Liga Mistrzów: Półfinały, pierwsze mecze
0:2
Zakończony
Juventus FC
90+2'

Juventus miał rzut rożny, ale ani myślał o dośrodkowaniu piłki. Po prostu spokojnie sobie ją rozegrał.

49
11
12
9
22
90'

Valerie Garnier oddał celny strzał głową z sześciu metrów i Buffon sparował futbolówkę na korner.

33
13
8
14
23
90'

Upiekło się Chieliniemu, który za faul powinien prawdopodobnie dostać drugą żółtą kartkę.

24
14
13
13
36
89'
32
15
16
12
15
87'

Monaco stara się zaatakować lewą i prawą stroną, a także środkiem - wszędzie Juventus zaryglował dostęp do własnej bramki.

39
14
12
13
17
84'

Juventus bardzo głęboko cofnięty, jednak to nie sprawia, że Monaco tworzy sobie okazje strzeleckie.

36
12
14
10
13
81'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Almamy Toure.

34
20
15
9
16
81'
20
12
4
9
12
81'

Dirar po raz enty dośrodkował z prawego skrzydła. Bez strzału na bramkę Juve.

18
9
9
5
7
79'

Teraz Falcao przyjmował piłkę ręką w "16" Juventusu.

19
10
7
10
9
77'
51
21
20
24
20
75'

Silva przyjmował piłkę ręką w polu karnym Juve. Gra przerwana.

27
18
25
12
17
73'

Moutinho mocno przestrzelił z 25 metrów.

32
18
16
12
22
72'

Nieco chaosu na boisku w ostatnich minutach, a to odpowiada Juventusowi.

40
18
14
12
14
69'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini. Faulowany Falcao, który oberwał łokciem.

49
29
17
23
34
67'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Valere Germain.

49
22
22
20
26
66'
54
20
15
17
16
65'

Sidibe z rzutu wolnego nie potrafił przebić się przez mur.

29
18
17
21
12
62'

Przerwa w grze, ponieważ Dirar potrzebuje pomocy medycznej.

20
16
18
49
36
60'

Bramkowa akcja Juve rozpoczęła się od głupiej straty piłki przez Tiemoue'a Bakayoko.

34
31
22
35
61
59'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Dani Alves. 2:0! Alves dośrodkował w pole karne, gdzie Glik nie przypilnował Higuaina, który z czterech metrów wpakował piłkę do siatki.

230
130
79
147
345
58'

Żółtą kartkę otrzymał Claudio Marchisio.

47
23
17
27
33
56'

Mbappe nie sięgnął piłki na piąty metrze po dośrodkowaniu z prawej flanki.

30
23
22
32
39
54'

Szybka kontra Juve, ale złe podanie kończy ją. Po chwili przed okazją stanął Claudio Marchisio, jednak golkiper nogą sparował strzał rywala.

31
15
12
14
21
52'

Mocno niecelna próba Alvesa sprzed pola karnego.

55
28
17
27
29
51'

Chociaż uderzenie Silvy było z 30 metrów, to piłka po drodze mogła odbić się od jednego z rywali i zaskoczyć Buffona. Ostatecznie futbolówka wylądowała w rękach bramkarza.

36
17
13
38
17
49'

Ciut żywsze tempo w wykonaniu Monaco od początku drugiej połowy.

61
30
17
18
23
47'

Świetna okazja dla Monaco. Po podaniu Silvy Falcao z dziesięciu uderzył płasko i za słabo, żeby zaskoczyć Buffona.

37
19
21
52
23
Czy Monaco strzeli bramkę w drugiej połowie?
78
30
15
14
21
46'

Początek drugiej połowy.

53
24
12
7
10
41'

Nie wychodzi Monaco gra pozycyjna, Juventus doskonale przesuwa się po boisku.

76
40
27
46
85
38'

Paulo Dybala celnie przymierzył z rzutu wolnego, jednak za słabo, żeby pokonać bramkarza.

93
39
28
32
43
37'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho. Faulowany Pjanić.

AS Monaco
41
24
28
29
70
37'

Niechlujny strzał Higuaina i Glik zablokował go.

105
50
14
17
22
36'

Juventus cofnął się na własną połowę i Monaco nie ma pomysłu ma rozmontowanie defensywy.

41
20
23
20
45
33'

Lemar dośrodkował piłkę z rzutu wolnego i wszyscy gracze Monaco minęli się z nią.

52
29
23
29
38
31'

Monaco nie ma wyjścia, musi zaatakować teraz.

78
34
24
20
32
29'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Dani Alves. 1:0 dla Juve! Brazylijczyk odegrał piętą do Higuaina, który technicznym strzałem z 14 metrów zdobył bramkę.

282
153
84
166
490
27'

Glik oberwał w twarz od Mandzukicia. Sędzia nie przerwał gry.

38
29
51
101
431
26'

Goście mieli rzut wolny niedaleko pola karnego Monaco, jednak zepsute dośrodkowanie i piłka w rękach bramkarza.

61
27
28
26
43
24'

Mecz póki co nie jest porywającym widowiskiem, obie drużyny nie chcą przede wszystkim stracić bramki.

71
34
39
37
46
21'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci. Faulowany Falcao.

125
58
36
48
64
20'

Glik wygrał pojedynek główkowy z Chiellinim. Nie była to łatwa sytuacja i piłka przeleciała obok słupka.

138
51
38
34
42
19'

Teraz dłużej przy piłce są gracze Monaco, spokojnie rozgrywając ją. Po chwili przyspieszyli i strzał Falcao głową z siedmiu metrów Buffon wybił na korner.

88
41
19
21
34
16'

Piękne dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie był Mbappe. Oddał strzał, lecz Buffon sparował piłkę.

79
32
25
36
49
14'

Zupełnie niegroźny strzał Mandzukicia z ośmiu metrów. Piłka w rękach bramkarza.

78
37
24
24
38
13'

Kylian Mbappe Lottin był niepilnowany w polu karnym rywali, ale jego strzał głowa poleciał wprost w Buffona.

69
37
36
36
55
11'

Długie podanie do Alvesa, który zagrał na piąty metr do Higuaina i Argentyńczyk nie doszedł do futbolówki.

67
43
32
32
39
10'

Dosyć groźna sytuacja, chociaż Alves miał ostry kąt. Płaski strzał bez problemu złapał bramkarz.

70
40
33
32
44
8'

Teraz dla odmiany rzut rożny dla Monaco. Piłka kierowana w kierunku Glika, który jednak skutecznie został zablokowany.