2
1
4
86'

Małecki uderzył z ostrego kąta, piłka odbiła się od obrońcy i na róg wybił ją bramkarz.

4
1
2
2
3
84'

Korona cały czas rozgrywa piłkę na połowie Wisły. Goście mają problemy z dojściem pod bramkę gospodarzy.

11
8
2
2
3
82'

Gospodarze kradną cenne sekundy, zapał do gry obu zespołów znacznie osłabł.

11
5
3
2
10
80'
14
9
3
3
4
77'

Korona stara się pozwolić Wiśle na przeprowadzanie akcji.

6
3
3
6
8
73'

Na murawie leży Grzelak. Medycy i znachorzy już udzielają mu pomocy.

17
15
12
14
16
72'

Małecki sfaulował rywala i... zwyzywał arbitra. Można i tak...

21
7
4
4
10
70'
10
4
4
5
4
69'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Górski. Napastnik otrzymał kartkę za starcie z Gonzalezem.

11
6
4
4
6
69'

W końcu Górski przestał symulować, a zagrał w piłkę. Indywidualna akcja zakończona minimalnie niecelnym strzałem.

8
10
3
3
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek.

6
4
3
4
10
67'

Kolejny teatrzyk aktor pierwszej klasy Macieja Górskiego. Gonzalez trafił go w twarz, a napastnik padł na murawę.

5
6
2
2
8
66'

Zaczęły się przepychanki na boisku. Sędzia nie panuje nad tym co dzieje się na murawie.

11
6
2
2
3
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ivan Gonzalez.

21
10
3
6
12
63'
3
2
2
5
2
60'

Górski przewrócił Głowackiego. Napastnik znowu runął niczym aktor z najlepszego teatru i domagał się kartki dla Głowackiego. Tym razem sędzia jej nie pokazał, a... mógł.

8
3
2
3
7
58'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Kiełb pewnie do siatki! Dwa błędy sędziego odwróciły wynik. 3:2 dla Korony!

55
28
8
10
24
57'

Nie było rzutu karnego! Cóż za teatr! Cóż za słaby sędzia!

23
6
3
5
23
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Gonzalez.

9
4
3
2
10
57'

Rzut karny dla Korony! Popchnięty przez Gonzaleza został Górski. Napastnik sporo dodał od siebie.

11
4
2
1
6
55'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki. Na pewno sędzia teraz będzie miał posłuch u piłkarzy...

7
3
4
8
54'

Wśicekli Wiślacy ruszyli do sędziego, który nie zauważył faulu na Załusce.

5
3
1
3
54'

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Asystował mu Rafał Grzelak. Nie udało się przed momentem, kilkadziesiąt sekund później padł gol. Po dograniu z rogu Górski... złapał za rękę Załuskę i ten nie zdołał złapać piłki. Futbolówka trafiła pod nogi Grzelaka, ale odskoczyła mu. Doszedł do niej Możdżeń, który potężnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania.

40
26
7
11
27
54'

Niespodziewany strzał Możdżenia, piłka odbiła się przed Załuską i bramkarz "wypluł" ją.

3
1
2
51'

Strzelał z pola karnego Ondrasek, piłkę odbił Borjan. Poprawa Małeckiego trafiła w rękę Rymaniaka, ale to był przypadek.

4
1
3
2
3
49'

Małecki uderzył z pola karnego, ale trafił w pajęczyny na trybunach.

3
4
3
1
2
48'

Goście rozgrywają piłkę, gracze Korony wysokim pressingiem bezskutecznie starają się odzyskać futbolówkę.

2
2
46'

Gramy po przerwie!

6
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
3
1
1
2
44'

Po dośrodkowaniu Możdżeń na dużym ryzyku wybił piłkę na kolejny korner.

4
3
3
2
1
43'

Strzał z woleja Ondraska, interweniował Borjan i Wisła wywalczyła korner.

5
1
1
1
2
41'

Mączyński uderzył z rzutu wolnego, tuż obok słupka.

2
2
1
2
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski. Gracz z Kielc będzie miał wolny weekend. Czeka go przerwa w występach.

3
3
1
2
6
39'

Strzelał Możdżeń, ale piłka minęła słupek.

2
6
1
2
1
38'

Brlek faulował Grzelaka, a ten padając na murawę kopnął w twarz gracza Wisły. Wierzymy, że to był przypadek. Zawodnik gości krwawi i potrzebuje pomocy medyków.

4
6
2
5
10
36'

Krótkie rozegranie mocny strzał Siergieja Pilipczuka. Piłka wpadła w boczną siatkę.

1
5
1
1
2
35'

Rymaniak podcięty, ale sporo oddał od siebie. Rzut wolny dla Korony z boku pola karnego.

1
1
3
2
2
35'

Bardzo interesujący mecz w Kielcach, pomimo że zespoły grają o orzeszki solone. Ciekawi jesteśmy czy ten pojedynek obserwują np. piłkarze Ruchu Chorzów, którzy we wtorek po raz kolejny zaprezentowali swoim fanom antyfutbol.

3
6
2
2
2
32'

Po dalekim dograniu z rzutu wolnego strzał Górskiego odbił Borjan, a poprawkę Grzelaka z linii bramkowej wybił obrońca!

5
5
2
2
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński. Niczym na wiejskich tańcach wokół Mączyńskiego z kartką chodził arbiter i w końcu odważył się pokazać ją reprezentantowi Polski.

4
2
1
5
4
29'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. Seria błędów w defensywie piłkarzy Korony. W końcowej fazie Dejmek... wyłożył piłkę Mączyńskiemu, a ten z ok. 17 metrów idealnie przymierzył. 1:2!

22
17
7
13
23
27'

Aktywniejsza w ofensywie jest Wisła. Goście grają na dużym luzie i łatwo wchodzą w pole karne. Potem jest już jednak gorzej.

1
1
1
24'

Sędzia liniowy uznał, że Ken Kallaste jest na spalonym. Duży błąd arbitra.

4
1
1
4
21'

Pol Llonch dostał po brzuchu i przez chwilę musiał dochodzić do siebie.

1
2
7
18'

Gol! Strzelił Radek Dejmek. Asystował mu Rafał Grzelak. Korona miała problemy ze stwarzaniem sytuacji, ale do remisu doprowadziła. Po dograniu z rogu piłkę głową zgrał Grzelak, a Dejmek wsadził głowę między gąszcz nóg. 1:1!

45
24
7
8
16
17'

Wciąż bije głową w mur Korona i wciąż dużo lepiej wyglądają kontry Wisły.

1
3
2
2
1
13'

Matija Spicić dośrodkował w pole karne, ale do piłki nie doszli Boguski i Brlek. Piłkę na róg wybił obrońca.

4
1
2
3
4
12'

Korona częściej znajduje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Wisła jest dobrze ustawiona i bez problemu broni się.

2
2
1
1
1
8'

Starała się odpowiedzieć Korona. Z trudnej pozycji w boczną siatkę trafił Jacek Kiełb.

4
2
2
2
1
6'

Gol! Strzelił Petar Brlek. Asystował mu Zdenek Ondrasek. Ależ piękna akcja Wisły, krzyczy na pół stadiony Kazimierz Węgrzyn! Małecki popędził lewą stroną i dośrodkował do Ondraska. Napastnik zgrał do Brleka, a ten mając sporo czasu i miejsca spokojnie pokonał bramkarza! 0:1!

32
21
9
14
13
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły, ale gospodarze nie potrafili oddać strzału.

4
3
2
3
3
17:47

Mecz poprowadzi Łukasz Bednarek (Koszalin).

4
3
3
5
5
17:47

W cieniu hitów kolejki rozgrywanych w Warszawie i Gdańsku Korona podejmie Wisłę Kraków. Dla obu drużyn to bój o piąte miejsce w tabeli. Czego możemy się spodziewać na murawie? Z całą pewnością bezpardonowej walki.

2
1
1
17:47

Spotkanie 34. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Kraków rozpocznie się z 30 minutowym opóźnieniem. Wszystko w związku z poważną awarią prądu.