Mocny strzał Monety, Steinbors odbił piłkę na róg!

14
16
17
90+2'

Kontra Ruchu zakończona niecelnym strzałem Monety z pola karnego. Goście krok od spadku.

17
6
2
10
8
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

28
6
7
8
9
90'

Ruch atakuje już niemal całym zespołem! Arka może wyprowadzić zabójczą kontrę.

25
3
5
3
8
89'

Kontra Ruchu zakończona niespodziewanym strzałem Przybeckiego. Będzie rzut rożny.

7
3
4
4
9
87'

Steinbors wyszedł przed pole karne i głową uprzedził Araka.

10
4
2
1
6
86'

Wysokim pressingiem grają gdynianie. Ruch ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

15
8
2
85'
84'

Konczkowski dośrodkował, z ośmiu metrów uderzał niecelnie głową Helik.

1
1
3
2
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Kakoko.

2
1
2
1
2
81'

Więcej z gry ma w ostatnich minutach Arka, chorzowianie sporadycznie goszczą pod bramką gospodarzy.

15
9
5
3
8
79'

Szwoch dośrodkował, Sołdecki trącił piłkę, a Hrdlicka wybił ją na korner!

8
6
5
3
6
77'
76'

Goście już niemal całym zespołem z przodu. Arka wyprowadzała groźną kontrę, jednak Surma zatrzymał Szwocha.

4
3
2
2
7
74'

Uderzał głową Abbott, daleko od bramki.

5
8
4
8
6
73'

Kontra Arki, ryzykowne wyjście Hrdlicki, strzał Siemaszki był po chwili niecelny.

7
6
4
3
7
73'

Chrozowianie wykonywali rzut wolny z ok. 17 metrów, ale uderzenie zostało zablokowane.

6
7
2
2
6
72'

Ruch. Schodzi: Michał Koj. Wchodzi: Paweł Oleksy.

2
3
4
3
4
71'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Sołdecki.

4
3
3
1
3
71'

Nowak dośrodkował z rzutu wolnego, jednak żaden z graczy Ruchu nie przeciął toru lotu piłki.

3
2
2
2
1
70'

Ruch. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Jakub Arak.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Formella.

9
6
4
6
7
67'

Chorzowianie muszą wygrać, ale nie chcą ryzykować ataków większą liczbą zawodników.

4
4
3
2
4
66'
65'

Z dystansu uderzał Yannick Kakoko, wysoko ponad bramką.

2
5
3
2
4
63'

Luka Zarandia przy kontrze doznał urazu nie wiadomo czy wróci do gry. Gruzin przed momentem pojawił się na boisku!

5
2
5
6
8
62'

Strzał Nowaka został zablokowany, po chwili kontra Arki. Strzał Zarandii został zablokowany.

2
2
3
61'

Gdynianom nie spieszy się, a chorzowianie nie potrafią stworzyć sobie okazji bramkowej.

4
4
2
1
7
57'

Formella starał się wpaść z piłką w pole karne, ale został powstrzymany przez Grodzickiego i Hrdlickę.

2
4
1
2
4
56'

Kontra Ruchu, Przybecki uderzył z pola karnego. Piłka po nogi obrońcy wpadła w ręce bramkarza.

8
5
2
2
54'

Piłka przed polem karnym spadła pod nogi Urbańczyka, ten uderzył z woleja, ale przestrzelił.

3
5
1
53'

Błąd defensywy Ruchu. Siemaszko dograł do Formelli, a ten w sytuacji sam na sam uderzył ponad bramką! To była świetna szansa dla gdynian!

6
1
5
5
50'

Więcej z gry mają goście, ale to gdynianie po przerwie zagrozili bramce rywala.

7
4
6
47'

Piłkę otrzymał Siemaszko, który ją przyjął i natychmiast uderzył. Obok słupka.

10
3
1
3
46'

Gramy po przerwie.

17
8
3
4
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

11
6
6
4
5
43'

Piłka na połowie Ruchu. zaatakowała Arka. Gospdoarze często wrzucają futbolówkę w pole karne gości.

10
5
1
1
4
41'

W Lublinie remis 1:1. Gol ręką Siemaszki w takiej sytuacji... degraduje Ruch.

14
8
3
10
41'

Z rzutu wolnego dwa metry obok bramki uderzył Szwoch.

3
2
3
40'

Helik w starciu z rywalem rozciął głową i potrzebuje pomocy.

2
1
3
3
3
40'

Piłkarze Ruchu cały czas mają pretensje do sędziego, także o sytuację z bramką. Tomasz Musiał krzykiem stara się wymóc posłuch.