Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Tomasz Kędziora.

7
22
12
82'

Matus Putnocky kapitalnie obronił strzał głową Osyry po rzucie wolnym, ale i tak nie musiał interweniować, bo zawodnik gospodarzy był na spalonym.

22
19
4
3
5
80'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Tymoteusz Puchacz.

34
19
10
3
7
79'

Z dystansu bardzo wysoko nad bramką uderzył Maciej Gajos.

3
5
2
6
13
79'

Lech głodny kolejnych bramek, a ekipa z Niecieczy chciałaby już usłyszeć ostatni gwizdek.

25
12
4
4
7
76'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawiło się 4595 widzów.

15
12
9
7
11
75'

Wołodymyr Kostewycz znalazł się w sytuacji sam na sam z Trelą, ale zamiast strzelać podjął decyzję o podaniu i wszystko zepsuł.

5
6
6
12
22
75'
73'

Gol! Strzelił Radosław Majewski.

0:3! Po strzale Tomczyka z bardzo ostrego kąta Trela odbił piłkę przed siebie i z kilku metrów formalności dopełnił Majewski.

138
68
18
13
27
72'

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

29
14
9
10
6
71'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Artem Putiwcew.

Już 2:0 dla Lecha! Z rzutu rożnego dośrodkował Radut, niefortunnie interweniowali Gutkovskis i Putiwcew i piłka wpadła do siatki przy słupku po odbiciu się od tego drugiego.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
115
76
15
18
30
68'

Groźnie z prawego skrzydła dośrodkował Tomasz Kędziora, ale piłka padła łupem obrońcy.

16
7
11
5
7
67'

Termalica. Schodzi: Martin Miković. Wchodzi: David Guba.

14
11
9
8
11
67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczysto w dobrej sytuacji główkował Maciej Wilusz i piłka poleciała obok słupka.

10
9
9
10
9
65'

Na prawym skrzydle szarżował Vladislavs Gutkovskis, ale Łukasz Trałka zatrzymał go na tyle sprytnie, że zawodnik gospodarzy nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

13
13
3
4
4
61'

Za nami godzina gry, a Bruk-Bet Termalica wciąż nie oddała celnego strzału.

24
16
7
12
11
59'
57'

Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu wolnego piłka spadła na głowę Robaka, ale ten uderzył niecelnie.

11
13
6
7
12
56'

Z rzutu wolnego z 22 metrów ładnie uderzył Wołodymyr Kostewycz i efektowną paradą gospodarzy uratował Dariusz Trela.

18
12
8
4
6
52'

Teraz z dystansu uderzył Sebastian Ziajka i piłka poleciała nad bramką. Coraz odważniej poczynają sobie gospodarze.

18
11
16
10
17
51'

Z dystansu soczyście uderzył Samuel Stefanik i piłka poleciała tuż obok słupka! Jęk zawodu na trybunach.

13
11
8
8
10
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

6
5
3
5
9
47'

Po dośrodkowaniu Raduta z rzutu rożnego, strzał z woleja oddał Maciej Gajos, widok Treli zasłonił jeszcze Maciej Wilusz i w tym momencie sędzia przerwał grę, bo stoper Lecha znajdował się na spalonym.

11
11
4
6
15
46'

Początek drugiej połowy.

18
14
7
4
4
45+2'

Jan Bednarek przeciął groźną centrę Mikovicia z prawego skrzydła.

22
16
3
6
5
45'

Doliczona 1 minuta.

17
8
5
4
10
43'

Nie ma emocji w Niecieczy. Lech nie musi się nawet wysilać, bo na razie rywal nie potrafi go nastraszyć.

30
28
11
7
16
40'

Teraz Patrik Misak miał dobrą okazję na 20. metrze, jednak uderzył tyleż mocno co niecelnie.

11
14
5
3
12
39'

Martin Miković miał trochę swobody na prawym skrzydle, ale dośrodkował za mocno i Tomasz Kędziora spokojnie odprowadził piłkę poza boisko.

9
13
8
4
3
37'

Nieciekawy fragment, dużo walki w środku pola.

7
7
8
6
15
35'

Oglądaliśmy dotąd zaledwie jeden celny strzał - ten Raduta, po którym padł gol na 0:1.

29
21
12
11
17
34'

Z dystansu koszmarnie, bardzo daleko obok bramki strzelił Bartłomiej Babiarz.

21
11
5
3
7
32'

Słabo gra Bruk-Bet Termalica. Lech nie narzuca szaleńczego tempa, mimo to sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie.

35
25
3
6
11
29'

Dwukrotnie groźnie centrował Mihai Radut. Gospodarze wyszli z opresji, ale muszą na Rumuna uważać, bo jest dziś bardzo solidnie dysponowany.

48
24
7
3
10
26'

Termalica. Schodzi: Dalibor Pleva. Wchodzi: Patrik Misak.

20
12
12
11
4
25'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Trałce otrzymał Vladislavs Gutkovskis.

39
14
6
8
12
21'

Powinno być 0:2! Z rzutu rożnego dośrodkował Mihai Radut i w doskonałej sytuacji obok słupka główkował zupełnie niekryty Maciej Wilusz!

23
16
14
9
23
20'

Dwa rzuty rożne egzekwowała Bruk-Bet Termalica, jednak zabrakło strzału.

18
11
6
5
11
19'

Gospodarze próbują zaatakować, Lech czyha na kontry.

23
9
7
7
10
15'

Gol! Strzelił Mihai Radut.

0:1! Po dalekim wykopie Putnocky'ego źle interweniował Pleva, piłkę przejął Radut i precyzyjnym płaskim strzałem z kilkunastu metrów pokonał Trelę.

Lech Poznań
207
99
23
28
61
15'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego z głębi pola zagrał Martin Miković i piłkę złapał Matus Putnocky.

15
5
4
3
2
12'

Oskrzydlająca akcja ekipy z Niecieczy, jednak Vlastimir Jovanović dośrodkował do nikogo.

21
10
8
9
4
11'

Obrońcy Bruk-Bet Termaliki zablokowali strzał Pawłowskiego z linii pola karnego.

21
13
6
8
11
7'

Poznaniacy zaczęli ofensywnie, starają się cały czas naciskać rywala, ale na razie nie stwarzają klarownych sytuacji.