6
8
14
85'

Kielczanie poczuli, że mogą wygrać w Gdyni i zamknęli Arkę na jej połowie. Strzelał Cebula, jednak obok bramki.

15
16
7
14
11
83'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzegorz Piesio.

21
13
8
11
19
79'
78'

Aankour miał sporo czasu i miejsca. Marokańczyk spudłował z dziesięciu metrów.

6
6
5
8
5
75'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Kakoko.

9
4
1
5
3
73'
73'

Uderzał z pola karnego Marciniak, piłka przeleciała jednak obok bramki.

3
1
2
2
8
71'

Najlepsza okazja kielczan! Rymaniak do Soriano, którego strzał głową kapitalnie obronił Steinbors.

9
5
4
1
71'

- O, zobacz! Ożył - tak Andrzej Strejlau skomentował szybki powrót do zdrowia gracza Korony Barry'ego.

7
7
1
1
69'
69'

I znowu Rymaniak mógł zdobyć gola. Tym razem jednak kapitan Korony nie doszedł do piłki.

1
6
1
68'

Dogranie z rogu, głową uderzył Rymaniak, bramkarz wybił piłkę na kolejny korner.

1
1
2
4
1
68'

Możdżeń z rzutu wolnego uderzył w mur, po chwili dogranie Rymaniaka na róg wybił obrońca.

4
1
3
1
67'

Po przewadze Korony, teraz częściej przy piłce znajduje się Arka.

5
4
5
3
64'

Tragiczne przejęcie piłki przez Górskiego w polu karnym. Napastnik mógł być sam na sam z bramkarzem. Co ten pan dzisiaj wyczynia? Co on robi na boisku?

4
6
1
7
63'
W meczu wydarzy się jeszcze coś godnego uwagi?
1
3
1
1
61'
60'

Ależ kopanina w polu karnym Korony. Panowie! Trochę techniki!

2
2
2
2
1
59'

Steinbors miał do złapania prostą piłkę,  trochę ją zlekceważył i... omal nie obił sobie klejnotów rodowych.

3
6
4
58'

Groźny strzał z pola karnego oddał Kallaste, bramkarz odbił piłkę, ale żaden z graczy gości nie potrafił jej dobić.

2
4
2
7
6
57'

Korona się uaktywniła, Arka zasnęła. Klasyka oceniłby, że mecz ma fazy. Obawiamy się, że "fazę" będą mieli także kibice. Po meczu.

4
8
1
2
54'

Korona w końcu wyszła z własnej połowy i stara się na dłużej pozostać w okolicach pola karnego Arki. Jednak goście mają z tym problemy.

4
8
1
4
1
51'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Adam Marciniak. Arka wciąż w natarciu.

4
2
2
5
5
49'

Strzelał Sołdecki, jednak wprost w bramkarza.

4
2
2
48'

Aktywniej drugą połowę rozpoczęła Arka Gdynia. Jurado wpadł z piłką w pole karne, ale źle dogrywał do Kuna.

2
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

6
1
1
46'
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

6
7
1
1
45'

Możdżeń uderzył z rzutu wolnego, ale źle przymierzył i przestrzelił.

3
4
3
4
4
43'

Ależ piłkę dostał w polu karnym Ken Kallaste. Mocny strzał z woleja z okolic narożnika pola bramkowego trafił w boczną siatkę!

4
7
1
4
1
43'

Kielczanie długo rozgrywają piłkę na połowie gdynian. Niewiele jednak z tego wynika.

2
3
1
6
3
40'

Nalepa dośrodkował  z rzutu wolnego, Jurado trącił piłkę, ale ta minęła bramkę.

5
2
1
2
2
36'

Bramkarz kielczan za każdym razem bardzo długo wznawia grę. Takie zachowanie może irytować.

4
7
1
1
4
34'

2
32'

Strzelał Jukić, bramkarz odbił przed siebie piłkę. Po chwili z dystansu przymierzył Żubrowski, futbolówka odbiła się od obrońcy i Steinbors sparował ją na róg. W końcu ciekawiej w Gdyni.

6
4
2
3
6
30'

Piłka spadła pod nogi Możdżenia, ten uderzył lekko, ale Steinbors musiał interweniować.

3
1
4
3
2
28'

Rey miał trochę miejsca przed polem karnym. Uderzył z woleja, ale przestrzelił.

3
3
4
2
3
26'

Teraz to Arka stara się przycisnąć Koronę. Wciąż jednak mecz jest bez piłkarskiej jakości.

6
3
2
4
5
22'

Piesio uderzył z rzutu wolnego z 32 metrów. Piłka o dwa metry minęła poprzeczkę.

6
6
5
5
2
20'

Wciąż sporo walki w środku pola. Zespoły nie dopuszczają rywali do pozycji strzeleckich.

2
2
3
4
3
17'

Zamieszanie w polu karnym kielczan, strzał z pola karnego Jurado nogą sprzed linii bramkowej wybił obrońca. Sporo przypadku było w tej akcji.

6
3
6
3
3
15'

Korona uzyskała optyczną przewagę. Wciąż jednak brakuje w grze obu drużyn spokoju i jakości.

4
3
3
2
5
12'

Pierwsze minuty były obiecujące. Jednak za nami już 12 minut, a emocji większych nie ma.

3
3
2
3
4
10'

Nabil Aankour uderzył sprzed pola karnego. Bardzo daleko od celu.

5
4
2
6
4
6'

Dużo biegania, szukania możliwości do oddania strzałów. Jednak póki co niewiele z tego wynika pod bramkami.

5
2
3
3
3
4'

Od początku otwarty mecz w Gdyni. Nikt nie ma zamiaru kalkulować. Biegamy od pola karnego do pola karnego.

6
5
4
2
6
2'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Grzegorz Piesio.

11
4
3
5
10
17:54

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

1
1
2
4
3
17:54

Tam, gdzie pojawia się Leszek Ojrzyński, piłkarze muszą udowadniać, że są prawdziwymi twardzielami. Nie inaczej jest w Arce Gdynia, drużynie, która nie przegrała jeszcze meczu ligowego. Czy utrzyma ten status po starciu z Koroną?