Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
3
88'

Nieporozumienie Wojciecha Trochima z Patrikiem Mrazem, ale była jeszcze szansa na pokonanie Seweryna Kiełpina po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wciąż skutecznie bronią goście.

2
4
1
2
84'
82'

Coraz mniej szans na wyrównanie będzie mieć drużyna z Nowego Sącza. Bartłomiej Dudzic namawia coraz bardziej zmęczonych partnerów do jeszcze jednego przyspieszenia.

6
3
3
78'

Piłka wybita praktycznie z linii bramkowej po uderzeniu Patrika Mraza. Bardzo gorąco w szesnastce i cudem uratowali się płocczanie!

5
1
4
4
5
76'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szufryn.

4
2
2
5
5
75'

Po sytuacji podbramkowej Dominika Furmana kolejną szansę na przypieczętowanie zwycięstwa miał Adam Dźwigała po podaniu Giorgiego Merebaszwiliego. Nie potrafią zamknąć spotkania goście. To może się na nich zemścić!

2
1
1
1
1
72'
69'

Dominik Furman wpadł w pole karne i miał szansę na zamknięcie spotkania drugim golem. Chybił i droga do zapunktowania jest wciąż otwarta przed gospodarzami!

5
7
4
1
2
66'
65'

Nie pierwsze w tym spotkaniu starcie z udziałem Mikołaja Lebedyńskiego, ale być może ostatnie, ponieważ za moment Jerzy Brzęczek wprowadzi zmiennika.

1
62'

Mnożą się faule na obrzeżach pola karnego Wisły Płock. Tomasz Brzyski nie potrafi jednak spożytkować rzutu wolnego i dośrodkował prosto na głowę defensora.

1
1
2
2
57'

Przewinienie na Wojciechu Trochimie i Damian Rasak prosi się o kartonik od sędziego Mariusza Złotka. Na razie pobłażliwie arbiter ze Stalowej Woli.

2
1
2
55'

W ostatnich minutach najbliżej wyrównania był Aleksandar Kolew, jednak futbolówka uciekła byłemu zawodnikowi Stali Mielec w polu karnym.

2
1
1
53'

Wojciech Trochim wniósł na boisko dużo ożywienia, ale jego partnerzy jeszcze nie nadążają za rozwiązaniami zmiennika.

5
4
50'

Adrian Basta rozpędził się na prawej stronie boiska, a tam ze wślizgiem zdążył Patryk Stępiński i nie pozwolił swojemu przeciwnikowi na dośrodkowanie.

2
2
48'

Sandecja Nowy Sącz wymienia podania na połowie przeciwnika. Już pierwsze dośrodkowanie poszybowało w pole karne przyjezdnych i interweniował tam Dominik Furman.

7
6
2
1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

4
2
1
1
46'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Patrik Mraz.

Czy Sandecja Nowy Sącz odrobi stratę po przerwie?
6
3
3
4
3
45+1'

Kapitalnie Seweryn Kiełpin! Interwencja bramkarza uratowała przyjezdnych po szalenie niebezpiecznym uderzeniu Dawida Szufryna. Stoper mierzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

6
3
1
2
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
41'

Adrian Basta uruchomił Mateusza Cetnarskiego na obrzeżach pola karnego, a były pomocnik Cracovii próbował błyskawicznie oddać strzał. Trafił prosto w nogi przeciwnika.

1
1
2
2
38'

Cezary Stefańczyk był na połowie przeciwnika. Tam bezpardonowo sfaulował go Tomasz Brzyski i Wisła Płock miała szansę na drugiego gola ze stałego fragmentu.

3
1
1
2
3
35'

Trochę uśpili rywali płocczanie, a Kamil Biliński otworzył wynik! Sandecja Nowy Sącz nie ma już na co czekać i musi zaatakować.

2
33'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Dominik Furman.

Przyczajony na bliskim słupku Kamil Biliński strzelił głową na 1:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Miał na plecach trzech obrońców, ale stanął mocno na nogach i trafił do bramki!

36
18
8
14
16
30'

Dobra zastawka Kamila Bilińskiego i dzięki akcji napastnika Nafciarze wywalczyli wrzut z autu na połowie przeciwnika.

4
1
1
2
28'

W ostatnich minutach Wisła Płock oddała inicjatywę gospodarzom. Sandecja Nowy Sącz nieporadna w ataku pozycyjnym, więc na konkrety trzeba czekać.

3
3
2
6
2
25'

Czy te statystyki mogą kłamać? Chyba nie.

1
23'

Jeszcze raz Michal Piter-Bucko i coraz bardziej cudacznie. Tym razem próbował zdobyć gola nożycami po wrzutce Mateusza Cetnarskiego ze stałego fragmentu.

4
2
2
21'

Michal Piter-Bucko miał zamknąć dośrodkowanie z rzutu wolnego, jednak piłka została zawieszona zbyt wysoko i defensywny pomocnik obszedł się smakiem.

2
18'

Jakub Łukowski próbował dośrodkować zewnętrzną częścią buta. Po jego zagraniu futbolówka wylądowała za bramką Sandecji Nowy Sącz. Grę wznowił Michał Gliwa.

2
3
16'

Ponownie w ataku pozycyjnym Wisła Płock. Czekają na podania Mikołaj Lebedyński oraz Kamil Biliński. Obaj marzą o zdobyciu pierwszego gola w sezonie.

2
1
13'

Wreszcie odpowiedziała Sandecja Nowy Sącz i Seweryn Kiełpin rozgrzał się chwytem na przedpolu. Od 13. minuty obaj bramkarze są już podłączeni do prądu.

3
1
10'

Piłka spadła przed pole karne na stopę Damiana Rasaka, który błyskawicznie zdecydował się na uderzenie z powietrza. Wyraźne pudło!

1
3
1
8'
6'

Arkadiusz Reca strzelił w przeszłości dwa gole Sandecji Nowy Sącz. Były to jego pierwsze trafienia po transferze do Wisły Płock. Aktualnie pomocnik cierpi z powodu kontuzji.

2
2
6
1
4'

Mikołaj Lebedyński sprowadzony do parteru w centrum boiska. Wychowanek Arkonii Szczecin starał się zastawić piłkę aż staranował go Michal Piter-Bucko.

2'

Atakują wysoko przeciwników gospodarze. Wisła Płock wytrzymała pressing Sandecji Nowy Sącz i wszyscy jej piłkarze mają możliwość przywitania się z futbolówką.

2
1
15:03

Sandecja Nowy Sącz zagra o pierwsze zwycięstwo w roli gospodarza w Lotto Ekstraklasie, natomiast Wisła Płock postara się wygrać po raz pierwszy w sezonie na wyjeździe.