3
5
9
86'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim. Trochim zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki.

Sandecja Nowy Sącz
90
52
16
14
23
85'

W polu karnym Jagiellonii padł Dudzic. Po chwili sędzia wskazał na rzut karny dla Sandecji.

23
15
8
4
15
83'
83'

W polu karnym Sandecji piłka trafiła do Ivana Runje. Ten oddał jednak niecelny strzał.

12
11
4
5
4
80'

Arvydas Novikovas dośrodkował w pole karne Sandecji. Także i tym razem zabrakło strzału na bramkę gości.

14
12
7
11
7
78'
77'

Rzut wolny dla Jagiellonii. Po dośrodkowaniu piłka wyszła jednak poza boisko.

6
7
4
4
4
74'
73'

Pomocy medycznej potrzebuje Bartłomiej Kasprzak.

5
6
4
3
3
72'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sandecji. To była jednak zbyt mocna wrzutka.

8
14
3
4
1
71'
68'

Arvydas Novikovas dośrodkował z rzutu wolnego, lecz z ostrego kąta Ivan Runje nie zdołał już skierować piłki do bramki.

5
3
2
3
2
66'

W odpowiedzi z okoł 16 metrów strzelał Martin Pospisil. Michał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

13
11
5
7
8
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował jeden z zawodników Sandecji.

8
4
3
5
5
64'
63'

Ładną akcją popisał się Arvydas Novikovas. Jego strzał został jednak zablokowany.

6
4
2
3
4
61'

Guilherme dośrodkował w pole karne Sandecji. Piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

6
4
2
2
1
58'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Tomasz Brzyski.

11
7
4
7
8
56'

Ładna akcja Fiodora Cernycha. Po jego dośrodkowaniu piłkę wybił jednak Michał Gliwa.

5
6
2
4
2
56'

Z kilkunastu metrów strzelał Grzyb. Zablokował go jednak Dawid Szufryn.

4
3
1
3
7
53'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Sandecji.

2
5
2
4
11
50'

Gol! Strzelił Mateusz Cetnarski. Asystował mu Adrian Danek. Po dośrodkowaniu w pole karne Jagiellonii Mateusz Cetnarski zamknął akcję i z bliska skierował piłkę do bramki.

91
44
14
11
23
49'

Ładna wrzutka w pole karne gości. Cillian Sheridan oddał jednak niecelny strzał głową. To była dobra okazja na gola.

3
3
2
3
3
47'

Arvydas Novikovas mocno wstrzelił piłkę w pole karne Sandecji. Fiodor Cernych nie zdołał jednak oddać celnego strzału.

5
5
1
7
2
46'

Początek drugiej połowy.

10
2
3
4
2
46'

Sandecja. Schodzi: Patrik Mraz. Wchodzi: Filip Piszczek.

8
6
4
4
5
45+1'

Piłka w bramce Jagiellonii, ale sędzia odgwizdał spalonego i gola nie uznał.

21
6
4
9
22
45'

Doliczona jedna minuta.

5
4
3
4
2
41'

Tomasz Brzyski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. W polu karnym Jagiellonii było trochę zamieszania, ale ostatecznie grę wznowił Marian Kelemen.

5
1
2
4
4
39'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

7
7
6
10
7
35'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dawid Szufryn.

Arvydas Novikovas dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Sandecji. Cillian Sheridan oddał strzał głową, piłka odbiła się jeszcze od Szufryna i wpadła do bramki.

58
22
10
26
53
34'

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji. Piłkę pewnie wybił Płamen Kraczunow.

7
3
2
5
5
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sandecji. W dobrej sytuacji niecelnie główkował Taras Romanczuk. Chwilę wcześniej dobrą okazję miała Sandecja, lecz wynik bez zmian, goście prowadzą 1:0.

5
7
2
3
7
28'

Bramka uznana. Jagiellonia rozpoczyna od środka boiska.

26
8
4
4
11
27'

Sędzia korzysta jednak jeszcze z systemu VAR.

8
10
5
10
13
25'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew. Asystował mu Tomasz Brzyski. Brzyski wygrał pojedynek z zawodnikiem Jagiellonii, zagrał przed bramkę. Z około 13 metrów Kolew skierował piłkę prosto do siatki. 1:0 dla Sandecji.

77
34
15
9
27
22'

Cillian Sheridan nie trafił w piłkę w polu karnym Sandecji. To była dobra okazja dla gospodarzy.

8
13
5
8
11
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecenie główkował Płamen Kraczunow.

7
6
5
5
5
20'

Tomasz Brzyski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Będzie rzut rożny dla Sandecji.

9
2
2
3
3
19'

Sandecja stara się rozgrywać piłkę na połowie Jagiellonii.

8
6
3
3
2
17'

Mateusz Cetnarski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii. Wybił ją Ivan Runje.

4
2
2
2
3
15'

Arvydas Novikovas świetnie zagrał piłkę w pole karne Sandecji. Nabiegał na nią Cillian Sheridan, ale nie zdołał jednak umieścić jej w bramce rywala.

6
2
3
2
3
11'

Arvydas Novikovas ładnie dośrodkował w pole karne Sandecji. Jeden z obrońców gości zdołał jednak wybić piłkę.

8
6
3
5
6
9'

Aleksandar Kolew zagrał piłkę do Cetnarskiego w polu karnym Jagiellonii. Ten został jednak powstrzymany przez obrońców gospodarzy. Goście domagali się jeszcze rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

12
3
3
4
3
7'

Po zgraniu piłki przez Sheridana z około 18 metrów niecelnie strzelał Martin Pospisil.

11
4
4
4
5
4'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii. Gospodarzom zabrakło jednak dokładności przed polem karnym rywala.

12
8
4
6
10
3'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.