Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
06 maj 2017 18:00
90+5'

Grzegorz Bonin zdecydował się na indywidualną akcję, ale stracił piłkę na połowie Wisły.

9
7
2
1
5
90+3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły, po którym niecelnie główkował Adam Dźwigała.

4
2
3
5
7
90+1'

Gol! Strzelił Vojo Ubiparip. Bonin wstrzelił piłkę w pole karne Wisły. Niedokładnie wybijał ją jeden z obrońców drużyny z Płocka, ta spadła pod nogi Vojo Ubiparipa, który strzelił gola!

Górnik Łęczna
20
9
4
6
16
90'

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

4
5
4
4
8
90'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Maksymilian Rogalski.

4
2
2
3
5
90'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Wisły. Do bramki Górnika ponad 30 metrów.

11
2
1
1
1
89'

Gabriel Matei ładnie dośrodkował w pole Wisły. Piłkę dobrze wybił Damian Byrtek.

8
2
1
1
2
88'

Umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego zawodnicy z Płocka. Przed chwilą wywalczyli rzut wolny na własnej połowie.

5
2
1
1
3
87'

Wisła broni już raczej dostępu do własnej bramki.

5
2
2
3
5
85'

Z rzutu wolnego strzelał Piotr Wlazło. Piłkę pewnie złapał Wojciech Małecki.

8
2
1
1
7
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerson. Obrońca Górnika zatrzymał Furmana.

7
3
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Dźwigała.

9
2
1
2
80'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Nic zawodnikom z Płocka nie wyszło z tej akcji.

2
1
2
2
8
77'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły. Dwukrotnie dobrze spisał się Mateusz Kryczka. Najpierw obronił strzał z kilku metrów, a później mocne uderzenie z ostrego kąta.

9
3
4
1
1
76'

Wisła Płock stara się szanować piłkę i spokojnie ją rozgrywa.

9
5
1
74'
73'
72'

Z około 18 metrów prostym podbiciem strzelał Grzegorz Bonin. Piłka przeleciała nad bramką.

3
2
2
2
66'

Mateusz Kryczka wyrasta na bohatera Wisły Płock. Tym razem złapał piłkę po uderzeniu z dystansu.

7
6
2
2
2
65'

Koljny raz dobrze inteweniował Mateusz Kryczka. Bramkarz Wisły zatrzymał piłkę na linii po tym, jak ta odbiła się od dwóch zawodników.

5
4
3
1
3
63'

Ładny strzał z dystansu oddał Piotr Grzelczak. Pewnie piłkę złapał bramkarz Wisły.

9
8
4
4
3
61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie było w polu karnym Wisły. W ostatniej chwili piłkę złapał Mateusz Kryczka.

10
9
4
3
7
61'
59'

Wisła stara się rozgrywać piłkę na połowie Górnika.

7
3
2
3
3
Czy Górnik Łęczna zdoła w tym spotkaniu jeszcze doprowadzić do remisu?
12
8
4
1
4
53'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca. Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika piłka została wybita. Dopadł do niej Arkadiusz Reca i popisał się precyzyjnym, celnym strzałem z około 20 metrów.

Wisła Płock
28
12
5
8
13
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Wisły padł Gerson. Sędzia słusznie nakazał grać dalej.

5
3
2
3
1
49'

Z 16 metrów strzelał Javier Hernandez. Uderzenie ofiarnie zablokował Damian Byrtek.

6
2
1
48'

Gospodarze utrzymują się przy piłce na połowie Wisły.

3
3
2
3
4
47'

Z rzutu wolnego dośrodkował Javier HernandezGersonowi zabrakło centymetrów, aby zamknąć akcję.

2
2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
2
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

5
1
2
2
5
43'

Grzegorz Bonin dośrodkował w pole karne Wisły Płock. Bartosz Śpiączka dobrze pilnowany przez obrońców nie zdołał oddać groźnego strzału.

11
5
4
4
42'

Dominik Furman dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Wybił ją Gerson.

4
2
1
1
41'

Cezary Stefańczyk wpadł w pole karne Górnika, lecz Leandro w ostatniej chwili zablokował jego dośrodkowanie.

3
1
1
1
1
38'

Górnik śmiało atakuje w ostatnich minutach. W opałach defensywa Wisły Płock.

7
3
2
4
5
36'

Z rzutu wolnego strzelał Javier Hernandez. Piłka odbiła się od poprzeczki!

2
3
2
7
9
36'

Będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock.

4
2
1
4
6
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
6
5
2
4
6
33'

W polu karnym padł Javier Hernandez. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

6
1
1
9
32'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Piotr Grzelczak.

2
4
1
2
29'

Grzegorz Bonin dryblował w polu karnym Wisły, ale ostatecznie jeden z obrońców wybił mu piłkę.

5
5
1
3
26'

Górnik szuka swojej szansy na gola. Zawodnicy z Płocka pewnie grają jednak w defensywie.

7
1
1
4
5
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Josimar Atoche.

11
7
3
23'

Teraz to Górnik rozgrywa piłkę. Wisła stara się grać wysokim pressingiem.

6
1
2
1
2
22'

Sporo nerwowości na boisku. To bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn.

2
3
1
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Byrtek.

Wisła Płock
8
3
2
2
8
18'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Śpiączka.

7
3
2
2
12
17'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Giorgi Merebaszwili. Po podaniu z głębi pola Jose Kante znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnie ją wykorzystał. Ależ emocje w tym spotkaniu!

24
6
2
5
18
17'

Po zdobyciu gola Wisła śmiało ruszyła do ataku.

5
2
2
1
4
14'

Powinno być 2:1 dla Wisły Płock. Świetnej okazji nie wykorzystał jednak Giorgi Merebaszwili.

6
4
1
3
13'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Wlazło zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał rzut karny.

Wisła Płock
33
9
3
5
20
12'

Rzut karny dla Wisły. Zdaniem sędziego, faulowany był Piotr Wlazło. To kontrowersyjna decyzja arbitra.

8
2
1
4
18
11'

W pole karne Wisły zbyt mocno dośrodkował Grzegorz BoninBartosz Śpiączka nie zdołał oddać strzału.

2
1
1
3
2
8'

Z dystansu strzelał Grzegorz Bonin. Bramkarz Wisły złapał jednak piłkę.

10
4
3
2
6'

Gol! Strzelił Piotr Grzelczak. Asystował mu Paweł Sasin. Świetna zespołowa akcja Górnika. Po wymianie kilku podań Sasin zagrał w pole karne do Grzelczaka, a ten z kilku metrów oddał strzał na bramkę. Po rykoszecie piłka wpadła do siatki.

27
10
4
3
14
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnicy Wisły ostatecznie zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

3
1
2
3'

Oskrzydlającą akcję przeprowadził Grzegorz Bonin. Piłkarz Górnika wywalczył rzut rożny.

1
1
1
17:26

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

1
1
1
17:26

W pierwszej połowie kwietnia Górnik Łęczna roztrwonił dwubramkowe prowadzenie i uległ u siebie Wiśle Płock 2:3. Teraz gospodarze postarają się nie popełnić takich błędów i zrobić kolejny krok ku utrzymaniu w Lotto Ekstraklasie.