Cóż za emocje w Lyonie! Huraganowy atak Olympique.

11
5
7
88'

Cornet uderzał z narożnika pola bramkowego, piłka uciekła ze światła bramki i przeszła tuż obok słupka!

17
12
9
4
10
87'

Trwa szturm na bramkę Ajaxu. Kolejny strzał, tym razem wysoko ponad poprzeczką przymierzył Alexandre Lacazette.

15
9
6
6
12
85'

Fekir z rzutu wolnego uderzył bardzo źle. Piłka przeleciała ponad bramką.

13
7
8
10
20
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nick Viergever. Słuszna decyzja sędziego.

Ajax Amsterdam
49
23
7
9
12
84'

Olympique atakuje niemal całym zespołem. Do doprowadzenia do dogrywki gospodarzom brakuje jednego gola.

17
9
6
2
3
82'
ZMIANA

Ajax. Schodzi: Amin Younes. Wchodzi: Justin Kluivert.

13
7
9
5
6
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rachid Ghezzal. Asystował mu Maciej Rybus. 3:1! Świetnie dośrodkował Rybus, a Ghezzal głową po udzie obrońcy trafił do siatki. Onana nie zdołał złapać piłki.

110
46
13
10
15
79'

Donny van de Beek uderzył technicznie sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od poprzeczki!

10
6
13
7
6
77'
ZMIANA
76'

Rybus uderzał z siedmiu metrów, ale mając niewiele miejsca trafił w Onanę!

10
9
6
5
5
74'
ZMIANA

Ol. Lyon. Schodzi: Jeremy Morel. Wchodzi: Maciej Rybus.

41
20
5
3
3
72'

Traore w dobrej sytuacji, jednak jego strzał po nodze obrońcy przeszedł obok słupka.

10
5
5
6
7
71'

Głową uderzył Dolberg, ale jego strzał przeleciał obok słupka.

11
7
4
5
4
69'

Ładny strzał przewrotką oddał Tolisso, ale nie trafił w bramkę.

8
6
7
7
7
68'

2
67'

Tete mocno uderzył z pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg.

4
5
2
4
3
66'

Strzelał z narożnika pola karnego Younes, piłka minęła bramkę.

4
2
2
2
3
65'

Uderzał Fekir, ale piłka strzelona z ok. 12 metrów poszybowała ponad bramką.

3
1
3
2
3
64'
ZMIANA

Ajax. Schodzi: Joel Veltman. Wchodzi: Kenny Tete.

5
2
1
2
64'

Po rogu uderzał de Light, Lopes pewnie obronił.

4
1
1
1
2
62'

Groźnie w polu karnym gospodarzy, ale piłkarzom Olympique udało się wyjść cało z opresji.

3
2
1
1
2
61'

4
61'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas N'Koulou.

4
2
3
4
5
60'

Veltman mógł otrzymać drugą żółtą kartkę, ale sędzia go oszczędził.

4
1
3
2
4
59'
ZMIANA

Ajax. Schodzi: Lasse Schoene. Wchodzi: Donny van de Beek.

55'

Cornet zakończył indywidualną akcję bardzo niecelnym uderzeniem z ok. 17 metrów.

2
3
2
2
3
54'

Duże problemy mają goście. Olympique zepchnął Ajax pod pole karne.

11
2
1
3
4
53'

Strzelał Alexandre Lacazette, kolejny raz w środek bramki.

5
2
1
3
52'

Dolberg wpadł z piłką w pole karne, ale robiąc zwód rozłożył się niczym karp na wigilijnym talerzu.

4
3
3
2
1
51'

Uderzał Mouctar Diakhaby, wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

3
2
2
4
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Davy Klaassen. Zaostrzył się mecz.

12
6
5
4
5
49'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Veltman.

9
6
4
4
6
49'

Żółtą kartkę otrzymał Mouctar Diakhaby.

7
4
3
3
6
47'

Wysoko starają się atakować gości piłkarze Olympique. Bardzo ofensywnie nastawieni wyszli na drugą połowę gospodarze.

8
4
3
3
3
46'

Gramy po przerwie.

8
5
2
3
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Nabil Fekir. Co się dzieje! 2:1 dla Olympique! Fekir minął kilku rywali i z narożnika pola bramkowego dograł do Lacazette, a ten wbił piłkę do siatki z dwóch metrów!

58
27
16
7
19
45'

Doliczona została minuta.

6
2
3
2
3
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Lacazette to nie Radović. Nie zatrzymał się przed strzałem i pewnie trafił do siatki! 1:1!

70
35
12
7
18
44'

Rzut karny dla gospodarzy! De Ligt sfaulował Alexandre'a Lacazette!

21
11
2
6
8
43'

Z woleja bardzo niecelnie przymierzył Lasse Schoene.

4
2
1
3
2
41'

Mocny strzał obok słupka oddał Davy Klaassen.

5
1
1
2
4
39'

Szymon Marciniak upomniał ustnie Onanę, aby ten nie grał na czas.

8
2
2
4
3
36'

Traore sam na sam z bramkarzem, ale chciał chyba wjechać z piłką do bramki. Ostatecznie zderzył się z Lopesem i teraz strasznie cierpi. "Coś" zostało potłuczone.

4
3
4
3
2
34'

Dziwny to jest mecz. Traore wpadł z piłką w pole karne, miał przed sobą obrońcę, ale zamiast go mijać... wyszedł z szesnastki.

4
3
3
4
2
33'

Po golu dla Ajaxu mecz uspokoił się. Gospodarze już chyba nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

2
1
2
4
1
30'

Gospodarze starają się odrobić straty, ale piłkarze Ajaxu są czujni we własnym polu karnym. Dodatkowo gracze Olympique grają coraz bardziej nerwowo.

4
3
2
2
5
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kasper Dolberg. Asystował mu Amin Younes. Dalekie wybicie Onany, gospodarze źle rozegrali piłkę i ponownie przejęli ją goście. Younes zagrał do Dolberga, a ten w sytuacji sam na sam przerzucił futbolówkę ponad bramkarzem. Piłka wtoczyła się za linię, nadbiegający obrońca nie zdążył jej wybić.

39
11
10
14
25
26'

Z ok. 22 metrów uderzył Cornet, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg, po którym niecelnie strzelił Corentin Tolisso.

2
1
1
1
1
24'

Maxime Gonalons uderzył głową, ale wprost bramkarza. Po chwili po drugiej stronie Hakim Ziyech znalazl się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale w dziwnym sposób starał się wykończyć akcję i wywalczył tylko korner.

4
2
3
2
2
23'

Gra przeniosła się na połowę Ajaxu, ale gracze Olym[ique mają problemy z przedostaniem się w pole karne.

2
2
2
1
3
21'

Póki co nic nie wskazuje na to, aby gracze Olympique mieli odrobić straty. To goście są bliżej objęcia prowadzenia.

4
1
1
3
3
19'

Żółtą kartkę otrzymał Corentin Tolisso.

7
3
3
5
3
19'

Kolejne zamieszanie pod bramką Ajaxu, ale znowu bez uderzenia.

7
4
2
2
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Morel.

6
4
4
5
4
18'

Piłkarze Ajaxu przeczekali kilka minut naporu gospodarzy i teraz to goście są w ataku.

5
3
2
2
2
15'

Co się dzieje pod bramką gospodarzy! Piłkarze Ajaxu powinni zdobyć gola, ale w świetnej sytuacji żaden z graczy z Amsterdamu nie zdecydował się na strzał.

4
4
2
3
2
14'

Amin Younes sam na sam z bramkarzem, po dograniu z rzutu wolnego. Napastnik uderzył ponad Lopesem, ale uczynił to zbyt mocno i przestrzelił.

4
1
2
1
1
12'

Pierwszy wypad Ajaxu. Strzelał Kasper Dolberg, ale został zablokowany. Po chwili z ostrego kąta groźnie przymierzył Traore, Lopes odbił piłkę!

2
2
1
2
2
10'

Mathieu Valbuena uderzył z rzutu wolnego, ale słabo i Onana spokojnie złapał piłkę.

3
1
1
2
4
8'

Szymon Marciniak odgwizdał faul w ataku gospodarzy, co nie podoba się fanom Olympique.

8
2
5
1
1
6'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Ajaxu. Ostatecznie goście nie wywalczyli nawet rzutu rożnego.

4
3
5
2
6
5'

Olympique częściej przy piłce, gracze Ajaxu starają się wybijać gospodarzy z rytmu.

8
3
4
3
2
1'

Od początku ruszyli gospodarze. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Alexandre Lacazette głową uderzył niecelnie.