Liczne centry w pole karne Borussii. Gotuje się w polu bramkowym Burkiego.

6
7
11
90'

Blum płasko zagrywa wzdłuż pola karnego. Sokratis Papastathopoulos interweniuje dość niepewnie. Niektórzy widzieli już gola samobójczego, ale nic z tych rzeczy.

9
8
13
7
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty. Eintracht jeszcze walczy.

12
9
10
12
9
86'

7
84'

Pierre-Emerick Aubameyang mógł przesądzić o wygranej Borussii. Napastnik wygrał przebitkę z obrońcą, poszukał dalszego rogu, ale jedynie obił spojenie słupka z poprzeczką.

5
10
7
8
10
83'

Roman Burki świetnie na przedpolu.

8
13
4
3
7
79'

Eintracht. Schodzi: Marco Fabian. Wchodzi: Danny Blum.

8
7
9
7
6
79'

Jeden z pierwszych kontaktów z piłką Meiera i od razu strzał... zablokowany przez Castro.

9
6
3
3
6
78'

Piłka do Gacinovicia na prawą stronę boiska. Pomocnik miał miejsce do precyzyjnej centry, ale wyraźnie zabrakło dokładności.

2
1
3
1
4
76'

Borussia. Schodzi: Marc Bartra. Wchodzi: Erik Durm.

9
8
8
12
9
74'

Dużo dobrego daje Borussii wprowadzony z ławki Christian Pulisić. Amerykanin kręci rywalami i przed momentem ponownie to uczynił. Tym razem jednak sam do końca, ale niezbyt mocny strzał zatrzymał Lukas Hradecky.

5
5
2
1
2
72'
69'

Żółtą kartkę otrzymał David Abraham. Faulowany był Guerreiro.

12
6
5
3
5
67'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Skuteczna "podcinka" Gabończyka i Borussia ponownie na prowadzeniu.

80
51
16
15
19
66'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Hradecky.

12
12
5
3
6
66'

Pulisić nieprzepisowo zatrzymany przez bramkarza w polu karnym Eintrachtu. Będzie jedenastka!

16
5
4
2
4
64'

Było o włos! Ousmane Dembele zabawił się z rywalami i miękko zagrał do Aubameyanga. Gabończyk uderzył przewrotką, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

4
4
6
4
6
60'

W krótkim odstępie czasu dwa długie podania za linię obrony Borussii, ale za każdym razem Seferović złapany na ofsajdzie.

6
9
4
4
4
58'

W ataku Eintracht. Podanie na wolne pole, ale Sokratis Papastathopoulos wyprzedził Chandlera i wygarnął piłkę.

8
6
3
4
3
56'
53'

Szarża Pulisicia i zdecydowany faul Hectora. Deniz Aytekin jest dziś wyjątkowo łaskawy.

2
3
2
3
5
50'

Świetna piłka do Kagawy. Japończyk sam przed bramkarzem, ale ze względu na ostry kąt nie zdecydował się uderzać. Zagranie wzdłuż linii bramkowej zatrzymał Jesus Vallejo.

7
5
6
5
5
48'

Borussia rozpoczęła z animuszem, podobnie było w I połowie.

11
6
2
3
3
46'
46'
42'

Nie pamiętamy kiedy Borussia Dortmund zagroziła bramce Eintrachtu. Piłkarze Tuchela wyraźnie przygaszeni.

7
5
5
9
9
39'

Dwójkowa akcja Rebicia z Seferoviciem. Akcję strzałem w kierunku dalszego słupka kończył Szwajcar, ale piłka trafiła w słupek i wróciła na boisko.

8
10
7
9
7
38'

Żółtą kartkę otrzymał Mijat Gacinović. Atak na nogi rozpędzającego się Aubameyanga.

15
9
3
1
2
36'

Gra głównie w środkowej strefie boiska. Stracony gol wyraźnie podciął skrzydła Borussii, jeśli chodzi o Eintracht to wręcz przeciwnie.

3
2
4
6
7
34'

Poza boiskiem jest również Marco Reus, który zgłosił problem mięśniowy.

2
1
11
20
23
33'

Dużo twardej gry zwłaszcza w środku boiska. Przed momentem Gacinović i Ginter walczyli o stykową piłkę i obaj potrzebowali pomocy medycznej.

2
3
6
7
3
29'

Gol! Strzelił Ante Rebić. Asystował mu Mijat Gacinović.

Pachniało golem dla Eintrachtu i ten pada! Otwierające podanie z głębi pola i Chorwat nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

42
31
15
30
58
26'

Dwukrotnie zakotłowało się pod bramką Burkiego. Najpierw po wstrzeleniu piłki z prawego skrzydła bramkarz zbił ją do boku. Futbolówkę przechwycił Bartra, ale poślizgnął się i skorzystał z tego Rebić. Strzał z ostrego kąta, ale dobrze ustawiony Roman Burki nie dał się pokonać.

10
10
4
3
2
23'

Kontra Borussii rozprowadzona przez Kagawę. Piłka trafiła do Aubameyanga, ale strzał Gabończyka przyjął na ciało jeden z obrońców Eintrachtu.

2
20'

Ante Rebić bardzo aktywny od pierwszej minuty. Chorwat poradził sobie z Bartrą i dograł na głowę Chandlera. Amerykanin powinien uderzyć to lepiej, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5
6
5
5
4
18'

Marc Bartra odebrał piłkę Rebiciowi w środkowej strefie i widząc wysuniętego bramkarza spróbował lobu. Koszmarna próba, bowiem piłka spadła w okolicach 16. metra.

6
6
6
6
6
16'

Centra z kornera trafia do niepilnowanego Reusa. Strzał z powietrza, ale piłka u Hradecky'ego.

5
4
4
6
6
14'

Ante Rebić radzi sobie z Bartrą, ale płaskie wstrzelenie piłki przed bramkę Borussii przecina Sokratis Papastathopoulos.

6
6
4
3
3
11'

Ginter ostro potraktował Rebicia. Dziwne, że sędzia nie sięgnął do kieszeni. Krótkie rozegranie rzutu wolnego i nieprzemyślany strzał Fabiana z przeszło 30 metrów... daleko od celu.

9
7
7
5
6
8'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Łukasz Piszczek.

Cieszą się gracze w żółtych strojach! Piszczek podał do Dembele, a Francuz jak dziecko ograł Vallejo i kropnął pod poprzeczkę nad rękoma bramkarza.

107
48
12
6
12
7'

Nie udało się lewą stroną, więc Borussia próbuje prawą. Dobrą centrę Piszczka zmarnował Dembele, który zaplątał się z piłką.

8
5
5
4
6
5'

Drugi raz piłka na skrzydle u Reusa i kolejna centra. Akcję na dalszym słupku zamykał Łukasz Piszczek, ale bez realnego zagrożenia.

11
7
6
6
6
2'

Wysoko ustawiona obrona Eintrachtu od razu mogła zostać skarcona. Prostopadłe podanie do Reusa, ten natychmiast chciał dogrywać w pole karne do Aubameyanga. Zbyt lekko, a do tego niedokładnie.