Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń. Taktyczny faul na rozpędzającym się Kucharczyku.

23
18
30
84'

Seryjnie bite rzuty wolne przez Koronę. Legioniści interweniują bardzo chaotycznie, ale szczęśliwie.

41
26
19
13
21
81'
ZMIANA
27
21
29
16
21
81'

Ponownie Kucharczyk uciekł przeciwnikom. Soczysty strzał z prawej strony pola karnego odbity przez Alomerovicia!

56
26
18
14
19
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Kasper Hamalainen.

Błąd kieleckiej obrony i źle ustawiona pułapka ofsajdowa. Alomerović bezradny przy strzale Kucharczyka.

234
120
50
65
134
79'

Poprzeczka po strzale głową Kucharczyka. Tym razem Alomerović nie podjął nawet próby obrony.

44
18
17
17
23
76'
ZMIANA
60
28
20
14
22
76'

Cierpi Maciej Górski. Napastnik zderzył się z Czerwińskim i potrzebuje pomocy medycznej.

16
74'
ZMIANA
19
15
16
10
12
73'

Nagy delikatnie popchnął Rymaniaka i popędził na bramkę gości. Gra jednak przerwana, bo arbiter doskonale to widział.

20
12
8
11
14
70'

Bramkarze mają dziś dzień konia. Udowadnia to, także Zlatan Alomerović. Niemiec pewnie zatrzymał uderzenie Guilherme.

27
12
10
10
18
68'
ZMIANA
24
20
17
13
20
68'

Gniecie Korona i Malarz dwoi się i troi. Sparowana piłka po strzale Kosakiewicza!

40
8
6
6
17
65'
ZMIANA
65
21
12
13
15
65'

Odpowiada podrażniona Legia. Guilherme dobrze pokazał się na pozycję. Strzał po długim rogu, ale świetnie broni Zlatan Alomerović.

27
13
8
8
17
63'

Fantastycznie w bramce Malarz! Nieudana pułapka ofsajdowa Legii i sam przed bramkarzem stanął Nabil Aankour. Po chwili dobitka Górskiego i znów kapiatlnie Malarz!

38
15
13
12
29
59'

Prostopadłe podanie Guilherme do Sadiku, ale daleko poza polem karnym interweniował Zlatan Alomerović. Bramkarz Korony wygląda dzisiaj bardzo pewnie.

34
13
11
19
17
57'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Sebastian Szymański. Wchodzi: Guilherme.

52
14
10
7
16
56'

Przewaga Korony i od razu gwizdy na trybunach. Ivan Jukić huknął sprzed pola karnego, ale trafił w nogi Pazdana.

28
9
10
7
19
54'

Dwie szanse Górskiego, ale za każdym razem napastnik posyłał piłkę daleko od bramki Legii.

23
15
9
9
24
51'

Dominik Nagy ruszył do prostopadłego podania, ale Kasper Hamalainen zagrywał zbyt mocno i piłka u kieleckiego bramkarza.

20
12
6
9
13
48'

Rzut wolny 25 metrów od bramki Malarza. Czerwiński łokciem trafił w szczękę Górskiego co nie umknęło uwadze arbitra. Mateusz Możdżeń ma w nodze bazukę, co udowodnił przed momentem. Z punktu widzenia Korony, szkoda, że trafił tylko w mur.

27
14
11
11
15
46'

5
45'

Jeszcze 60 sekund gry w tej połowie.

27
11
9
10
11
45'

Pojedynek dwóch byłych piłkarzy Jagiellonii Białystok. Pazdan dobrze zastawił piłkę i Górski musiał obejść się smakiem.

23
14
8
7
11
43'

Sadiku przechytrzył obrońców, nie skakał wysoko, a mądrze poczekał na piłkę. Strzał głową, wysoki kozioł i futbolówka tuż nad poprzeczką. Było blisko!

26
12
8
8
10
42'

Nie ma jedenastki! Moźdżeń ostro zagrywa ciałem, a w polu karnym pada Dominik Nagy.

21
12
11
12
26
40'

Kombinacyjnie, krótkimi podaniami w polu karnym rywala starała się zaskoczyć Legia. Wydaje nam się, że jednak zbyt koronkowo.

15
13
6
11
9
37'

Dwie dobre interwencje Rymaniaka. Prawy obrońca Korony najpierw przerwał kontrę Legii, a następnie nie pozwolił ograć się Nagy'emu.

25
15
8
13
17
34'

Odpowiada strzałem z dystansu Ivan Jukić, ale wyraźnie nad poprzeczką.

27
19
9
10
12
33'

Kasper Hamalainen idealnym podaniem piętą otworzył drogę do bramki Szymańskiemu. Młody piłkarz próbował "podcinki", ale Zlatan Alomerović zostawił rękę i nadal bez goli w Warszawie.

24
16
10
15
15
29'

Najlepsza w tym meczu okazja dla Legii. Miękka centra do pozostawionego bez opieki Sadiku. Albańczyk uderzył głową, ale prosto w Alomerovicia.

30
18
12
10
20
26'

Długie podanie do Nagy'ego. Ten był przy piłce szybciej od obrońcy, ale jedyne co wywalczył to korner.

24
14
9
8
15
23'

Legia ma problemy z opuszczeniem swojej połowy. Dobry, agresywny pressing Korony przynosi efekty.

33
17
14
19
30
20'

Błąd Pazdana, który na własnej połowie stracił piłkę i ratował się faulem. Z rzutu wolnego dośrodkował Kallaste, ale w polu karnym najlepszy Arkadiusz Malarz.

23
16
11
11
16
17'

Bardzo mocno, ale i bardzo niecelnie. Z 23 metrów huknął Thibault Moulin.

28
23
15
11
25
15'

Istny pocisk Możdżenia z 20 metrów! Gdyby to zmierzało w swiatło bramki Malarz byłby bezradny. No właśnie...gdyby.

26
18
18
12
17
13'

Akcja gospodarzy lewą stroną boiska. Na futbolówkę na 16. metrze czekał już Armando Sadiku. Nieczyste uderzenie napastnika z Albanii.

16
14
14
15
16
11'

Ależ szansa przed Koroną! Po dośrodkowaniu z kornera Adnan Kovacević uderzył głową centymetry od lewego słupka.

25
18
14
15
16
9'

Zarysowała się przewaga Legii. Czerwiński bliski był uderzenia głową, ale w ostatniej chwili uprzedzili go obrońcy.

20
12
13
9
12
6'

Kontrowersja w polu karnym Korony. Wbiegający w szesnastkę Michał Kopczyński powalony na murawę przez Barry'ego. Sędzia uznał, że nie było faulu.

16
11
8
8
10
4'

Faulowany Kosakiewicz, ale wybicie rzutu wolnego było jednym wiekim nieporozumieniem i od bramki grę wznawia Malarz.

11
10
6
7
7
2'

Akcja gości przeprowadzona prawym skrzydłem i pierwszy korner. Ken Kallaste dogrywał na bliższy słupek, ale tam główkował dobrze ustawiony Kasper Hamalainen.