Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Andrea Raggi.

7
7
11
88'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Monaco, ale żaden z zawodników Borussii nie zdołał oddać strzału.

18
18
13
15
21
87'

Z 16 metrów wyraźnie nad poprzeczką uderzył Christian Pulisić.

20
18
9
17
12
85'

Fatalną pomyłkę na własnej połowie zaliczył Sokratis Papastathopoulos, ale naprawił ten błąd i wślizgiem wybił piłkę spod nóg wychodzącego sam na sam z Burkim Silvy.

21
19
15
17
16
85'

Danijel Subasić odbił piłkę po kąśliwym strzale Aubameyanga z narożnika pola karnego.

18
17
13
14
14
84'

Borussia już nie wierzy. Strzelenie trzech bramek w tak krótkim czasie jest niemożliwe.

17
12
8
40
13
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Valere Germain.

3:1 dla Monaco i po meczu! Koszmarną stratę na własnej połowie zaliczył Piszczek, piłkę przejął Lemar, który dośrodkował po nodze obrońcy Borussii i do siatki bez trudu trafił Germain. Wejście smoka!

269
94
61
87
105
81'
ZMIANA
34
22
14
13
13
79'

Thomas Lemar opanował piłkę w polu karnym, zagrał na czystą pozycję do Mbappe Lottina, ale ten popełnił prosty techniczny błąd i zaprzepaścił doskonałą szansę.

19
20
11
17
15
76'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką uderzył Tiemoue Bakayoko.

19
11
20
10
13
76'

Goście zablokowali dośrodkowanie Silvy z lewej strony pola karnego i piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

18
12
6
8
8
75'

Teraz Roman Burki obronił mocny strzał Lemara z bardzo ostrego kąta.

32
15
7
8
10
74'

Marco Reus miał sporo swobody na 15. metrze, ale uderzył dość anemicznie i piłkę złapał Danijel Subasić.

19
13
8
13
10
72'
ZMIANA
69'

Kylian Mbappe Lottin uderzył płasko z ostrego kąta i po rękach Burkiego piłka minęła słupek w bezpiecznej odległości.

29
19
11
14
12
67'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Nabil Dirar.

23
19
12
10
18
66'

Danijel Subasić złapał piłkę po strzale z dystansu Schmelzera.

23
13
9
13
17
65'

Powinno być 3:1! Radamel Falcao po profesorsku wypracował sobie czystą pozycję w polu karnym, ale podciął piłkę zarówno nad Burkim, jak i poprzeczką!

27
21
15
14
19
64'

Borussia ryzykuje coraz więcej, ale musi uważać, bo na szpicy gospodarzy czyha niesamowicie groźny i szybki Kylian Mbappe Lottin.

25
21
18
8
13
61'

Radamel Falcao szczupakiem zamykał dośrodkowanie Lemara, ale do końca naciskał go Sokratis Papastathopoulos, w efekcie oddał niecelny strzał.

32
18
15
18
10
61'

Gospodarze łatwo poradzili sobie z dośrodkowaniem Reusa z rzutu wolnego.

31
20
10
22
16
58'

Z rzutu rożnego groźnie dośrodkował Raphael Guerreiro, piłka prześlizgnęła się po głowach kilku zawodników i minęła słupek w bezpiecznej odległości.

23
16
13
12
17
58'

Marco Reus mógł wyjść na czystą pozycję, ale podanie w jego stronę od Kagawy doskonale "przeczytał" Joao Moutinho.

21
22
10
20
22
Czy Borussia zdoła jeszcze zdobyć dwa gole i co najmniej doprowadzić do dogrywki?
22
55'

Almamy Toure zablokował groźną centrę Reusa z lewej strony pola karnego.

15
10
7
10
16
52'

Thomas Lemar zagrał na czystą pozycję do Mbappe Lottina, ale minimalnie za mocno i piłkę przejął Roman Burki.

34
21
11
7
8
50'

Burki znakomicie obronił strzał głową Toure! Piłka leciała mu za kołnierz.

40
24
10
10
10
49'

Świetną indywidualną szarżę przeprowadził Kylian Mbappe Lottin, ale jego dośrodkowanie w polu karnym nogą zablokował wychodzący z bramki Roman Burki.

29
18
8
8
12
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Ousmane Dembele.

Borussia walczy! Spod końcowej linii idealnie dośrodkował Dembele i z 9 metrów egzekucję wykonał Reus. To był bardzo pewny strzał, Subasić nawet nie interweniował.

Borussia Dortmund
280
134
53
41
76
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

17
11
6
3
17
47'

Płasko z dystansu uderzył Shinji Kagawa - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Subasicia.

23
12
7
8
7
46'

Początek drugiej połowy.

34
26
13
7
9
46'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Marcel Schmelzer.

31
16
13
9
7
43'

Jemerson skutecznie blokował w polu karnym Ousmane Dembele i zawodnik Borussii nie zdołał dośrodkować.

48
30
16
51
29
41'

Z rzutu wolnego zbyt lekko uderzył Marco Reus i Danijel Subasić złapał piłkę.

44
32
23
40
30
40'

Groźna akcja Borussii! Płaski centrostrzał Guerreiro z ostrego kąta, piłka była kierowana w stronę Aubameyanga, ale znakomicie interweniował Almamy Toure!

35
20
16
13
14
38'

Marco Reus efektownie podał w pole karne do Aubameyanga, jednak znów szybciej przy piłce był Subasić.

41
21
19
29
35
37'

Borussia wymieniła dotąd dwukrotnie więcej podań niż gospodarze, ale w kluczowych momentach brakuje jej zimnej krwi.

21
15
16
33
27
35'

Borussia w ataku pozycyjnym, z którego niewiele wynika, a gospodarze czyhają na kontry.

28
16
15
23
21
32'

Pierre-Emerick Aubameyang wystartował do podania Sahina za plecy obrońców, ale piłkę sprzed nosa zgarnął mu Danijel Subasić.

43
17
16
23
25
30'

Teraz nieco spokojniejszy fragment w szalonym dotąd spotkaniu.

38
20
17
14
14
27'

To nie była zmiana wymuszona, Erik Durm grał bardzo niepewnie i Thomas Tuchel postanowił zareagować.

55
26
16
12
14
26'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Erik Durm. Wchodzi: Ousmane Dembele.

71
39
30
19
22
24'

Po rzucie rożnym zakotłowało się w polu karnym ekipy z Dortmundu i piłkę dość rozpaczliwie wybijał Erik Durm.

42
20
13
11
23
22'

Dobrze zapowiadała się akcja Monaco, jednak Kylian Mbappe Lottin nie opanował piłki po podaniu Falcao, a mógł wyjść nawet na czystą pozycję.

37
25
13
13
18
21'

Impet gości osłabł, ale trudno się dziwić. Przyjęli dwa ciężkie ciosy.

31
21
14
44
24
18'

Borussia potrzebuje teraz trzech goli, by doprowadzić do dogrywki!

49
26
24
37
28
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Thomas Lemar.

Borussia gra, a Monaco strzela gole! Po dośrodkowaniu Lemara z prawego skrzydła, głową do siatki trafił Falcao! Burki bez szans

341
149
84
98
156
14'

Niesamowite emocje! Po strzale Sahina z rzutu wolnego Monaco uratował słupek!

65
33
31
29
44
13'

Teraz zupełnie niepilnowany w polu karnym Bernardo Silva główkował dokładnie tam, gdzie stał Roman Burki! To mogło być 2:0!

46
20
17
18
17
12'

Po dośrodkowaniu Toure z prawego skrzydła obok słupka z trudnej pozycji główkował Radamel Falcao.

34
19
13
12
18
10'

Mogło być 1:1! Erik Durm dograł z prawej strony do Reusa, ten miał doskonałą okazję na 10. metrze, ale uderzył płasko wprost w Subasicia!

47
19
21
17
27
9'

Łukasz Piszczek trochę za mocno zagrał piłkę w pole karne Monaco i złapał ją Danijel Subasić.

34
18
13
29
25
7'

Pierre-Emerick Aubameyang solidnie postraszył Subasicia, ale bramkarz Monaco zdołał uniknąć utraty piłki.

49
22
18
15
23
7'

Znów było gorąco w polu karnym Borussii! Radamel Falcao nie zdołał jednak oddać strzału z kilku metrów i piłkę wybił Matthias Ginter.

43
24
17
13
21
4'

Teraz Borussia musi zdobyć już trzy gole!

60
35
35
41
43
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin.

Co za riposta Monaco! Po potężnym strzale Mendy'ego sprzed pola karnego Burki odbił piłkę przed siebie i ten prezent bezlitośnie wykorzystał Mbappe Lottin!

381
175
105
103
170
3'

Goście nie czekają. Po porażce u siebie 2:3, muszą dziś zdobyć dwa gole i od razu rzucili się do zdecydowanych ataków.

49
30
14
10
17
1'

Już pierwsza akcja Borussii, ale udany blok w polu karnym zaliczył Kamil Glik.

119
48
18
17
23
19:59

Na trybunach pojawił się Marc Bartra, który w zeszłym tygodniu ucierpiał podczas wybuchów w pobliżu autokaru Borussii.

49
26
8
12
10
19:59

Oba zespoły już na boisku, atmosfera na Stade Louis II bardzo gorąca. Za chwilę pierwszy gwizdek.