Broni się Leicester. Benalouane przyjął na ciało mocny strzał Koke.

3
4
7
89'

Angel Correa przedryblował kilku rywali w polu karnym. Dogranie wzdłuż bramki, ale tam nie było nikogo.

3
3
1
1
3
87'

Atletico uparcie stara się podwyższyć wynik. Jednobramkowa zaliczka w perspektywie rewanżu na angielskiej ziemi wcale nie jest jakimś super wynikiem.

5
1
1
1
2
84'

Zamieszanie tuż przed bramką Schmeichela. Piłkę dość rozpaczliwie wybijał Yohan Benalouane. Chaotycznie, ale skutecznie.

6
2
3
2
4
82'

Jeden z członków sztabu Leicester City został wyrzucony na trybuny. Trudno nam powiedzieć czym podpadł sędziemu.

2
7
5
5
5
82'

Centra Juanfrana z prawej strony boiska spoczęła w rękach bramkarza Lisów. Piłka zagrana została zdecydowanie zbyt głęboko.

5
4
4
4
4
80'

Wymiana zdań Simpsona z Mahrezem. Ich współpraca na prawym skrzydle pozostawia dzisiaj wiele do życzenia.

6
2
2
2
2
78'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Islam Slimani.

19:53

Jesteśmy jeszcze winni informację o frekwencji. Mecz z trybun ogląda 51 423 widzów.

14
5
3
1
1
75'
ZMIANA
2
1
3
5
11
74'

Torres zagrał na prawą stronę pola karnego. Tam był Antoine Griezmann, który wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale jego koledzy byli spóźnieni.

3
5
3
3
71'

Dośrodkowanie na 5. metr i pojedynek ludzi, którzy w wielu meczach królują w powietrznych pojedynkach. Diego Godin walczył z Huthem. Z Niemcem w powietrzu się dzisiaj wygrać nie da.

5
5
1
3
68'

Atletico w natarciu, a kibice z Anglii czekają na pierwszy celny strzał swoich ulubieńców.

12
4
2
2
2
64'

Kontratak Leicester City, ale Jamie Vardy przegrał fizyczny pojedynek z Filipe Luisem.

10
6
2
2
2
62'

Fernando Torres świetnie wypracował sobie miejsce do strzału, "kładąc" na ziemi 2 obrońców. W decydującym momencie, robiąc zamach, stracił jednak równowagę i upadł. Jęk zawodu w Madrycie, ale z punktu widzenia bezstronnego obserwatora komicznie to wyglądało.

9
9
3
5
7
60'

Mahrez ewidentnie szukał nóg Gabiego, ale pomocnik Atletico robił wszystko, by nie faulować we własnym polu karnym. Irytuje się Algierczyk, ze złością uderzając rękoma w murawę, ale jedenastki nie ma.

15
4
5
5
5
59'

Centra Griezmanna, ale za każdym razem kiedy piłka wstrzeliwana jest w szesnastkę Lisów, zgarnia ją Robert Huth. Tak było też i tym razem.

5
2
2
4
10
58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth. Faul na Griezmannie. Niemieckiego stopera zabraknie w rewanżu.

Leicester City
11
5
5
5
6
57'

Dryblujący w polu karnym rywali Riyad Mahrez nadział się na bark jednego z obrońców. O rzucie karnym nie może być mowy.

5
2
2
2
2
54'

Szansa gości. Piłka dość przypadkowo spadła w polu karnym pod nogi Hutha, temu jednak zabrakło instynktu snajpera. Zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany. Poprawiał jeszcze Riyad Mahrez, ale chybił celu.

7
3
1
4
3
52'

Kolejny pojedynek Torresa z Benalouanem. Tym razem Tunezyjczyk zgodnie z przepisami wygarnął piłkę spod nóg napastnika.

5
2
3
2
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Yohan Benalouane. Faul na Torresie.

9
6
6
6
6
48'

Ofiarna interwencja Albrightona zastopowała szarżę Juanfrana na prawym skrzydle.

3
3
8
2
46'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Shinji Okazaki. Wchodzi: Andy King.

3
2
9
3
2
46'

Początek II połowy.

11
3
1
1
43'

Prostopadłe podanie Griezmanna do Carrasco, ale skrzydłowego uprzedził, interweniujący wślizgiem Huth.

7
5
7
4
5
40'

Strata Nigueza na własnej połowie. Z piłką przy nodze pobiegł Marc Albrighton. Chwila namysłu co zrobić i decyzja o uderzeniu... znacznie obok lewego słupka.

9
7
8
8
9
37'

Już widzieliśmy piłkę w siatce! Po strzale z dystansu Koke piłka minęła jednak "okienko" o około pół metra.

11
9
9
9
13
36'

Niguez ostro potraktował Mahreza. Algierczyk zwijał się z bólu. Sędzia wezwał winowajcę, ale kartki nie wyciągnął.

11
7
8
7
10
33'

Szarżujący w szesnatsce gości Saul Niguez przewraca się po kontakcie z nogami Ndidiego. Jeśli rzut karny to teraz, a nie 6 minut wcześniej!

6
8
3
6
6
31'

Gospodarze starają się wykorzystać chwilę konsternacji w obozie przyjezdnych. Centra z lewej flanki. Antoine Griezmann w dziwnej pozie składał się do strzału, ale tylko lekko musnął piłkę.

15
9
11
12
16
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Gospodarze na prowadzeniu! Pewny strzał podcinką w lewy górny róg. Bramkarz "pofrunął" w przeciwny.

Atletico Madryt
198
95
48
55
80
28'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Albrighton.

32
14
8
11
20
27'

Albrighton fauluje Grizemanna tuż przed linią pola karnego. Szwedzki arbiter wskazuje jednak na 11. metr!

32
11
15
14
31
24'

Centra w pole karne Atletico, ale z piłka minął się Okazaki.

2
3
5
4
3
23'

Jamie Vardy nie odstawił nogi i brzydko zahaczył Savicia. Czarnogórzec szybko podniósł się z murawy, ale skończyło się tylko na groźnym spojrzeniu sobie w oczy.

5
4
5
4
9
20'

Od kilku minut Mistrz Anglii skutecznie trzyma piłkę daleko od swojej bramki. Kilka prób ostro bitych centr ze skrzydeł, ale za każdym razem górą obrońcy Atletico.

10
6
4
5
6
16'

Nieudana próba "klepki" piłkarzy z Madrytu. Po chwili piłka wróciła pod nogi Nigueza. Ten kropnął z przeszło 25 metrów, ale futbolówka przeleciała nad bramką.

14
7
8
6
5
14'

Rośnie przewaga Atletico. Goście z każdą minutą bronią się głębiej. Pojawiają się problemy z wybiciem piłki z własnej połowy.

15
6
6
6
7
13'

Antoine Griezmann z piłką 23 metry przed bramką Schmeichela. Błyskawiczna decyzja o strzale... nad poprzeczką.

13
9
8
8
9
10'

Od pierwszego gwizdka na kolana rzuca tempo spotkania. Raczej nie da się tak intensywnie biegać przez pełne 90 minut.

14
6
4
7
4
8'

Dośrodkowanie w pole karne gości z lewej strony boiska. Piłka leciała dość leniwie, ale niepewnie głową podbił ją Robert Huth. Akcję zamykał Yannick Ferreira Carrasco, huknął z powietrza, ale tylko w boczną siatkę.

12
9
6
4
4
5'

Ależ próba Koke! Piekielnie mocny strzał sprzed pola karnego, po którym piłka trafiła w słupek!

17
11
15
10
11
4'

Chytre, prostopadłe podanie między obrońcami wykonał Antoine Griezmann. Strzał Torresa zmierzał jednak dokładnie tam gdzie stał bramkarz Lisów.

15
6
4
6
8
2'

Długie podanie do Vardy'ego. Anglik wykorzystał swoją szybkość i dopadł do piłki przed obrońcą. Strzał z ostrego kąta, ale piłka przeleciała wzdłuż bramki.

22
12
5
7
6
19:53

Piłkarze już na murawie. Estadio Vicente Calderon zapełnione do ostatniego krzesełka. Za moment startujemy z walką o półfinał Ligi Mistrzów!