Lotto Ekstraklasa: 2. kolejka
23 lip 2017 15:30
90+3'

Nieudana wrzutka Trałki z lewej strony boiska przerodziła się w strzał. Piłka poleciała nad bramką.

34
17
7
16
28
90+1'

Po długim wrzucie z autu Gajosa, do piłki niespodziewanie doszedł Christian Gytkjaer, jednak chybił strzałem głową. To była klarowna sytuacja.

14
12
9
19
23
90'

Doliczone 4 minuty.

22
12
4
8
23
88'

Mocno z 17 metrów uderzył Wołodymyr Kostewycz, piłkę podbił jeden z obrońców Wisły i ostatecznie poleciała nad poprzeczką.

10
15
6
17
20
85'
11
11
6
10
9
85'

Przerwa w grze, w starciu z Kostewyczem ucierpiał Arkadiusz Reca.

13
10
4
6
6
82'

Wisła już nie kwapi się do ataku, ale w tyłach na razie błędów nie popełnia.

15
10
4
6
11
80'

Czas mija, a ataki Lecha przypominają bicie głową w mur.

21
15
5
17
22
76'

Na trybunach stadionu w Płocku pojawiło się 6511 widzów.

29
26
11
13
12
72'

Kamil Biliński uciekł obrońcom Lecha, oddał płaski strzał z 14 metrów, ale dobrze interweniował Jasmin Burić.

15
7
1
2
9
70'

Po rzucie wolnym celnie główkował Łukasz Trałka, ale Seweryn Kiełpin złapał piłkę, poza tym pomocnik Lecha i tak znajdował się na spalonym.

17
11
6
16
21
66'

Gol! Strzelił Dominik Furman.

1:0 dla Wisły! Furman otrzymał piłkę jeszcze na własnej połowie, przebiegł z nią spory fragment boiska, minął dwóch rywali i trafił do siatki mocnym strzałem sprzed pola karnego po rękach Buricia.

Wisła Płock
120
66
30
57
118
64'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Giorgi Merebaszwili - Jasmin Burić na posterunku.

19
12
3
1
6
63'

Początkowo Wisła próbowała wykorzystać liczebną przewagę, ale teraz znów gra spokojnie.

11
4
4
3
9
62'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

7
2
3
3
7
60'
60'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Maciej Gajos.

26
11
11
9
15
60'

Lech. Schodzi: Deniss Rakels. Wchodzi: Łukasz Trałka.

15
7
6
9
12
57'

Mikołaj Lebedyński miał dobrą okazję do strzału z 16 metrów, jednak w ostatniej chwili przeszkodził mu Giorgi Merebaszwili, w dodatku Gruzin popełnił faul w ofensywie.

11
8
4
3
4
53'

Efektowna akcja Wisły. Z prawego skrzydła dośrodkował Arkadiusz Reca, piętą uderzył Kamil Biliński, ale obok słupka.

23
16
11
10
12
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Reca.

Wisła Płock
33
15
8
7
19
50'

Nenad Bjelica jeszcze dyskutuje z Pawłem Gilem. Nic już jednak nie wskóra.

11
7
8
21
16
49'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Abdul Aziz Tetteh. Spóźnione wejście zawodnika Lecha i ostry faul na Recy.

46
17
11
26
72
47'

Zbyt mocne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego. Piłka minęła wszystkich w polu karnym i opuściła boisko.

12
12
6
7
9
46'

Początek drugiej połowy.

13
10
5
6
6
45'

Doliczona 1 minuta.

15
12
9
8
9
43'

Z dystansu uderzył Arkadiusz Reca, piłka zrykoszetowała i wyszła na rzut rożny.

18
12
10
9
9
40'

Z prawego skrzydła centrował Mario Situm, ale znów zabrakło strzału. Nudy w Płocku.

10
5
6
12
9
37'

Seweryn Kiełpin uprzedził w polu karnym Nickiego Bille Nielsena. Duńczyk próbował zamykać dośrodkowanie z lewego skrzydła.

14
11
10
17
18
33'

Nieźle zapowiadała się kontra Wisły, ale lechici zatrzymali na prawym skrzydle Recę.

25
18
13
12
15
29'

Mały kocioł w polu karnym Wisły, strzał próbował oddać Abdul Aziz Tetteh, lecz w asyście obrońcy nie sięgnął piłki.

8
5
10
12
18
28'

Oba zespoły próbują atakować, ale brakuje sytuacji strzeleckich. Po dobrym początku, jakość widowiska jest teraz znacznie gorsza.

3
2
4
10
21
25'

Damian Byrtek przeciął niezłą centrę Raduta z rzutu wolnego.

11
4
6
7
15
21'

Piotr Wlazło ma problemy zdrowotne, chyba konieczna będzie zmiana.

12
6
7
9
7
19'

Żółtą kartkę za faul na Furmanie otrzymał Rafał Janicki.

15
8
2
8
18
17'

Płocczanie szybko rozegrali aut i niespodziewanie znakomitą okazję miał Przemysław Szymiński, jednak chybił strzałem głową z kilku metrów.

16
7
7
10
13
15'

Zaskakujący, potężny strzał z dystansu oddał Arkadiusz Reca i Jasmin Burić obronił końcami palców!

22
9
9
7
14
13'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze, gra toczy się w środkowej strefie.

10
8
8
2
3
9'

Po rzucie rożnym do piłki na 16. metrze dopadł Deniss Rakels, uderzył jednak nieczysto i płocczanie go zablokowali.

14
7
6
8
20
7'

Kamil Biliński zaliczył efektowny upadek w polu karnym Lecha. Sędzia był bardzo blisko i nakazał grać dalej.

19
7
7
3
11
7'

Niezłe tempo i dość otwarte pierwsze minuty w Płocku.

11
7
3
2
4
4'

Abdul Aziz Tetteh przeciął na środku pola karnego groźne dośrodkowanie Merebaszwiliego.

19
5
4
1
1
2'

Bardzo dobra centra Majewskiego z prawego skrzydła, świetną sytuację w polu karnym miał Mihai Radut, ale niepotrzebnie przyjmował piłkę, w efekcie w ogóle nie oddał strzału.