7
5
13
86'

To mogła, a wręcz powinna być bramka! Costa z kilku metrów uderzył jednak wprost w Ospinę.

6
8
5
6
12
84'

Bellerin wpadł w pole karne i chciał sprytnym strzałem tuż przy słupku trafić do siatki. Ostatecznie nie wcelował w bramkę.

6
3
5
5
4
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin. Pierwszy faul i od razu kartka.

6
4
5
4
6
81'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

11
5
5
5
7
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Olivier Giroud. 2:1 dla Arsenalu! Giroud miękko dośrodkował na środek pola karnego, gdzie Ramsey zdobył bramkę precyzyjnym strzałem głową.

55
34
18
22
44
77'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Olivier Giroud.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Willian. 1:1! Dośrodkowanie w pole karne, gdzie Holding nie upilnował Costę. Strzał Brazylijczyka nie był silny, ale Ospina nie dał rady wybić piłki.

42
39
12
13
36
73'

Ofensywna akcja Arsenalu, ale Oezil sfaulował Alonso.

6
4
3
4
7
72'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

5
7
6
4
3
70'

Arsenal dominuje, a Chelsea wygląda jakby nie wierzyła już w sukces.

9
4
3
7
4
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Victor Moses. Nigeryjczyk jest sam sobie winien. "Nurkował" w polu karnym i słusznie wylatuje z boiska.

13
12
6
11
8
65'

Thibaut Courtois z trudem sparował płaski strzał Bellerina. Hiszpan mógł lepiej wykończyć tę akcję.

9
2
1
2
63'

Arsenal przejął inicjatywę. Spokojnie rozgrywa piłkę.

7
3
3
4
61'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Cesc Fabregas.

59'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante. Faulowany Ramsey.

5
5
5
3
5
59'

Tuż obok słupka uderzył Pedro. Hiszpan przymierzył z 18 metrów. To była niezła próba.

2
4
1
1
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Moses. Taktyczny faul na Welbecku.

3
4
2
3
7
55'

Ależ kontra Arsenalu, ale kiepskie podanie Bellerina zakończyło ją. W polu karnym było dwóch niepilnowanych graczy Kanonierów.

1
2
6
4
5
53'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding. Faulowany Costa.

6
1
1
2
3
51'

Silny, płaski strzał Mosesa z prawej strony pola karnego i Ospina sparował piłkę.

4
1
1
2
49'

Zaskakujący strzał Kante z 20 metrów, jednak wprost w Ospinę.

2
2
1
1
3
48'

Per Mertesacker kapitalnie się dzisiaj ustawia. Przed chwilą zablokował strzał Pedro.

3
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
45+2'

Bardzo kiepski strzał Alonso z rzutu wolnego z 20 metrów.

4
1
2
3
4
45'

Dwie minuty doliczone.

4
1
2
1
1
44'

Upiekło się Oezilowi, który faulował Hazarda, ale sędzia nawet nie użył gwizdka. Belg potrzebuje pomocy medycznej.

8
4
2
5
9
42'

Chelsea miała rzut wolny w okolicach pola karnego rywali, ale po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu gracza The Blues.

5
3
2
2
4
39'

Silne uderzenie Pedro z 14 metrów poleciało nad poprzeczką.

7
3
3
2
2
38'

Mocne dośrodkowanie Sancheza z rzutu wolnego i piłka została wybita.

3
1
3
2
7
35'

Nadal kosmiczne tempo meczu. Czy piłkarze wytrzymają tak do końca?

11
5
3
3
2
32'

Kąśliwy strzał Xhaki z 25 metrów i golkiper wybił piłkę na korner.

4
4
4
2
1
30'

Znów o krok od gola był Arsenal! Welbeck z ostrego kąta nie pokonał bramkarza, dobitkę już niemal z linii bramkowej wybił nie kto inny, jak Gary Cahill.

12
7
6
4
5
28'

Holding nie powstrzymał Costę, który z kilku metrów uderzył wprost w Ospinę. Niezła okazja dla Chelsea.

6
4
2
2
8
26'

Arsenal oddał polę i na swojej połowie oczekuje na Chelsea.

7
8
6
6
4
24'

Pedro sfaulował Xhakę, ale sędzia oszczędził Hiszpana.

10
4
4
4
6
23'

Kilka lepszych chwil w wykonaniu The Blues.

8
4
4
3
5
21'

Akcja Chelsea prawą flanką, ale dobry powrót Sancheza.

13
7
6
6
8
19'

SŁUPEK, a właściwie to dwa ratują Chelsea! Po strzale głową Welbecka piłka trafia w obramowanie bramki, a Ramsey z 20 cm klatką piersiową znów obija słupek.

14
5
9
13
11
18'

Ależ gra Arsenal - możliwe, że to najlepszy fragment w tym sezonie.

11
7
5
9
7
16'

2:0?! Nie - Cahill wybił piłkę z linii bramkowej po podcince Oezila.

15
10
10
10
8
15'

Jest odpowiedź Chelsea, ale aż trzech zawodników Arsenalu rzuciło się wślizgiem i zablokowało strzał Costy.

12
6
4
3
3
14'

Sanchez otrzymał piłkę 25 metrów od bramki rywali. Uderzył silnie, jednak nad poprzeczką.

8
8
4
3
6
14'

Totalna dominacja Arsenalu. Chelsea póki co nie dojechała na mecz.

11
10
6
5
7
12'

Alex Oxlade-Chamberlain przesadził z dryblingiem przed polem karnym i stracił piłkę.

5
10
5
5
4
11'

Szybkie tempo meczu od pierwszych minut spotkania.

12
5
4
4
3
9'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey. Za koszulkę ciągnięty był Ramsey.

9
6
6
5
19
7'

Gorąco na boisku. Holding faulował Costę, który celowo później kopnął Anglika. Holding pokazał piłkarzowi Chelsea, żeby zaczął myśleć.

9
13
8
9
9
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 1:0 dla Arsenalu! Sanchez przyjął piłkę ręką, a po chwili umieścił futbolówkę w siatce. Początkowo gol nie został uznany, ponieważ sędzia asystent pokazał spalonego. Jego raczej nie było, ale sędziowie nie dostrzegli zagrania piłki ręką.