po chwili wrócił do gry.

8
2
1
2
6
37'
35'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ander Herrera. To efekt faulu na Hazardzie. Kontrowersyjna decyzja arbitra, bo przewinienie było dość lekkie. Inna sprawa, że Belg był nieprzepisowo zatrzymywany bardzo często i chyba właśnie to skłoniło Michaela Olivera do tak surowej kary.

44
9
11
11
56
33'

Chelsea przejawia większą ochotę do atakowania. Goście starają się grać spokojnie i przede wszystkim unikać błędów.

10
1
1
1
3
30'

Eden Hazard wbiegł w pole karne MU, tym razem jednak uderzył bardzo niedokładnie i piłka poszybowała w trybuny.

12
3
1
2
5
26'

Oglądamy dość dynamiczne i wyrównane widowisko. Klarowniejsze sytuacje miała jednak Chelsea.

13
1
1
1
8
23'

Z dystansu na wiwat uderzył Nemanja Matić - piłka poleciała w trybuny.

12
1
1
1
3
20'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Ander Herrera.

16
2
2
1
17
18'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie pod naciskiem rywala główkował Diego Costa.

13
1
1
1
2
17'

Teraz w zamieszaniu w polu karnym przy słupku uderzył Gary Cahill i znów kapitalnie interweniował David de Gea!

12
2
1
1
2
16'

Ależ szarża Hazarda! Belg wpadł w pole karne, oddał mocny płaski strzał z ostrego kąta i MU uratowała interwencja De Gei!

18
2
2
2
3
15'

Zablokowany mocny strzał z dystansu N'Golo Kante.

18
2
2
2
2
12'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Henrich Mchitarjan - niespełna metr obok słupka.

11
2
2
2
10
10'

Nemanja Matić zatrzymał przed polem karnym rozpędzonego Rashforda.

4
1
1
2
15
9'

Czerwone Diabły nieco dłużej przy piłce, Chelsea czeka na kontry.

12
2
2
1
4
5'

Oglądamy dużo walki, Manchester United uniknął tak koszmarnego startu jak w meczu ligowym na Stamford Bridge, gdy stracił gola już w 1. minucie.

11
3
2
2
10
2'

Z rzutu rożnego dośrodkował Henrich Mchitarjan, dobrą okazję miał Marcos Rojo, ale główkował zupełnie nieudanie i Thibaut Courtois nie musiał interweniować.

9
3
2
3
14
1'

Pierwsza akcja gości, ale David Luiz przeciął dośrodkowanie Valencii z prawego skrzydła.

8
4
3
4
19
20:11

W ćwierćfinałach nie ma już powtórek, zatem jeśli mecz zakończy się remisem, to czeka nas dogrywka, a potem ewentualnie rzuty karne.