3
4
4
90+2'

Szarpanina na boisku. Sędzia zachowuje stoicki spokój i prosi o wykorzystanie technologii VAR, by rozdać kartoniki.

4
5
2
3
2
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

6
4
3
4
7
89'

Tommy Smith przedłuża nadzieję Nowej Zelandii na zapunktowanie. Piłkę wybił z linii bramkowej po strzale Raula Jimeneza. Znów podawał Javier Aquino.

2
2
2
3
2
87'

Grają na utrzymanie Meksykanie. Popełnili już tyle błędów w tym spotkaniu, że po prostu muszą być skoncentrowani w ostatnich momentach.

3
3
2
3
2
85'

Poprzeczka! Nie poddaje się drużyna z Oceanii i po stracie przeciwnika w narożniku pola karnego bardzo mocno postraszyła Alfredo Talaverę. Mierzył Ryan Thomas.

4
1
1
2
1
82'

Reprezentacja Nowej Zelandii. Schodzi: Dane Ingham. Wchodzi: Monty Patterson.

1
80'

Marco Fabian opatrywany po bolesnym zderzeniu z przeciwnikiem. Na szczęście dla reprezentacji Meksyku wrócił do sił, ponieważ Juan Carlos Osorio nie ma zmiany w zanadrzu.

2
2
1
1
77'

Denerwuje się Nowa Zelandia. Miała szansę na sprawienie niespodzianki, a obecnie zmęczona musi zorganizować się do ataku.

2
2
2
2
2
74'

Meksyk odrobił stratę z nawiązką po przerwie!

2
1
73'

Reprezentacja Nowej Zelandii. Schodzi: Marco Rojas. Wchodzi: Kosta Barbarouses.

Kosta Barbarouses #7
1
72'

Gol! Strzelił Oribe Peralta. Asystował mu Javier Aquino.

Spadł kamień z serc faworytów! Na prowadzenie wyprowadził ich strzałem z bliska Oribe Peralta, a asystent Javier Aquino popisał się świetnym rajdem.

70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Stefan Marinović uspokaja partnerów tuż po tym jak złapał dośrodkowanie z lewego skrzydła.

68'

Meksyk. Schodzi: Hector Moreno. Wchodzi: Rafael Marquez.

65'

Selekcjoner Juan Carlos Osorio zastanawia się, którego zmiennika wprowadzić jeszcze na boisko. Po przerwie jego drużyna spisuje się lepiej, ale wciąż ma mało satysfakcjonujący wynik.

3
1
1
1
1
63'

Marco Rojas mógł dla odmiany odzyskać prowadzenie dla Nowej Zelandii. Strzał z rzutu wolnego był jednak niecelny i Alfredo Talavera musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
2
1
1
1
60'

Diego Reyes główkował z bliska w rękawice bramkarza. Zaczyna brakować sił obrońcom z Oceanii i Meksyk może niebawem wyjść na prowadzenie.

58'

Reprezentacja Nowej Zelandii. Schodzi: Clayton Lewis. Wchodzi: Bill Tuiloma.

2
54'

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Asystował mu Marco Fabian.

Wyrównanie! Meksyk oddał trzy celne strzały po przerwie i wreszcie trafił do siatki. Pięknie przymierzył zza pola karnego Raul Jimenez. Zerwał pajęczynę w okienku bramki Stefana Marinovicia!

13
6
4
2
4
52'

Marco Fabian zakończył duże zamieszanie przed polem karnym Nowej Zelandii strzałem z dystansu. W odpowiedzi Chris Wood przegrał pojedynek sam na sam z Alfredo Talaverą.

2
1
1
1
1
50'

Juergen Damm próbował dwa razy zmienić wynik. Zaczyna się robić bardzo gorąco w pobliżu bramki Nowej Zelandii. Muszą wrócić piłkarze w czarnych strojach do tego, co było dobre w ich grze przed przerwą.

2
2
2
2
2
48'

Raul Jimenez oddał krótko po przerwie pierwsze uderzenie celne na bramkę Nowej Zelandii. Dobrze ustawił się golkiper All Whites i złapał piłkę.

2
2
2
2
3
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
2
2
2
2
46'

Meksyk. Schodzi: Oswaldo Alanis. Wchodzi: Hector Herrera.

19:23

Nowa Zelandia jest 45 minut od historycznego zwycięstwa.

2
3
45+1'

Michael Boxall sfaulowany we własnym polu karnym. Na dodatek bramkarz reprezentacji Nowej Zelandii był najlepszy na przedpolu i złapał piłkę po dośrodkowaniu.

1
1
2
45'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
2
42'

Gol! Strzelił Chris Wood.

Cyrk i akrobacje w obronie reprezentacji Meksyku jest za to surowa kara! 1:0 dla Nowej Zelandii po strzale Chrisa Wooda. To dopiero trzecia bramka tej reprezentacji w historii występów w Pucharze Konfederacji.

24
10
12
5
9
39'

Płaski strzał Chrisa Wooda z kilkunastu metrów. Miał problem bramkarz reprezentacji Meksyku, ale zarazem szczęście, że sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

3
3
3
4
3
38'

Pomyłka Stefana Marinovicia, który wykopał piłkę poza linię boczną boiska. Meksyk wznowił więc grę wrzutem z autu.

2
1
2
1
3
36'

Walka w centrum boiska w ostatnich minutach. Nowa Zelandia radzi sobie z przeciwnikiem i wciąż nie pozwoliła mu na oddanie celnego strzału.

2
1
1
1
2
33'

Meksyk. Schodzi: Carlos Salcedo. Wchodzi: Hector Moreno.

32'

Powoli można się pokusić o stwierdzenie, że Nowa Zelandia zasługuje na prowadzenie. Kolejny korner i ponownie centymetrów zabrakło drużynie z dalekiego wschodu, by oddać soczyste uderzenie.

1
1
1
1
1
30'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Carlosa Salcedo i od kilku minut defensorowi jest udzielana pomoc medyczna. Przygotowuje się do wejścia na boisko zmiennik.

1
1
2
4
1
29'

Już blisko dwa kwadranse walki o punkty w Soczi.

4
1
1
1
2
27'

Chris Wood miał wyśmienitą szansę, by wyprowadzić Nową Zelandię na niespodziewane prowadzenie! Miał przed oczami jedynie bramkarza Meksyku i nadział się na jego interwencję.

1
1
2
1
2
26'

2
23'

Dużo stałych fragmentów. Po interwencji Deklana Wynne'a miał swoją szansę na zdobycie prowadzenia Meksyk, a kilkadziesiąt sekund później rzut rożny egzekwowała już Nowa Zelandia.

1
2
1
1
1
21'

Jeszcze korner i miał pewien problem z zażegnaniem niebezpieczeństwa bramkarz Alfredo Talavera. Przeskoczył defensora i oddał strzał głową Tommy Smith.

1
1
2
1
1
20'

Chris Wood przedzierał się na lewej stronie boiska. Zabrakło partnera, który wbiegnie w miejsce napastnika Leeds United w środek pola karnego.

16'

Bardzo chcą szybko zdobyć gola Meksykanie, a pośpiech nie jest dobrym doradcą. Przed momentem Diego Reyes strzelił nie dość, że anemicznie, to jeszcze niecelnie.

1
1
15'

Tak wyglądała prezentacja obu drużyn w Soczi!

2
2
13'

Javier Aquino dośrodkował niebezpiecznie z lewego skrzydła. W środku pola karnego przeszkodzili sobie Giovani dos Santos oraz Oribe Peralta i żaden nie oddał celnego uderzenia.

1
12'

Dla odmiany szansa na zdobycie gola z rzutu wolnego dla Meksyku. Tommy Smith sfaulował przed własnym polem karnym Diego Reyesa.

10'

Po zagraniu z rzutu wolnego najbliżej zdobycia gola był Tommy Smith. Aż złapał się za głowę defensor z Nowej Zelandii. Po chwili poprawka z narożnika boiska i piłka po strzale głową poleciała nad poprzeczką.

1
1
1
9'

Uśmiecha się szeroko sędzia z Gambii, ale nie miał litości dla reprezentanta Meksyku i odgwizdał przewinienie w centrum boiska.

2
1
7'

Na trybunach w Soczi wiele wolnych miejsc. Obecni kibice liczą na interesujące widowisko.

2
2
5
2
1
6'

Tommy Smith popisał się wybornym wślizgiem i zatrzymał atak reprezentacji Meksyku na prawym skrzydle. Jeszcze faworyci nie postawili stopy w polu karnym przeciwnika.

4
2
3
1
2
4'

Tym razem przewinienie na piłkarzu z Nowej Zelandii. Po rozegraniu rzutu wolnego było uderzenie zza pola karnego obok bramki Alfredo Talavery. Spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem golkiper.

3
2'

Andrew Durante wybiegł wysoko za przeciwnikiem i zatrzymał go faulem. Meksyk w seledynowych koszulkach i białych spodenkach, natomiast Nowa Zelandia w czarnych strojach.