0:1
Zakończony
Niemcy
90+4'

Okazja dla Chile. Ginter faulował Valencię tuz przed linią pola karnego. Mocny strzał Sancheza, ale kapitalna parada ter Stegena!

55
23
10
22
27
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudy. Faul na Vidalu.

49
18
15
15
32
90+1'

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Niklas Suele.

23
15
12
11
28
90'

Doliczone zostało 5 minut.

44
21
14
10
14
90'

Żółtą kartkę otrzymał Claudio Bravo. Za niesportowe zachowanie.

35
16
14
16
29
90'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can. Za grę na czas.

29
9
8
12
32
88'

Kontra Niemców zakończona lekkim strzałem głową Draxlera. Bravo pewnie złapał piłkę.

23
18
9
14
15
87'

Prostopadłe podanie w pole karne do Stindla, ale ten dobrze wypchnięty przez Medela.

17
14
8
16
16
84'

Chilijscy rezerwowi wymanewrowali niemiecką defensywę. Puch wygarnął piłkę sprzed nosa bramkarzowi i odegrał do Sagala. Potworna "bomba" z 10 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

25
19
11
22
16
82'

Zaskakujący strzał Valencii, ale ter Stegen jest dzisiaj bezbłędny do bólu.

23
18
13
22
16
81'

Chile. Schodzi: Eduardo Vargas. Wchodzi: Edson Puch.

12
81'

Chile. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Angelo Sagal.

Angelo Sagal #9
16
7
8
10
9
80'

Płaski strzał Aranguiza, ale Marc-Andre ter Stegen zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

17
13
4
6
11
79'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Emre Can.

15
9
8
9
13
75'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Vargas. Chilijczyk zbyt intensywnie domagał się od arbitra wideoweryfikacji.

21
11
7
11
17
75'

Ależ okazja! Arturo Vidal z kilku metrów huknął nad bramką.

26
11
7
13
11
74'

Chile walczy i chwała im za to. Eduardo Vargas tracił równowagę, ale zdołał jeszcze soczyście uderzyć. Marc-Andre ter Stegen był jednak w odpowiednim miejscu i obronił.

22
15
6
6
10
74'

Głęboka centra Isli i piłka w rękach ter Stegena.

18
12
7
13
10
72'

Olbrzymi "kocioł" w szesnastce ter Stegena. Uderzali Vargas i Aranguiz, ale za każdym razem w nogi niemieckich obrońców.

21
9
5
8
9
68'

Ostro zaatakowany Stindl, ale arbiter puszcza grę. Po chwili w podobnej sytuacji odgwizdał faul Rudego. Irytują się Niemcy.

16
11
11
15
14
65'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Jara. Wszyscy spodziewali się "czerwieni", a tymczasem serbski sędzia zaskoczył swoją decyzją.

33
17
12
13
23
64'

Jara uderzył w szczękę Wernera. Będzie wideoweryfikacja i kto wie jaki los spotka piłkarza Chile.

7
61'

Kilka minut brzydkiej gry. Zaostrza się ten mecz.

8
3
9
6
11
59'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich. Niesportowe zachowanie względem bramkarza rywali.

16
8
10
9
14
59'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Kara za przepychanki z Kimmichem.

18
11
6
10
10
58'

Bardzo dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła. Piłka ugrzęzła w nogach piłkarzy, ale ostatecznie wybili ją obrońcy.

10
7
3
3
6
57'

Przerwa w grze. Sztab medyczny udziela pomocy Kimmichowi.

14
8
8
13
9
55'

Julian Draxler jak w masło wbiegł w pole karne Chile. Uderzenie w kierunku dalszego słupka przyblokował jednak Gonzalo Jara.

13
11
5
8
11
53'

Chile. Schodzi: Marcelo Diaz. Wchodzi: Leonardo Valencia.

Leonardo Valencia #19
23
13
11
8
7
52'

Indywidualna akcja Sancheza, ale bez większego zagrozenia. Rywale zepchnęli go do linii końcowej i nie był w stanie nawet dośrodkować.

10
11
5
5
3
49'

Inaczej grają Niemcy. Młodzież nie pozwala się już zamknąć na własnej połowie, tak jak to było na początku spotkania.

14
9
5
10
5
46'

Rozpoczynamy II połowę.

23
21
8
5
6
45'

Drugi katastrofalny błąd chilijskiego bloku obronnego. Jara w niezrozumiały sposób podarował piłkę Niemcom, a Ci powinni prowadzić już 2:0. Leon Goretzka przegrał pojedynek z bramkarzem!

31
17
10
9
15
44'

Centra Vargasa do Sancheza. Ten wyskoczył bardzo wysoko, ale nie był w stanie celnie uderzyć głową.

13
8
5
6
15
40'

Ponownie szybki wypad Niemców. Tym razem na 20. metr podał Werner, a Julian Draxler płaskim strzałem posłał piłkę obok lewego słupka.

16
12
9
11
11
38'

Kontra Niemców świetnie wyprowadzona przez Goretzkę. Piłka do Wernera, ale ten źle ją przyjął i z interwencją zdążyli obrońcy.

14
9
15
11
8
36'

Kapitalne podanie od Rudego do Goretzki. Ten wpadł z prawej strony pola karnego, ale uderzenie po długim rogu było niecelne.

15
13
17
10
13
35'

Przerwa w grze po tym jak kopnięty został Aranguiz. Tymczasem mamy dla Was miły obrazek.

31
11
9
5
6
33'

23 metry do niemieckiej bramki, ale nie bardzo miał z czego uderzyć Arturo Vidal. Strzał z miejsca i piłka poszybowała nad poprzeczką.

16
8
10
8
16
32'

Słowne upomnienie dla Sancheza po faulu na Stindlu.

13
7
4
4
21
30'

Joshua Kimmich pada w polu karnym rywali w starciu z obrońcą. Wydaje się, że był delikatnie popchnięty, ale jedenastki nie ma.

26
15
9
7
9
28'

Obraz gry cały czas ten sam. Chile atakuje, a Niemcy schowani.

22
14
7
5
8
25'

Draxler próbował ograć Medela i popędzić na bramkę... nic z tego. Świetny wślizg obrońcy z Chile.

19
17
13
12
12
23'

Piękne, otwierające podanie w niemieckie pole karne do Isli, ten wyłożył piłkę na 7. metr, ale nadbiegający Charles Aranguiz nie trafił w futbolówkę.

18
12
12
12
21
20'

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Timo Werner.

Olbrzymi błąd Diaza, który będąc ostatnim obrońcą stracił piłkę na rzecz Wernera. Podanie obok wybiegającego z bramki Bravo i Stindl tylko dopełnił formalności.

86
62
30
46
119
20'

Niepewna interwencja ter Stegena, który wypuścił piłkę z rąk po uderzeniu z 18 metrów. Dobitka Vidala, ale lepszy bramkarz.

9
13
6
7
11
19'

Leon Goretzka przewrócił Vidala przed własnym polem karnym. Chytrze, krótko rozegrali to Chilijczycy, ale w kluczowym momencie skiksował Vargas.

13
8
6
6
6
15'

Pierwszy raz piłką szybciej pograli nasi zachodni sąsiedzi i Aranguiz ratował się wybiciem na rzut rożny. Centra trafiła na głowę Mustafiego, ale ten chybił celu.

12
8
7
6
15
13'

Strata Goretzki przed własnym polem karnym. Natychmiastowy pożytek z tego zrobił Eduardo Vargas. Mocno, celnie, ale piłkę chwycił Marc-Andre ter Stegen.

21
16
7
9
9
12'

Długie podanie do Wernera, ten jednak nadspodziewanie łatwo przegrał fizyczną walkę z obrońcą. Niemcy jeszcze bez płynnej akcji.

21
11
9
10
10
10'

Zaskakująca próba uderzenia wolejem Vargasa sprzed pola karnego... metr nad poprzeczką.

19
12
7
8
7
7'

Pierwsze minuty to przewaga Chilijczyków. Niemcy zaczęli nerwowo.

22
12
10
10
11
5'

Groźnie pod niemiecką bramką! Zakotłowało się w polu bramkowym ter Stegena. Charles Aranguiz znalazł się z piłką tuż przed golkiperem, ale atakowany wślizgiem przez Ruedigera nie oddał strzału. Po chwili uderza Arturo Vidal, ale dobre zachowanie bramkarza Niemiec.

20
13
4
4
7
4'

Dwa ofsajdy w krótkim odstępie czasu. Już widać, że Eduardo Vargas będzie dzisiaj szukał swojej szansy.

13
6
5
7
5
2'

Nieczysto trafił w piłkę Alexis Sanchez z 25 metrów. Piłka ledwo dotoczyła się do bramki.

13
11
7
8
11
19:10

Już po hymnach. Chile zagra w czerwonych strojach, Niemcy w białych koszulkach i czarnych spodenkach.