5
6
9
90'

Cracovia w końcu przycisnęła. Pod bramką Zlatana Alomerovicia kilka razy zakotłowało się.

8
6
7
6
5
89'

Dośrodkowanie z rogu, głową uderzał Covilo. Jednak uczynił to zbyt słabo.

8
11
5
4
5
86'

Rymaniak wjechał w pole karne Cracovii niczym kombajn w pole. Dogranie przeszło tuż obok Kosakiewicza. To powinien być gol.

9
6
5
9
7
85'

Niewiele wskazuje na to, aby Korona roztrwonić miała dwubramkową przewagę. Akcje Cracovii są czytelne.

8
9
6
3
6
82'

Wysoko atakują rywala piłkarze Korony, to znacznie utrudnia konstruowanie akcji graczom Cracovii.

11
7
3
5
5
78'

Fabian Burdenski otrzymał kopniaka od Covilo. Oczywiście wszystko odbyło się podczas walki o piłkę.

6
3
5
4
4
78'

Cracovii udało się przenieść ciężar gry pod bramkę Korony. Czasu na doprowadzenie do wyrównania coraz mniej, a straty dość duże.

7
4
2
4
6
77'
ZMIANA
75'

Przerwa na... picie. Oczywiście wody zawierającej minerały.

13
13
3
74'

Piłka w bramce Korony, ale po podaniu Helika na spalonym był Drewniak.

8
9
4
1
3
72'

3
70'
ZMIANA
70'

Dośrodkowanie z rogu, nikt nie krył Możdżenia, który jednak przestrzelił z ok. 16 metrów.

1
5
69'
ZMIANA
67'

Górski twarzą... zahaczył w spód buta Helika. Pojawiła się krew, potrzebna jest pomoc medyków.

2
1
4
9
6
66'

W polu karnym leżał Rymaniak, ale szybko poskładał uszkodzone narządy ruchu i wrócił do gry.

3
7
2
3
63'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Sergei Zenjov. Wchodzi: Adam Deja.

62'

Kosakiewicz do Możdżenia, a ten nie uderzył niecelnie z ok. 16 metrów.

3
1
62'

Korona dobrze się broni, Cracovia nie jest w stanie zagrozić gospodarzom. To akcje kielczan wyglądają groźniej.

5
5
1
1
2
58'
ZMIANA
57'

Po dograniu z rogu głową piłkę na bramkę wrzucił Helik.

3
2
2
56'

Z dystansu nieudany strzał oddał Rymaniak. Piłka przeleciała daleko od bramki.

2
3
2
2
56'

To Korona jest bliżej podwyższenia prowadzenia niż Cracovia zmniejszenia strat.

6
6
1
1
3
54'

Indywidualna akcja Kovacevicia, strzał z dystansu, po którym Wilk odbił piłkę, ale po chwili naprawił swój niewielki błąd.

4
3
2
3
1
53'

Dośrodkowanie z rogu, Aankour głową uderzył obok bramki.

5
3
3
2
4
51'

Kolejna kontry Korony, Górski uderzał z ostrego kąta. Został zablokowany przez Siplaka.

3
2
2
3
50'
ZMIANA
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Nabil Aankour. Cracovia rzuciła się do ataku, ale to Korona podwyższyła prowadzenie! Daleka piłka do Aankoura, ten dograł do Cebuli, który z trudnej pozycji fantastycznie uderzył! 4:2!

37
18
4
2
11
46'

Gramy po przerwie.

5
3
1
1
2
45+3'

Żubrowski dość niespodziewanie uderzył z rzutu wolnego, Wilk nie dał się zaskoczyć.

6
3
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nabil Aankour.

7
4
5
9
15
45'

Pogramy jeszcze przez 2 minuty.

5
5
4
3
5
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nabil Aankour. Piłka po rękach Wilka jednak wpadła do siatki. 3:2 i sporo emocji w Kielcach!

38
23
6
4
13
43'

Zagranie ręką Helika i... rzut karny dla Korony!

17
9
3
2
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek.

15
12
6
6
9
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Bramkarz w swoim lewym rogu, piłka w przeciwnym okienku. 2:2!

18
12
1
10
19
40'

Rzut karny dla Cracovii! W polu karnym faulowany był Piątek. Przewinił Ken Kallaste.

10
8
1
6
11
38'

Gracze Korony z obroną Cracovii zaczynają robić tzw. jesień średniowiecza. Trzeci gol wisi na włosku.

9
6
1
2
7
37'

Helik w przy interwencji ucierpiał, ale szybko pozbierał się.

2
3
2
1
7
36'

Helik w ostatnim momencie wyciągają swoją bardzo długą nogę zatrzymał kolejną groźną akcję kielczan. Górski mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam.

6
1
2
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Jukić. Asystował mu Maciej Górski. Co tam się działo! Górski ograł Siplaka i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie był w stanie oddać strzału. Napastnik wycofał do Jukicia, a ten uderzył obok obrońców do siatki. 2:1!  Cóż za emocje!

34
20
2
5
14
34'

Płaski strzał Możdżenia spokojnie złapał bramkarz.

1
1
1
1
1
33'

Dośrodkowanie z rogu, Covilo głową (tzn. kaskiem) uderzył niecelnie. Niedaleko stał Piątek, który mógł się znaleźć w lepszej sytuacji.

1
2
2
1
2
31'

Przerwa na wyrównanie stanu olejów, płynów, elektrolitów i pierwiastków śladowych.

7
4
3
1
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Rymaniak. Goście stracili piłkę przed własnym polem karnym, Cebula dośrodkował, a Wójcicki niefortunnie przedłużył piłkę. Ta trafiła pod nogi Rymaniaka, a ten zwiódł rywala i mocnym strzałem pokonał Wilka! 1:1!

28
17
2
6
14
30'

Kielczanie domagali się rzutu karnego, ale chyba nie mieli racji.

2
1
2
7
29'

Adamczyk szarżował, ale z boku pola bramkowego uprzedził go bramkarz. Dopiero po chwili zawodnik Cracovii wycofał do Piątka, ale ten miał mało miejsca i czasu. W efekcie przestrzelił.

2
2
1
1
1
28'

Korona nie potrafi odpowiedzieć Cracovii. Pasy po objęciu prowadzenia mają więcej do powiedzenia na boisku.

4
3
1
3
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Siplak. Asystował mu Szymon Drewniak. Drewniak dośrodkował z rzutu rożnego, obrona Korony zachowała się fatalnie. Defensorom urwał się Siplak i głową trafił do siatki. 0:1!

29
13
8
18
22
22'

Korona więcej ryzykuje w ofensywie, co sprawia że Cracovii jest łatwiej wyprowadzać kontry.

3
5
1
2
2
18'

Żadna z drużyn nie popełnia błędów w defensywie. Jednak ataki rywali nie mogą zaskakiwać.

3
4
1
1
1
15'

Rymaniak dośrodkował w pole karny, Ivan Jukić źle trafił w piłkę i szansa przepadła.

4
2
4
2
1
14'

Optyczną przewagę uzyskała Korona, jednak wciąż nie potrafi zagrozić bramce Wilka. Cracovia czeka na kontry.

6
5
1
2
1
11'

Warto dodać, że mecz rozgrywany jest w dość dużym upale. Wprawdzie "niedziela, godzina 17" to nie jest, ale ciepło jest uciążliwe nawet dla kibiców.