Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Maciej Makuszewski.

Nokaut! Płaska centra Makuszewskiego z prawego skrzydła, Gytkjaer uderzył idealnie przy słupku i Sandomierski znów bez szans!

9
11
82'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak.

Gol dla Lecha! Po indywidualnej akcji Makuszewski został sfaulowany w polu karnym przez Dytiatjewa, ale sędzia przytomnie puścił grę i pięknym technicznym uderzeniem z 16 metrów Sandomierskiemu nie dał szans Jóźwiak. 0:1!

246
98
26
9
17
81'

Odpowiedź Pasów! Bardzo ładna centra Szczepaniaka z prawego skrzydła i Sergei Zenjov powinien to zakończyć golem. Główkował jednak obok słupka.

9
4
5
1
5
80'

Dobra, dynamiczna szarża prawym skrzydłem Makuszewskiego. Jego dośrodkowanie przeciął jednak obrońca.

12
2
3
4
9
79'

Christian Gytkjaer nie sięgnął piłki na 5. metrze po dośrodkowaniu Situma.

6
1
4
6
12
78'
78'

Piotr Malarczyk zamknął centrę z rzutu rożnego, ale główkował wyraźnie obok bramki.

5
2
3
3
3
77'

Grzegorz Sandomierski złapał piłkę po uderzeniu w środek bramki Situma.

8
5
4
4
11
75'

Na trybunach stadionu Cracovii pojawiło się 9114 widzów.

10
8
5
7
5
73'
73'

Ołeksij Dytiatjew bardzo niepewnie stopował akcję Makuszewskiego w polu karnym. Na szczęście dla gospodarzy gola samobójczego nie było, bo piłka zawisła w powietrzu i złapał ją Grzegorz Sandomierski.

5
4
1
5
2
72'

Z narożnika pola karnego anemicznie uderzył Maciej Makuszewski i po rykoszecie piłkę złapał Grzegorz Sandomierski.

9
5
3
2
6
69'

Lasse Nielsen oddalił zagrożenie po groźnym dośrodkowaniu Mihalika z rzutu wolnego.

12
9
3
3
6
67'
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mihai Radut.

Lech Poznań
9
4
3
6
13
66'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyraźnie obok słupka uderzył głową Mateusz Szczepaniak.

7
7
4
3
7
64'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek. Faulowany Radut.

9
4
3
2
6
61'

Ogromne szczęście Lecha! Ołeksij Dytiatjew zgrał piłkę do Piątka, ten z 5 metrów główkował w słupek i po odbiciu sytuację wyjaśnił Jasmin Burić.

14
11
10
6
7
59'

"Zawiesina" Drewniaka z rzutu wolnego i piłkę łatwo złapał Jasmin Burić.

19
7
2
3
4
59'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Lasse Nielsen.

Lech Poznań
8
2
2
2
9
56'

Lech ma więcej z gry, stwarza też lepsze sytuacje.

24
8
1
2
53'

Powinno być 0:1! Robert Gumny dośrodkował płasko z prawej strony pola karnego, wślizgiem atakowali piłkę Nicki Bille Nielsen i Deniss Rakels, ale żaden do niej nie zdążył!

6
5
14
5
8
51'

Szymon Drewniak został nastrzelony w polu karnym Lecha. Wyszło z tego uderzenie, ale piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

11
3
2
2
3
49'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Szymon Drewniak.

15
6
2
3
3
47'

Sergei Zenjov ucierpiał w starciu z Situmem. Zawodnik Lecha nadepnął rywala.

5
2
2
4
4
46'

3
45+3'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Mario Situm.

Lech Poznań
6
6
3
9
23
45+3'

Żółtą kartkę za ostry faul na Wójcickim otrzymał Deniss Rakels.

Lech Poznań
7
4
3
8
17
45+2'

Teraz Deniss Rakels spudłował uderzeniem głową po centrze Situma.

1
1
1
11
7
45+1'

Deniss Rakels wystartował do podania Situma i padł po interwencji Wójcickiego. Pachniało tam faulem, ale sędzia miał inne zdanie i nie podyktował rzutu wolnego sprzed pola karnego dla Kolejorza.

3
1
3
6
14
45'

Doliczone 4 minuty.

9
11
3
3
3
44'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Janickiego.

4
5
1
6
8
42'

Zamieszanie po rzucie rożnym, do strzału doszedł Milan Dimun, ale miał tak trudną pozycję, że umieszczenie piłki w siatce graniczyło z cudem. Ostatecznie wylądowała ona na trybunach.

2
5
1
1
41'

Sergei Zenjov uruchomił prostopadłym podaniem Piątka, ale napastnika Pasów skutecznie zatrzymał Rafał Janicki.

10
5
1
2
40'

Cracovia. Schodzi: Miroslav Covilo. Wchodzi: Milan Dimun.

37'

Covilo będzie musiał zejść z boiska, za chwilę pierwsza zmiana w Cracovii.

6
2
1
2
1
36'

Kolejna przerwa, medycy Pasów opatrują Covilo.

1
1
1
3
1
34'

Teraz Grzegorz Sandomierski z kłopotami zatrzymał kąśliwy płaski strzał z dystansu Gajosa!

13
2
3
1
4
32'

Kapitalna szansa Lecha! Z lewego skrzydła idealnie dośrodkował Mario Situm, akcję zamknął Nicki Bille Nielsen, jednak z kilku metrów główkował lekko i dokładnie tam, gdzie stał Grzegorz Sandomierski!

10
4
6
8
18
29'

Nenad Bjelica zarządził na wszelki wypadek rozgrzewkę Majewskiego.

9
4
2
3
3
27'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Łukasz Trałka.

4
3
5
6
11
26'

Mecz na razie nie porywa. Jest dość wyrównany, oba zespoły próbują atakować, ale brakuje klarownych sytuacji.

5
5
3
1
6
23'

Nicki Bille Nielsen dograł z lewej strony pola karnego do Gajosa. Ten doszedł do piłki, ale w asyście obrońcy nie był w stanie jej opanować i sytuację wyjaśnił pewnym chwytem Grzegorz Sandomierski.

10
4
5
7
7
21'

Jaroslav Mihalik miał mnóstwo swobody w środku pola, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i zaprzepaścił szansę na groźną akcję.

2
17'

Cracovia zniwelowała kilkuminutową przewagę Lecha i teraz gra toczy się w środku pola.

7
2
3
4
6
13'

Groźna centra Raduta z rzutu wolnego i składającego się do główki Janickiego w ostatniej chwili uprzedził obrońca.

15
7
5
3
5
11'

Kolejorz w natarciu. Teraz obrona Pasów poradziła sobie z dośrodkowaniem Situma z lewego skrzydła.

14
8
7
2
6
8'

Nicklas Barkroth dynamicznie wpadł w pole karne, ale jego centra spod końcowej linii została zablokowana.

11
8
9
6
8
7'

Robert Gumny oddał mocny strzał z ostrego kąta, ale wyraźnie chybił.

10
5
5
5
6
6'

Wyrównany początek, Cracovia ma już na koncie celny strzał, ale Lech też gra ofensywnie.

5
3
4
2
2
3'

Sergei Zenjov dobrze dośrodkował z prawego skrzydła do Piątka, ale ten główkował tak anemicznie, że Jasmin Burić musiał obronić.