Groźna akcja Zagłębia. Jednak po dośrodkowaniu ze skrzydła na spalonym był Nespor.

3
81'
ZMIANA
80'

Głową z pięciu metrów strzelił Górski. Była to niecelna próba. Korona za wszelką cenę chce doprowadzić do wyrównania.

1
3
2
76'

Z rzutu wolnego z ostrego kąta strzelał Starzyński. Trafił w poprzeczkę.

7
5
1
2
76'

Mecz z trybun obserwuje 6 463 widzów.

4
2
2
1
2
75'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelił Rymianiak. Pewnie piłkę złapał Polacek.

1
4
3
1
73'
ZMIANA
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Pewny strzał Starzyńskiego w lewy róg. Bramkarz Korony rzucił się w przeciwną stronę.

43
25
15
12
15
70'

Indywidualna akcja Pawłowskiego. Piłkarz Zagłębia został powalony w polu karnym przez Jukicia. Rzut karny dla Zagłębia!

5
14
3
3
2
67'

Ofiarna interwencja Todorovskiego. Wybił piłkę spod nogi Możdżenia, a ten kopnął go w łydkę. To musiało boleć.

2
3
3
2
1
65'

Blisko szczęścia był Aankour. Piłka po jego strzale trafiła w boczną siatkę. Zabrakło kilku centymetrów.

3
1
64'

Możdżeń dograł do Aankura. Jego strzał zblokował Jach i Korona ma rzut rożny.

1
3
60'

Starzyński ruszył z akcją, ale po kilkunastometrowym biegu stracił piłkę.

2
3
1
2
58'

Świerczok wyłożył piłkę Janoszce, ale ten spudłował.

2
3
2
1
4
57'

Dużo szczęścia miało Zagłębie. W zamieszaniu w polu karnym nie odnaleźli się gracze Korony i Polacek chwycił piłkę.

1
2
2
6
4
56'

Dobra akcja Korony zakończona złym podaniem Kallaste.

1
1
1
1
1
55'

Kwiecień doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. To już druga wymuszona zmiana w Koronie.

1
1
1
4
3
55'
ZMIANA
50'

Dwa dośrodkowania ze skrzydeł w wykonaniu graczy Korony nie przyniosły żadnego zagrożenia pod bramką Polacka.

1
1
2
49'

W polu karnym Świerczok nie zdołał opanować piłki. Ubiegł go obrońca Korony.

4
3
47'

Tosik w polu karnym podał do Janusa, a jego strzał został zablokowany.

1
1
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
2
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik.

5
2
1
44'

Zagłębie blisko zdobycia gola. Piłkę z linii bramkowej wybił Kwiecień!

7
7
6
7
17
43'

W końcówce pierwszej połowy Zagłębie jest coraz groźniejsze.

6
9
2
3
8
40'

Po dośrodkowaniu w pole karne Polacek pewnie złapał piłkę.

5
6
2
4
8
38'

Zakotłowało się w polu karnym Zagłębia, ale obrońcy gości zdołali wybić piłkę na aut.

4
4
3
3
6
37'

Piłka w siatce Korony, ale gol nie został uznany. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na spalonym był Guldan.

11
3
4
3
8
33'

Aankur niedokładnie zagrał w pole karne i piłkę pewnie złapał Polacek.

2
5
1
2
7
31'

Tym razem z rzutu wolnego z ponad 30 metrów uderzył Żubrowski. Polacek sparował piłkę na rzut rożny.

3
7
3
2
3
29'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jarosław Jach.

9
5
5
6
5
29'

Natychmiastowa odpowiedź Zagłębia. Po strzale Świerczoka piłka trafiła w słupek.

5
8
7
6
4
28'

Powinno być 1:0 dla Korony! Możdżeń uderzył z rzutu wolnego z 26 metrów. Piłka odbiła się od słupka, przeciela wzdłuż linii bramkowej i opuściła boisko.

4
5
5
5
7
25'

Zagłębie spokojnie rozgrywa piłkę, a Korona pressingiem próboje ją odzyskać.

7
7
1
2
2
22'

Wrzutka Rymaniaka prosto w ręce Polacka.

4
7
1
2
21'

Groźna akcja Zagłębia zakończona niecelnym strzałem Janusa.

4
2
3
3
20'

Korona ma przewagę, ale póki co nie potrafi jej udokumentować celnym strzałem.

1
1
4
1
17'

Niedokładne podanie w kierunku Górskiego. Piłkę przechwycił Polacek.

1
1
3
4
15'

Groźny strzał Możdżenia z dwudziestu metrów. Piłka nieznacznie przeleciała obok słupka. Korona groźniejsza od pierwszego gwizdka.

6
4
2
2
2
12'

Tosik ze skrzydła dograł do Świerczoka, a ten z ośmiu metrów strzelił nad poprzeczką.

6
1
2
2
1
11'
ZMIANA
11'

Starzyński próbował odegrać do Świerczoka, ale ten stracił piłkę.

1
2
3
9'

Abalo zszedł z boiska trzymając się za bark. Za chwilę dojdzie do zmiany.

1
2
2
7
4
8'

Krótka przerwa w grze. O pomoc medyczną prosi Abalo, który ostro został potraktowany przez Tosika.

1
1
1
1
5
6'

Błąd obrońcy Zagłębia starał się ratować Polacek. Górski minął bramkarza Zagłębia, ale nie zdołał dobrze dośrodkować w pole karne.

1
2
1
2
5'

Korona w natarciu. Tym razem ze strzałem Możdżenia bez problemu poradził sobie Polacek.

3
1
1
4
2
5'

Korona blisko zdobycia gola! W poprzeczkę trafił Nabil Aankour.

4
2
5
6
3
2'

Dobry powrót Dziwniela, który odegrał piłkę do Polacka i przerwał akcję Korony.