Meksyk
54' Raul Jimenez 72' Oribe Peralta 90+6' Diego Reyes
Nowa Zelandia
26' Ryan Thomas 42' Chris Wood 90+6' Michael Boxall
2:1

Po przerwie Meksyk obronił się przed kompromitacją.

Żółtą kartkę otrzymał Michael Boxall.

Żółtą kartkę otrzymał Diego Reyes.

Szarpanina na boisku. Sędzia zachowuje stoicki spokój i prosi o wykorzystanie technologii VAR, by rozdać kartoniki.

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

Tommy Smith przedłuża nadzieję Nowej Zelandii na zapunktowanie. Piłkę wybił z linii bramkowej po strzale Raula Jimeneza. Znów podawał Javier Aquino.

Grają na utrzymanie Meksykanie. Popełnili już tyle błędów w tym spotkaniu, że po prostu muszą być skoncentrowani w ostatnich momentach.

Poprzeczka! Nie poddaje się drużyna z Oceanii i po stracie przeciwnika w narożniku pola karnego bardzo mocno postraszyła Alfredo Talaverę. Mierzył Ryan Thomas.

Reprezentacja Nowej Zelandii. Schodzi: Dane Ingham. Wchodzi: Monty Patterson.

Marco Fabian opatrywany po bolesnym zderzeniu z przeciwnikiem. Na szczęście dla reprezentacji Meksyku wrócił do sił, ponieważ Juan Carlos Osorio nie ma zmiany w zanadrzu.

Denerwuje się Nowa Zelandia. Miała szansę na sprawienie niespodzianki, a obecnie zmęczona musi zorganizować się do ataku.

Meksyk odrobił stratę z nawiązką po przerwie!

Reprezentacja Nowej Zelandii. Schodzi: Marco Rojas. Wchodzi: Kosta Barbarouses.

Gol! Strzelił Oribe Peralta. Asystował mu Javier Aquino.

Spadł kamień z serc faworytów! Na prowadzenie wyprowadził ich strzałem z bliska Oribe Peralta, a asystent Javier Aquino popisał się świetnym rajdem.

20 minut do końca regulaminowego czasu. Stefan Marinović uspokaja partnerów tuż po tym jak złapał dośrodkowanie z lewego skrzydła.

Meksyk. Schodzi: Hector Moreno. Wchodzi: Rafael Marquez.

Selekcjoner Juan Carlos Osorio zastanawia się, którego zmiennika wprowadzić jeszcze na boisko. Po przerwie jego drużyna spisuje się lepiej, ale wciąż ma mało satysfakcjonujący wynik.

Marco Rojas mógł dla odmiany odzyskać prowadzenie dla Nowej Zelandii. Strzał z rzutu wolnego był jednak niecelny i Alfredo Talavera musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

Diego Reyes główkował z bliska w rękawice bramkarza. Zaczyna brakować sił obrońcom z Oceanii i Meksyk może niebawem wyjść na prowadzenie.

Reprezentacja Nowej Zelandii. Schodzi: Clayton Lewis. Wchodzi: Bill Tuiloma.

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Asystował mu Marco Fabian.

Wyrównanie! Meksyk oddał trzy celne strzały po przerwie i wreszcie trafił do siatki. Pięknie przymierzył zza pola karnego Raul Jimenez. Zerwał pajęczynę w okienku bramki Stefana Marinovicia!

Marco Fabian zakończył duże zamieszanie przed polem karnym Nowej Zelandii strzałem z dystansu. W odpowiedzi Chris Wood przegrał pojedynek sam na sam z Alfredo Talaverą.

Juergen Damm próbował dwa razy zmienić wynik. Zaczyna się robić bardzo gorąco w pobliżu bramki Nowej Zelandii. Muszą wrócić piłkarze w czarnych strojach do tego, co było dobre w ich grze przed przerwą.

Raul Jimenez oddał krótko po przerwie pierwsze uderzenie celne na bramkę Nowej Zelandii. Dobrze ustawił się golkiper All Whites i złapał piłkę.

Gra wznowiona po przerwie.

Meksyk. Schodzi: Oswaldo Alanis. Wchodzi: Hector Herrera.

Czy Meksyk wyrówna w drugiej połowie?

Nowa Zelandia jest 45 minut od historycznego zwycięstwa.

Dobra gra Nowej Zelandii i po nieco ponad 45 minutach zaskakująco prowadzi.

Michael Boxall sfaulowany we własnym polu karnym. Na dodatek bramkarz reprezentacji Nowej Zelandii był najlepszy na przedpolu i złapał piłkę po dośrodkowaniu.

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Gol! Strzelił Chris Wood.

Cyrk i akrobacje w obronie reprezentacji Meksyku jest za to surowa kara! 1:0 dla Nowej Zelandii po strzale Chrisa Wooda. To dopiero trzecia bramka tej reprezentacji w historii występów w Pucharze Konfederacji.

Płaski strzał Chrisa Wooda z kilkunastu metrów. Miał problem bramkarz reprezentacji Meksyku, ale zarazem szczęście, że sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

Pomyłka Stefana Marinovicia, który wykopał piłkę poza linię boczną boiska. Meksyk wznowił więc grę wrzutem z autu.

Walka w centrum boiska w ostatnich minutach. Nowa Zelandia radzi sobie z przeciwnikiem i wciąż nie pozwoliła mu na oddanie celnego strzału.

Meksyk. Schodzi: Carlos Salcedo. Wchodzi: Hector Moreno.

Powoli można się pokusić o stwierdzenie, że Nowa Zelandia zasługuje na prowadzenie. Kolejny korner i ponownie centymetrów zabrakło drużynie z dalekiego wschodu, by oddać soczyste uderzenie.

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Carlosa Salcedo i od kilku minut defensorowi jest udzielana pomoc medyczna. Przygotowuje się do wejścia na boisko zmiennik.

Już blisko dwa kwadranse walki o punkty w Soczi.

Chris Wood miał wyśmienitą szansę, by wyprowadzić Nową Zelandię na niespodziewane prowadzenie! Miał przed oczami jedynie bramkarza Meksyku i nadział się na jego interwencję.

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Thomas.

Dużo stałych fragmentów. Po interwencji Deklana Wynne'a miał swoją szansę na zdobycie prowadzenia Meksyk, a kilkadziesiąt sekund później rzut rożny egzekwowała już Nowa Zelandia.

Jeszcze korner i miał pewien problem z zażegnaniem niebezpieczeństwa bramkarz Alfredo Talavera. Przeskoczył defensora i oddał strzał głową Tommy Smith.

Chris Wood przedzierał się na lewej stronie boiska. Zabrakło partnera, który wbiegnie w miejsce napastnika Leeds United w środek pola karnego.

Bardzo chcą szybko zdobyć gola Meksykanie, a pośpiech nie jest dobrym doradcą. Przed momentem Diego Reyes strzelił nie dość, że anemicznie, to jeszcze niecelnie.

Tak wyglądała prezentacja obu drużyn w Soczi!

Javier Aquino dośrodkował niebezpiecznie z lewego skrzydła. W środku pola karnego przeszkodzili sobie Giovani dos Santos oraz Oribe Peralta i żaden nie oddał celnego uderzenia.

Dla odmiany szansa na zdobycie gola z rzutu wolnego dla Meksyku. Tommy Smith sfaulował przed własnym polem karnym Diego Reyesa.

Po zagraniu z rzutu wolnego najbliżej zdobycia gola był Tommy Smith. Aż złapał się za głowę defensor z Nowej Zelandii. Po chwili poprawka z narożnika boiska i piłka po strzale głową poleciała nad poprzeczką.

Uśmiecha się szeroko sędzia z Gambii, ale nie miał litości dla reprezentanta Meksyku i odgwizdał przewinienie w centrum boiska.

Na trybunach w Soczi wiele wolnych miejsc. Obecni kibice liczą na interesujące widowisko.

Tommy Smith popisał się wybornym wślizgiem i zatrzymał atak reprezentacji Meksyku na prawym skrzydle. Jeszcze faworyci nie postawili stopy w polu karnym przeciwnika.

Tym razem przewinienie na piłkarzu z Nowej Zelandii. Po rozegraniu rzutu wolnego było uderzenie zza pola karnego obok bramki Alfredo Talavery. Spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem golkiper.

Andrew Durante wybiegł wysoko za przeciwnikiem i zatrzymał go faulem. Meksyk w seledynowych koszulkach i białych spodenkach, natomiast Nowa Zelandia w czarnych strojach.

Pierwszy gwizdek w Soczi!

Kto wygra mecz?

Za moment piłkarze wrócą do szatni, by po raz ostatni zmobilizować się przed swoim drugim występem w Pucharze Konfederacji 2017.

Na szczycie grupy są dwie europejskie reprezentacje Portugalii i Rosji. Wmieszać się w walkę o awans może Meksyk albo Nowa Zelandia. Drużyna ze strefy CONCACAF zagra w eksperymentalnym składzie, co nie zmienia faktu, że będzie faworytem meczu.

Sędzia: Bakary Gassama (Gambia).

Ławka rezerwowych reprezentacji Meksyku: Rodolfo Cota, Guillermo Ochoa - Rafael Marquez, Jonathan Dos Santos, Miguel Layun, Carlos Vela, Javier Hernandez, Hector Moreno, Hector Herrera, Andres Guardado, Luis Reyes, Hirving Lozano.

Ławka rezerwowych reprezentacji Nowej Zelandii: Glen Moss, Tamati Williams - Sam Brotherton, Themi Tzimopoulos, Bill Tuiloma, Kosta Barbarouses, Shane Smeltz, Monty Patterson, Thomas Doyle, Kip Colvey, Alex Rufer, Storm Roux.