5
3
3
89'

Po zmarnowanym karnym przez Vassiljeva kibice Piasta już nie wierzą w wygraną gliwiczan.

12
7
1
3
1
86'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Konstantin Vassiljev! Nieprawdopodobne! Vassiljev uderzył identycznie jak w meczu z Cracovią. Piłka przeleciała ponad bramką!

35
29
6
5
9
85'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Robak. Napastnik powiedział sędziemu co myśli o jego decyzji.

10
8
3
2
13
84'

Konczkowski przewrócony w polu karnym, sędzia po naradzie z asystentem wskazał na "jedenastkę". Faulował Augusto.

6
4
1
3
11
83'

Dziczek dośrodkowal i Manuel Neuer, tzn. Jakub Wrąbel złapał strzał.

10
6
2
1
81'

Z woleja bardzo mocno, ale i bardzo niecelnie uderzył Pietrowski.

3
2
1
2
1
81'
78'

Sprzed pola karnego płasko, ale niecelnie uderzył Chrapek.

2
1
1
3
2
76'

Robak w polu karnym odegrał piłkę do Piecha, a ten z ok. 13 metrów przestrzelił!

4
3
3
2
4
73'

Żółtą kartkę za ostry faul na Zivcu otrzymał Michał Mak.

5
7
1
1
8
72'

Piast już nie atakuje z taką zawziętością jak wcześniej. Coraz więcej wskazuje na to, że będzie remis.

4
4
3
6
6
70'
70'

Wrąbel zmienia buty. Czyżby nowa przesyłka dotarła na stadion?

6
10
2
1
3
69'

Śląsk po raz pierwszy od wielu minut znalazł się z piłką w polu karnym Piasta. I tyle...

3
3
1
4
2
66'

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Denis Gojko.

5
4
2
3
2
65'

Kolejna groźna akcja Piasta. Słowak przebiegł z piłką kilka metrów, szukał miejsca do oddania uderzenia. W końcu przymierzył z ok. 17 metrów. Płaski strzał przetoczył się metr obok słupka.

5
4
4
2
3
62'

Vassiljev dośrodkował z rzutu wolnego, Hebert głową uderzył ponad poprzeczką.

7
3
2
2
4
61'
59'

Dziczek uderzył z dystansu, piłka poszybowała ponad bramką.

2
2
1
2
2
58'

W sporych opałach jest Śląsk, wrocławianie nie potrafią wyjść z własnej połowy.

4
4
3
3
7
56'

Ależ piękną akcję przeprowadzili gospodarze. Efektowny zwód Bukaty, w finalnej części Zivec z dziesięciu trafił w bramkarza. - Motyla noga - krzyknęli fani Piasta.

5
3
2
1
2
53'

Piast zaatakował po zmianie stron. Podobnie wyglądał początek meczu. Wówczas gola zdobył... Śląsk.

4
5
3
3
3
50'

Zivec padł w polu karnym w starciu z Chrapkiem. O "jedenastce" mowy być nie mogło.

2
5
1
1
1
49'

Zivec minął kilku obrońców i znalazł się sam naprzeciwko Wrąbla. Bramkarz nogami odbił piłkę!

4
2
1
4
2
46'
46'

Gramy po przerwie.

4
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
2
2
2
1
45'

Zivec minął bramkarza i trafił do siatki. Gol? Nie, spalony.

13
6
3
2
4
45'

Pawelec ostro potraktował rywala, ale kartki nie otrzymał.

5
3
2
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Dziczek.

Piast Gliwice
4
1
1
1
41'

Augusto dośrodkował z lewej strony, Michał Mak uderzył głową z ok. 7 metrów ponad poprzeczką.

2
2
1
40'

Optyczna przewaga Piasta, jednak wrocławianie nie potrafią dojść do pozycji strzeleckiej.

2
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Bukata.

8
3
1
1
2
36'

Vassiljev uderzył z rzutu wolnego, Wrąbel popisał się przedziwną interwencją. Ostatecznie obronił dość słaby i prosty strzał.

5
3
3
33'

Po dośrodkowaniu z rogu Dobrivoj Rusov zamiast w piłkę zbił lecącą muchę. Strzał Maka z ok. 8 metrów do bramki, w której stali obrońcy wyszedł na kolejny korner.

2
2
1
32'

Strata gola podrażniła wrocławian, którzy przyspieszyli grę.

5
4
1
1
1
29'

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. W Gliwicach już remis! Wrąbel wybił przed pole karne, do piłki doszedł Dziczek i natychmiast uderzył. Zasłonięty bramkarz nie był w stanie odbić uderzenia. 1:1!

19
8
4
10
17
27'

Mak do Jankowskiego, ten odegrał do partnera, który z ostrego kąta strącił pająki z bocznej siatki.

2
1
1
1
26'

Jakub Kosecki leży, Łukasz Madej zmienia buta. Pozostali piłkarze piją. Sielankowo zrobiło się w Gliwicach.

2
2
1
22'

Konstantin Vassiljev kolejny raz dograł z rogu, Jankowski głową uderzył ponad bramką.

3
2
1
20'

Bukata miał kilka metrów wolnej przestrzeni, w końcu uderzył z ok. 25 metrów. Pomylił się nieznacznie.

2
1
18'

Augusto miękko dograł z rzutu wolnego, Rusov został w bramce, ale stoperzy Piasta wyjaśnili sytuację.

2
1
1
1
15'

Vassiljev dośrodkował z rogu, Pawelec w ostatniej chwili uprzedził Jankowskiego. Mogło być groźnie.

4
1
1
1
12'

Gol dla Śląska odmienił obraz meczu. Teraz to Śląsk nadaje ton wydarzeniom na boisku.

9
7
1
1
11'

Łukasz Madej ostro potraktowany w okolicach środka pola przez Dziczka przez chwilę dochodził do siebie.

6
3
1
2
2
9'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Michał Chrapek.  Piast atakował, a gola zdobył Śląsk! Dośrodkowanie z rogu, Robak uprzedził obrońcę i głową trafił do siatki!

42
27
2
2
5
6'

Po szybkiej akcji Maka piłka trafiła pod nogi Vassiljeva, ale ten zamiast w bramkę skiksował i uderzył... za siebie. Po chwili mocny strzał Bukaty z ok. 18 metrów odbił przed siebe Wrąbel.

3
2
1
1
4'

Piast od pierwszej minuty zaatakował. Sprzed pola karnego uderzył Zivec, piłkę złapał Wrąbel.

2
1
1
2'

Konstantin Vassiljev zauważył, że Wrąbel jest wysunięty przed bramkę i starał się go przelobować. Uderzył z połowy boiska zbyt mocno.