Lotto Ekstraklasa: 36. kolejka
28 maj 2017 18:00
90+2'

Błąd Tomelina, który podaje pod nogi Kędziory. Rezerwowy napastnik gospodarzy mógł zrobić więcej, ale niepotrzebnie "nawijał" jednego z obronców i Brazylijczyk naprawił swój błąd.

11
12
5
4
5
90'

Piłkarze pograją jeszcze 4 minuty.

14
9
6
8
19
90'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzyb. Faul na Babiarzu.

Jagiellonia Białystok
7
5
5
5
18
89'

Sytuacja na 2:2 zmarnowana przez Plevę! Rezerwowy dopadł do piłki na 12. metrze, ale pomylił się o niecały metr.

11
14
8
9
10
86'

Kocioł przed bramką Pilarza! Kupczak dwukrotnie ofiarnie zablokował strzały Cernycha i Świderskiego.

8
5
6
6
14
83'
80'

Gutkovskis na głowę Kędziory, ale ten przeniósł piłkę nad bramką.

10
3
1
3
6
73'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mateusz Kupczak uderzył "na odwal" w lewy róg, ale dokładnie tam położył się Kelemen!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
63
35
10
16
42
72'

Co tu się dzieje! Rzut karny dla gospodarzy po faulu Kelemena na Misaku!

30
12
13
8
36
71'

Gol! Strzelił Vlastimir Jovanović. Asystował mu Bartłomiej Babiarz.

Termalica wraca do gry! Cudowny strzał w samo okienko z ok. 25 metrów!

46
22
11
15
52
70'

Kędziora "w uliczkę" do Stefanika, ale ten pomylił się w sytuacji sam na sam. Strzał nad wybiegającym golkiperem, ale obok bramki.

5
2
2
2
3
68'

Vladislavs Gutkovskis dogrywa z prawego skrzydła wzdłuż bramki, ale spóźniony Stefanik nie sięgnął piłki i ta zakończyła swój lot u Kelemena.

5
5
1
1
1
66'

No wreszcie! Celny strzał po przeszło 10 minutach posuchy. Vlastimir Jovanović uderzył z 23 metrów tuż przy lewym słupku, ale Kelemen złapał piłkę.

4
6
2
65'
64'

Zderzenie głowami Góralskiego z Misakiem. Obaj leżą na murawie.

2
2
4
11
2
61'

4017 widzów na trybunach w Niecieczy.

5
7
3
60'

Wraz z zejściem Sheridana skończyła się ofensywna gra gości. Więcej "do powiedzenia" ma obecnie Termalica, ale gospodraze goszczą w polu karnym Kelemena okazyjnie.

4
3
2
1
7
58'

Kilka minut nudy. Piłka nie opuszcza koła środkowego, strata za stratę.

5
3
3
1
1
55'
53'

Cillian Sheridan zgłosił problem mięśniowy. Będzie zmiana.

3
4
1
18
1
51'

Termalica. Schodzi: Kornel Osyra. Wchodzi: Dalibor Pleva.

3
1
1
1
3
50'

Patrik Misak przedzierał się lewym skrzydłem, ale łatwo zastopował go Szymonowicz.

4
4
2
47'

Popisy Cernycha, który z dziecinną łatwością mijał rywali w polu karnym. Uderzenie z ostrego kąta i świetnie nogami interweniował Pilarz.

11
4
2
3
2
47'

Novikovas na głowę Sheridana, ale ten główkował wysoko nad bramką.

2
4
2
2
2
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

10
6
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

11
10
7
5
5
45'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gutkovskis. Faulowany był Góralski. Łotysz nie zagra w ostatniej kolejce sezonu.

8
8
1
2
1
44'

Babiarz przewrócił Sheridana 30 metrów od własnej bramki. Nie Vassiljev, a Arvydas Novikovas uderzył obok muru. Piłka zmierzała w światło bramki, ale Pilarz "na raty" obronił.

4
1
5
4
4
42'

Stefanik dośrodkował do Misaka, ale ten nie miał z czego uderzyć i tylko lekko podał piłkę do Kelemena.

10
9
1
2
39'

I co z tego, że niewielkiego wzrostu? Jacek Góralski wygrywa walkę o górną piłkę, ale Pilarz zdołał przenieść futbolówkę nad poprzeczką.

13
10
1
1
3
38'

Osyra sponiewierał Sheridana. Tylko słowne upomnienie dla obrońcy.

5
3
1
2
14
36'

Jest odpowiedź Termaliki. Vlastimir Jovanović idealnie dograł na nogę Nowaka, ale napastnik gospodarzy nie trafił w piłkę z kilku metrów. Przysnął w tej sytuacji Frankowski.

5
6
2
1
3
34'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Przemysław Frankowski.

Rozmontowana obrona gospodarzy! Frankowski ruszył prawą stroną i dograł wzdłuż bramki. Irlandczyk zdobywa najłatwiejszego gola jakiego strzelił dla "Jagi". To jego siódme trafienie!

60
34
6
7
12
32'

Długie podanie do Cernycha, ten uderza przy bliższym słupku, ale Krzysztof Pilarz łapie bez większych problemów.

4
5
3
5
9
30'

Nie ma miejsca na otwierające podanie, zatem Bartłomiej Babiarz decyduje się na desperackie uderzenie z daleka... oj kiepsko to wyglądało.

7
5
1
1
1
29'

Zrobiło się troszeczkę sennie.

4
3
1
4
26'

Cillian Sheridan sam przed Pilarzem! Irlandczyk zwleka, zwleka i ostatecznie nie decyduje się na strzał. Trudno to zrozumieć!

8
6
6
4
11
23'

Szansa Termaliki! Babiarz przedzierał się środkiem, ale piłka ostatecznie trafiła pod nogi Gutkovskisa. Mocne uderzenie z 17 metrów i znakomita obrona Kelemena. Po chwili korner, ale bez większego zagrożenia.

11
5
3
2
6
20'

Piłkarze gospodarzy myślami już chyba na urlopach. Trochę wstyd tak symulować grę, do tego przed własną widownią.

12
12
1
1
5
19'

Powinno być 0:2! Fiodor Cernych idealnie wyłożył piłkę na 5. metr, ale Cillian Sheridan fatalnie skiksował, podając piłkę bramkarzowi.

12
9
3
14
6
16'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Fiodor Cernych.

"Jaga" ma to do czego dążyła od pierwszych minut. Cernych uderzył sprzed szesnastki, a piłka odbiła się rykoszetem od Sheridana i zupełnie zaskoczyła Pilarza.

78
43
10
13
23
14'

Blokujący Cernycha Patryk Fryc nabawił się urazu i konieczna jest pomoc medyczna.

15
12
6
10
5
11'

Początek spotkania zdecydowanie dla Jagiellonii. Nie obserwujemy jednak ataków na hurra, a spokojne budowanie akcji. Termalica na razie tylko patrzy.

21
10
1
1
1
8'

Chytry strzał z 30 metrów i opadająca piłka. Góralski chciał wykorzystać to, że Pilarz gra pod słońce, ale futbolówka spadła na górną siatkę.

18
8
1
1
4
6'

Wyśmienita szansa białostoczan! Sheridan kolejny raz znakomicie dograł do kolegi, ale biegnący sam na sam z bramkarzem Arvydas Novikovas fatalnie przyjmował piłkę. Podwórkowy błąd litewskiego pomocnika!

10
5
1
3
5
2'

Dobre zgranie głową Sheridana do Novikovasa. Litwin przyjął piłkę w polu karnym gospodarzy, ale jego uderzenie zablokował Kornel Osyra.

12
4
5
4
4
17:06

Wychodzą. Gospodarze w pomarańczowych strojach, Jagiellonia na biało.

6
2
1
1
2
17:06

Po podziale punktów Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie jest już tą drużyną z sezonu zasadniczego. Słonie w meczach rundy finałowej straciły 14 goli. Nikt nie ma bardziej dziurawej defensywy.

4
2
1
2
2
Czy mecz w Niecieczy będzie dla Jagiellonii trudny?