9
8
6
87'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Nicklas Barkroth. Lech nie da sobie zrobić krzywdy. Z prawej strony dośrodkował Barkroth, a Majewski głową trafił do siatki na 1:3.

110
57
9
9
18
87'

Lech stara się oddalić grę od własnej połowy. Goście długo rozgrywają piłkę.

11
3
2
1
2
83'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lasse Nielsen. Jednak czekają nas jeszcze emocje. Strzelał Miković, piłka odbiła się od Nielsena i wpadła do bramki! 1:2!

Lech Poznań
33
20
8
20
68
82'

Kontra Lecha zakończona niecelnym strzałem Majewskiego z pola karnego.

7
6
5
9
16
80'

Głową z... 17 metrów uderzył Śpiączka. Daleko od celu.

10
12
3
3
2
79'

Nicki Bille Nielsen sam na sam z Muchą, ale strzał trafił w bramkarza.

7
8
4
21
19
78'

Termalica. Schodzi: Kamil Słaby. Wchodzi: Jakub Wróbel.

4
5
2
2
1
77'

Piątek dogrywał z rogu, Gutkovskis przedłużył piłkę, a Stefanik nie zdołał jej wbić do siatki z pięciu metrów.

2
6
1
2
2
76'
71'

Lech bez problemów rozbija ataki gospodarzy i wyprowadza groźne kontry. Przed momentem powinno być 3:0, ale żaden z Lechitów nie zdołał oddać celnego strzału po dograniu Makuszewskiego.

20
10
8
8
11
68'

16 metrów przed bramką do piłki doszedł Tetteh, sprytne uderzenie zablokowali jednak obrońcy.

13
5
8
6
5
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Miković.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23
6
2
7
4
62'
61'

Gol samobójczy! Artem Putiwcew. Makuszewski dostał się z piłką w okolice pola karnego, płasko dograł, a Putiwcew skierował futbolówkę do własnej bramki.

105
59
14
17
24
59'

Lechowi nie spieszy się, goście kontrolują grę, a gospodarze nie są w stanie zagrozić przyjezdnym.

15
9
4
2
3
55'

Majewski płasko w pole karne do Situma, a ten... spudłował z kilku metrów!

9
6
10
13
28
54'

Groźnie zapowiadała się akcja Słoników. Sędzia przerwał grę, na spalonym był Śpiączka.

14
5
3
6
6
52'
51'

Fryc wrzucił piłkę z autu w pole karne Lecha, ale tam piłkę przejęli goście i wyprowadzili kontrę, po której Majewski uderzył z ok. 17 metrów w Muchę.

4
2
4
6
2
48'

Bruk-Bet stara się zaatakować, ale to Lech wygląda dojrzalej. Goście sprawiają wrażenie bardzo pewnych siebie.

20
11
4
5
6
46'

Gramy!

24
8
1
1
1
45+5'

Dośrodkowanie w pole karne, sytuacyjnie główkował Śpiączka i... piłka odbiła się od słupka!

14
5
10
7
8
45+3'

Lech po objęciu prowadzenia na niezbyt wiele pozwala rywalom.

37
16
4
4
8
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

9
5
31
5
9
44'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Robert Gumny. Lech w końcu przeprowadził akcję bramkową. Makuszewski do Gumnego, ten wyłożył piłkę na piąty metr Gytkjaerowi, a ten wpakował futbolówkę do siatki! 0:1 i mamy nadzieję na większe emocje.

144
69
20
16
31
42'

Mecz odbywa się niemal w zupełnej ciszy. Czy o to chodzi w Lotto Ekstraklasie? Brak atmosfery piłkarskiego święta. Może dlatego piłkarze grają tak przeciętnie w niedzielne popołudnie?

13
7
10
8
12
40'

Ładne dośrodkowanie Kostewycza, ale w polu karnym nie było żadnego z partnerów.

12
9
5
6
9
39'

Cały czas przeważa Lech Poznań. Kolejorz akcje prowadzi jednak w dość ślamazarnym tempie.

15
3
5
6
10
37'
36'

W zespole gospodarzy dojdzie do zmiany. Boisko opuści Akos Kecskes, który doznał urazu głowy na początku meczu.

5
4
2
3
3
33'

Lech wziął się do pracy i uzyskał przewagę. Przed momentem strzelał Majewski, ale wprost w bramkarza.

18
7
4
6
9
32'

- Motyla noga* - głośno krzyknął jeden z graczy obecnych na boisko. To jak na razie najbardziej emocjonujący moment meczu.

*wersja dla osób do lat 18 (pełna wersja dostępna po godzinie 22)

12
8
2
1
1
30'

1/3 meczu za nami. Oczekiwaliśmy dużo więcej od tego spotkania, a przede wszystkim od Lecha.

6
5
3
8
8
28'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Słaby.

17
4
3
5
8
26'

Dośrodkowanie w pole karne, ale Putnocky zdołał wybić zmierzającą w światło bramki piłkę.

15
6
4
4
2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Makuszewski. Tetteh powalił rywala, a kartkę otrzymał za pyskówki Makuszewski.

10
6
5
8
14
Abdul Aziz Tetteh dogra mecz w Niecieczy do końca?
6
8
5
6
4
22'
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Majewski.

5
2
1
3
14
21'

Wściekły na sędziego jest Nenad Bielica. Trener domagał się kartki dla rywala.

18
4
3
6
5
19'

Lech cały czas gra w osłabieniu. Trałka zszedł do szatni, do wejścia przygotowuje się Tetteh. A w ataku gospodarze.

4
4
3
9
4
16'

Znowu krew na boisku. Tym razem nos rozbił Trałka. Medycy od razu zasygnalizowali zmianę.

7
6
7
18
8
13'

Majewski szukał w polu karnym Christiana Gytkjaera, ale zbyt mocno dogrywał piłkę.

8
5
6
11
7
12'

Akos Kecskes ostatecznie wrócił na boisko z dość pokaźnym opatrunkiem.

5
2
1
1
7
11'

Od kilku minut częściej przy piłce utrzymują się gospodarze. Wciąż niewiele emocji w Niecieczy.

2
2
2
1
8
8'

Wołodymyr Kostewycz z opatrunkiem na gowie pozostał na boisku, natomiast Akos Kecskes zakrwawiony zszedł do linii bocznej i chyba już nie wróci do gry.

12
4
3
7
1
6'

Wołodymyr Kostewycz i Akos Kecskes zderzyli się głowami. Pojawiła się krew, potrzebna jest pomoc.

7
6
3
11
3
3'

Od początku przy piłce Lech Poznań. Goście szybko chcą objąć prowadzenie.

23
7
2
2
2
17:34

Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

8
3
2
3
5
17:34

Lech Poznań w bieżącym sezonie może już tylko myśleć o walce w lidze. Rywal Bruk-Bet Termalica po słabym początku przestał przegrywać. Z kolei zespół Nenada Bielicy nie gra na miarę oczekiwań kibiców.