0:2
Zakończony
Chile
90+1'

Gol! Strzelił Eduardo Vargas. Sanchez nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Piłka trafiła pod nogi Vargasa, a ten trafił na 2:0. Sędzia po raz kolejny skorzystał z VAR i zmienił początkową decyzję, kiedy gola nie uznał. 2:0!

18
9
1
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
89'

Kamerun. Schodzi: Andre-Frank Zambo Anguissa. Wchodzi: Georges Mandjeck.

wchodzi Wchodzi
Georges Mandjeck #16
schodzi Schodzi
Andre-Frank Zambo Anguissa #3
1
1
88'

Isla do Sancheza, ale uprzedził go obrońca.

1
1
86'

Kamerun. Schodzi: Sebastien Siani. Wchodzi: Moumi Ngamaleu.

Moumi Ngamaleu #12
Sebastien Siani #9
2
1
81'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Alexis Sanchez. Tym razem gol musi zostać uznany! Dośrodkował z lewej strony Sanchez, a Vidal głową wpakował piłkę do bramki!

21
15
1
4
4
78'

Gra toczy się teraz pod bramką Chile. Kamerun długo rozgrywa piłkę. Dużo słabsza część meczu w wykonaniu piłkarzy z Ameryki Południowej.

3
2
75'

Chile rzuciło się do ataku, piłkarze z Ameryki Południowej przyspieszyli grę.

4
2
72'

Dobre dogranie z rzutu rożnego, Isla nie potrafił wbić piłki do siatki z dwóch metrów!

3
3
1
1
3
71'
70'

Groźny strzał Vargasa z ok. 16 metrów, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg metr obok słupka.

3
1
67'

Benjamin Moukandjo uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok bramki. Niewiele brakowało.

1
1
4
2
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Jara.

2
2
2
66'

Kamerun dużo korzystniej prezentuje się po przerwie. Chile nie potrafi znaleźć swojego rytmu. Czyżby anulowany gol aż tak źle podziałał na ten zespół?

2
1
2
64'

Chile. Schodzi: Jose Pedro Fuenzalida. Wchodzi: Leonardo Valencia.

Leonardo Valencia #22
3
3
1
61'

Chile stara się grać szybko piłkę, ale mistrzowie Ameryki Południowej mają problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Kamerunu.

3
2
1
2
1
58'

Chile. Schodzi: Edson Puch. Wchodzi: Alexis Sanchez.

Edson Puch #10
4
2
55'

Mocne dogranie w pole karne Chilijczyków, Johnny Herrera zdołał zbić piłkę do boku.

3
3
1
54'

A na boisku więcej z gry ma Chile, Kamerun stara się odgryzać rywalom.

3
3
1
2
2
51'

Powtórki pokazały, że Vargas przy nieuznanym golu był na spalonym. Kilkunastocentymetrowym! Zacznie się wszystkim odbijać VAR, oj zacznie.

3
1
1
49'

Szybkie wyjście Chiliczyków, ale Vidal zagrał niedokładnie i piłkę przejął Kamerun.

3
2
1
1
1
48'

W ataku Chile, niecelny strzał oddał Arturo Vidal.

3
2
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

5
5
3
3
3
45+1'

Gol dla Chile nie został uznany! Vargas trafił po podaniu Vidala. Sędzia po ponad minucie bramkę anulował! Wszystko dzięki analizie przez system VAR.

10
3
4
5
15
45'

Sędzia doliczył minutę.

7
5
3
2
2
43'

Isla chciał wycofać piłkę w polu karnym do partnera. Futbolówkę przejęli obrońcy z Kamerunu.

6
5
3
3
3
43'

Kameruńczycy często przejmują piłkę w okolicach środka boiska, ale łatwo ją tracą.

6
6
2
2
3
40'

Vargas znalazł się w świetnej sytuacji po podaniu Vidala. Piłka uderzona z ok. 15 metrów przeleciała wysoko ponad bramką.

6
6
2
2
2
38'

Zawodnicy z Chile starają się znaleźć dziurę w obronie rywala, ale często mają problemy z dokładnym rozegraniem akcji i notują niepotrzebne straty.

5
5
2
2
2
35'

Kontra Kamerunu zakończona niecelnym strzałem Michaela Ngadeu-Ngadjui. Kameruńczycy sytuacje stwarzają sobie tylko po stratach Chilijczyków.

5
4
2
2
2
34'

Reprezentanci Chile dążą do objęcia prowadzenia, Kamerun broni się z dużym szczęściem.

5
2
1
1
2
33'

Znowu zamieszanie w polu karnym Kamerunu. Jednak jeden z graczy Chile na wyraźnym spalonym.

6
3
1
1
2
29'

Vidal w ostatnim momencie został zatrzymany w polu karnym przez obrońcę. Świetnie zachował się Adolphe Teikeu.

4
4
1
1
2
27'

Znowu groźnie w polu karnym Kamerunu, Ondoa wybił piłkę na róg.

6
3
2
2
2
25'

Jose Pedro Fuenzalida powtórzył wyczyn kolegi, ale próba nie była już tak udana.

6
4
2
2
2
25'

Zaskakujący strzał z dystansu Pucha, bramkarz zdołał sparować piłkę.

6
4
2
2
2
21'

Przeważa Chile, ale Kamerun poukładał grę i już nie pozwala rywalom na tak wiele jak na początku meczu.

5
4
2
2
2
17'

Piłka w bramce Chile, ale sędzia gola nie uznał dopatrując się faulu w ataku jednego z Kameruńczyków. Faulowany był Vidal.

7
5
5
3
4
14'

W ataku Chile. Dogranie w pole karne Kamerunu, jednak Ondoa przeciął tor lotu piłki.

6
5
4
2
2
12'

Po wrzutce z rogu wysoko nad bramką głową uderzył Michael Ngadeu-Ngadjui.

6
4
3
2
3
11'

Vincent Aboubakar po błędzie obrony Chile wpadł z piłką w pole karne. Jednak jego strzał bramkarz odbił nogą!

6
4
2
2
2
9'

W końcu Kamerun dłużej rozgrywał piłkę na połowie Chile. Jednak nie potrafił zbliżyć się pod pole karne.

6
6
4
3
3
6'

Jak w masło wchodzą w obronę rywala Chilijczycy. Przed momentem niepotrzebne dogranie do Vidala.

6
4
6
4
4
6'

Mocny początek Chile. Kamerun ma duże problemy z rywalem.

8
6
5
3
4
3'

Ondoa popisał się kapitalną interwencją! Uderzał płasko z pola karnego Aranguiz. To powinien być gol!

8
4
4
3
3
1'

Eduardo Vargas uderzył z pola karnego i piłka trafiła w słupek, a następnie odbiła się od nogi bramkarza wychodząc na róg!