Żółtą kartkę otrzymał Kara Mbodji. Nieładny faul na rywalu.

1
1
1
77'

Wymarzona okazja dla Teodorczyka! Polak przyjął piłkę na klatkę piersiową i z lewej nogi z sześciu metrów uderzył wprost w bramkarza.

2
2
2
11
8
76'

Hanni źle przyjął piłke i jeszcze zamiast podać do Teodorczyka, to strzelał. Korner dla gości.

4
1
1
1
3
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Youri Tielemans. 2:1 dla Anderlechtu! 19-latek otrzymał podanie w polu karnym, zastawił się, a następnie strzałem z lewej nogi tuż przy słupku dał prowadzenie Fiołkom.

23
12
5
3
5
71'

Teodorczyk pozostaje bez sytuacji strzeleckiej. Wciąż 20 goli Polaka w lidze w tym sezonie.

4
3
4
6
6
68'

Korner dla Anderlechtu, ale bez strzału na bramkę Zulte.

2
2
3
2
3
66'

Zulte w drugiej połowy gra dużo lepiej i zasłużyło na gola.

4
3
3
4
3
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Henrik Dalsgaard. Asystował mu Mbaye Leye. 1:1! Leye dośrodkował na dalszy słupek skąd z pięciu metrów gola zdobył Dalsgaard.

18
60'

Kilka mniej ciekawych minut z dużą ilością niedokładnych podań.

2
4
2
3
3
56'

Kolejne złe zagranie Hanniego. Nie idzie dzisiaj kapitanowi Anderlechtu.

3
4
3
2
4
54'

Hanni walczył w polu karnym rywali, domagał się kornera, ale innego zdania był sędzia meczu.

4
4
3
3
4
51'

Nieco otworzył się mecz i Zulte także stara się atakować bramkę Anderlechtu, co nie miało miejsca w pierwszej połowie.

2
4
2
2
5
49'

Dogranie Trebela w pole karne, gdzie kiepsko w piłkę trafił Łukasz Teodorczyk.

2
5
3
7
8
47'

Teodorczyk walczył przy linii bocznej, jednak stracił piłkę.

2
4
1
3
5
46'
ZMIANA

Zulte. Schodzi: Onur Kaya. Wchodzi: Babacar Gueye.

4
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
3
3
3
42'

Piłka wylądowała w polu karnym Fiołków, ale tak szybko jak się tam znalazła, tak szybko została wybita.

3
4
3
4
4
40'

Piłka przypadkowo trafiła na 15. metr do Hanniego, który huknął tuż nad poprzeczką.

1
1
1
3
5
37'

Tielemans dryblował w polu karnym Zulte i zamiast zagrać do Teodorczyka na dziesiąty metr, to kopnął tuż przed bramkę, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

1
1
1
3
5
35'

Chipciu przed niezłą szansą, ale skiksował w polu karnym i nie trafił nawet w piłkę.

5
2
4
4
5
32'

Teodorczyk wziął się za rozgrywanie piłki, jednak szybko stracił ją.

3
3
3
6
9
29'

Mbaye Leye uderzył z 17 metrów tuż obok słupka Anderlechtu. Bramkarz nawet nie drgnął.

1
1
4
28'

Bardzo silny strzał Trebela sprzed pola karnego, ale metr, może dwa nad poprzeczką.

2
3
26'

Anderlecht dominuje w ostatnich minutach. Drużyna Zulte ma problem, żeby wyjść z własnej połowy.

2
1
1
3
23'

Tielemans szukał podaniem Teodorczyka, ale pośliznął się i piłkę przechwycili rywale.

2
1
2
3
3
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandru Chipciu. Asystował mu Youri Tielemans. 1:0 dla Anderlechtu! Po aucie Tielemans zagrał w pole karne, gdzie płaski strzał z 10 metrów oddał Chipciu. Bramkarz nie sięgnął futbolówki.

36
21
4
4
8
19'

Pudło Teodorczyka! Hanni świetnie dośrodkował w pole karne, a Polak z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką.

5
6
5
8
13
17'

Nie jest to porywające widowisko, a przed chwilą mieliśmy sporą kontrowersję. Teodorczyk odebrał piłkę, chociaż sędzia uznał, że z faulem i przerwał grę. Polak miał olbrzymie pretensje do arbitra.

5
2
1
2
6
14'

Teodorczyk stanął oko w oko z bramkarzem, ale po chwili rozbrzmiał gwizdek, ponieważ sędzia dopatrzył się faulu Polaka.

5
5
2
4
6
13'

Chipciu otrzymał piłkę w polu karnym rywali, ale zawahał się i po chwili stracił futbolówkę.

2
3
3
3
4
11'

Trebel pośliznął się przy oddawaniu strzału i piłkę bez problemu złapał bramkarz gospodarzy.

3
2
1
2
9'

Długie zagranie w kierunku Teodorczyka, ale brakuje dokładności w pierwszych minutach meczu.