Płaski strzał Świderskiego zza pola karnego. Wynik cały czas bez zmian.

54
56
88
90+2'

Wydawało się, że Malarz spokojnie złapie piłkę, ale bramkarz Legii miał pewne problemy.

94
61
41
41
79
90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

169
70
56
50
98
89'

Robi się nerwowo. Michał Probierz motywuje swoich zawodników.

137
67
51
49
70
88'

Pisaliśmy, że to pojedynek Vadis vs Góralski i trzeba w tej chwili napisać, że mamy 1:0 dla zawodnika Jagiellonii. Czy gospodarze wykorzystają grę w przewadze?

114
61
30
31
76
88'

80
87'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

287
134
56
94
210
85'

Legioniści ruszyli z kontratakiem, ale znów nadzieje kibiców z Warszawy trwały kilka sekund. Górne podanie przejął dobrze ustawiony Frankowski.

98
49
28
34
71
84'
83'

Tym razem jednak bez, sędzia też chyba ma już dość i nie chce mu się notować.

62
39
21
15
38
82'

Mamy małe spięcie, będą kartki?

95
41
43
20
24
80'

Legia. Schodzi: Kasper Hamalainen. Wchodzi: Tomas Necid.

76
35
24
18
29
80'

Znacie odpowiedź na to pytanie?

31
19
17
10
14
79'
78'

Odważnie podłączył się Michał Pazdan... i podanie do bramkarza. Wchodzimy w decydujący fragment tego spotkania, czy ktoś zada cios na wagę trzech punktów?

47
20
9
8
21
76'

22 394 - tyle osób ogląda to spotkanie z wysokości trybun.

135
45
29
18
22
75'

Wielka radość na stadionie w Białymstoku, piłka w siatce po strzale Cilliana Sheridana, ale ten gol nie został uznany - powtórki telewizyjne wykazały, że jak najbardziej słusznie.

83
40
18
66
56
74'

Konstantin Vassiljev chciał to zrobić samemu. Była moc, lecz który to już raz zabrakło precyzji.

51
33
19
29
30
73'

Arvydas Novikovas ładnie zabrał się z piłką i został faulowany przez Jędrzejczyka, rzut wolny dla ekipy z Podlasia.

55
18
13
17
38
73'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

85
34
19
20
59
72'

Około dwudziestu minut do końca. Jak myślicie, doczekamy się goli?

74
29
15
13
28
70'

Piotr Tomasik potrzebował chwili, aby dojść do siebie. Na całe szczęście z zawodnikiem Jagi wszystko w porządku.

59
23
22
15
30
68'

Zagotowało się pod bramką Jagiellonii. Na murawie leży Vadis, do przewrotki chciał się złożyć Guilherme, defensywa gospodarzy zdołała się uratować.

71
35
13
18
29
66'

Szybko przenosimy się pod polę karne Wojskowych. Cillian Sheridan tyłem do bramki odegrał do Cernycha, którego uderzenie było niecelne. Czy ta akcja będzie impulsem?

47
29
17
14
21
65'

Thibault Moulin w pole karne, futbolówka podbita, ale znów bez strzału.

42
24
13
23
35
65'

Przewinienie Tomasika. Okazja dla Legii na zaskoczenie rywala.

48
17
12
11
28
64'

Jeśli ktoś po meczu Lech - Lechia ogląda pojedynek w Białymstoku może powoli odczuwać zmęczenie jak po tygodniu ciężkiej pracy... a to dopiero niedziela.

53
30
13
14
15
62'

Legia. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Dominik Nagy.

62
27
25
15
19
59'

Bardzo złe dośrodkowanie Tomasika z rzutu rożnego. Czas ucieka, a my nadal czekamy, aż coś się ruszy.

41
19
11
15
14
58'
51
17
16
16
18
58'

Żółtą kartkę otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

82
33
14
17
57
57'

Vadis Odjidja-Ofoe dostał dobrą piłkę, oddał strzał głową, ale nie zaskoczył on Mariana Kelemena.

28
18
7
12
15
56'

Szykuje się zmiana w zespole gospodarzy.

26
12
16
7
7
54'

Górna piłka w kierunku Cilliana Sheridana. Blokowanny Cernych nie miał jednak prawa dojść do zgrania głową swojego kolegi.

33
21
12
13
17
53'

"Cesarz Estonii" nie ma swobody, kolejne jego podanie zostało zblokowane.

40
20
13
14
21
51'

Aleksandar Vuković chyba odrobinę przesadził, ponieważ arbiter postanowił zamienić z nim kilka słów. Jak na razie upomnienie, kolejnym razem pewnie będzie wycieczka na trybuny.

37
21
8
5
19
49'

Pogunili się obrońcy Jagiellonii, próbował to wykorzystać Vadis Odjidja-Ofoe, lecz uderzona przez niego piłka przeszła obok bramki.

32
11
6
9
14
48'

Konstantin Vassiljev zagrywa w pole karne, akcję przerywa gwizdek arbitra - Michał Pazdan został kopnięty.

24
18
15
15
44
47'

Skoro mamy 0:0 to zapytamy raz jeszcze.

Jak zakończy się mecz Jagiellonia - Legia?
10
46'

Druga połowa rozpoczęta!

41
25
10
6
7
45+1'

Błyskawiczna klepka gości i mocny, chociaż niecelny strzał Guilherme! To mogło się udać.

83
26
13
14
34
45'

Pogramy dodatkowe 120 sekund.

62
21
13
8
10
44'

Znacie to. W takich meczach najważniejsze jest jedno - nie stracić gola. I tak to właśnie wygląda w pierwszej połowie.

46
20
17
15
38
43'

Vadis, Hlousek... było gorąco w polu karnym Jagiellonii. Będzie kolejny rzut rożny.

62
18
11
13
28
41'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk.

74
34
19
20
41
41'

Był mały kocioł pod bramką Malarza, lecz i tym razem bez groźnego uderzenia.

47
29
13
17
32
40'

Artur Jędrzejczyk blokuje dośrodkowanie Romanczuka, korner dla Jagiellonii.

58
31
12
12
23
39'

Niestety sędzia często musi używać gwizdka. Brakuje przez to płynności. Zresztą nawet jeśli ktoś zacznie budować atak, to zostanie zatrzymany przez solidnie spisujące się formacje defensywne.

27
17
19
25
29
37'

Powoli ten mecz zaczyna przypominać pojedynek Góralski vs Vadis. Iskrzy między nimi od samego początku.

60
41
19
13
14
36'

Agresja - jest. Walka - jest. Jakość piłkarska - jak na razie brak. Pytanie, do kiedy tak będzie?

27
32
23
19
31
35'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

49
30
10
17
41
34'

53
33'

Kilka podań i strzał. Fiodor Cernych nie trafił jednak czysto w futbolówkę. Malarz nie musiał interweniować.

37
23
8
13
17
31'

Vadis odepchnął Góralskiego. Zawodnik Legii został "pozdrowiony" przez fanów z Białegostoku.

41
39
16
14
37
30'

Brak dokładności to największy problem tego meczu. Górne podanie trafiło do golkipera Jagi. Wciąż czekamy na kawałek emocji.

32
18
20
22
39
29'

Vadis Odjidja-Ofoe faulowany. Kolejna okazja ze stojącej piłki dla drużyny Jacka Magiery.

39
19
7
9
36
28'

Niska centra padła łupem jednego z obronców Jagiellonii Białystok. Legia utrzymuje się jednak przy piłce.

47
15
10
9
19
27'

27-latek po krótkiej chwili wrócił do gry. Jego zespół zyskał rzut rożny.

33
15
10
8
21
25'

Przerwa w grze. Thibault Moulin wyraźnie cierpi, ale wydaje się, że powinien dojść do siebie.

30
22
15
17
27
23'

Niezła centra, futbolówka spadła na nogę ustawionego na dalszym słupku Ivana Runje. Ten źle przyjął i w efekcie uderzył w trybuny.

30
20
13
13
24
23'

Niespodziewana okazja dla gospodarzy! Poślizgnął się Jędrzejczyk i Fiodor Cernych postanowił strzelać z ostrego kąta, udanie interweniował Malarz. Będzie jeszcze korner.

24
18
11
9
36
22'

Stały fragment gry dla Legii Warszawa. Zamiast mocnej wrzutki krótkie rozegranie. Goście starają się ze spokojem budować swój atak.

27
16
12
12
19
20'

Czy Cillian Sheridan może odegrać kluczową rolę w tym meczu? Statystyki pokazują, że tak.

24
10
10
10
27
19'

Legioniści w końcu coś pograli. Wszystko zakończył niecelnym uderzeniem Kasper Hamalainen.

37
24
13
12
25
18'

Nie wyszło miejscowym rozegranie tego stałego fragmentu gry. Miało być zaskakująco i było, ale chyba nie w taki sposób.

37
16
8
14
27
17'

Gospodarze długo utrzymywali się przy piłce w okolicach pola karnego Wojskowych. Ostatecznie wywalczyli rzut rożny.

29
16
8
8
33
16'

Podopieczni Michała Probierza nie dali się jednak zaskoczyć. W dalszym ciągu mamy trochę szachów.

37
14
13
14
28
15'

Był rzut wolny dla Jagi, teraz okazja dla Legii.

59
20
13
15
24
14'

Mecz w Poznaniu rozczarował i niestety póki co w stolicy Podlasia nie jest lepiej.

23
12
11
13
31
13'

Taras Romanczuk zwijał się z na murawie. Na szczęscie trwało to tylko chwilę. I w sumie nie wiemy o co chodziło zawodnikowi z Białegostoku, bo przewinienia to nie było.

26
15
14
6
12
11'

Konstantin Vassiljev dośrodkował prosto w ręce Arkadiusza Malarza. Legioniści chcieli ruszyć z szybką akcją, ale Jacek Góralski "skasował" ten atak.

40
22
14
19
30
10'

Przemysław Frankowski powalony na ziemię, będzie okazja dla gospodarzy.

36
16
11
16
32
10'

Góralski chciał przymierzyć z dystansu, ale zamiast w światło bramki tafił w Vadisa.

29
21
12
15
15
8'

Artur Jędrzejczyk upadł na murawę przy linii bocznej. Zdaniem arbitra nie było faulu.