3:3
Zakończony
Górnik Zabrze
90+6'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wypiąstkował Grzegorz Sandomierski.

7
3
4
7
19
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wójcicki.

39
11
6
3
14
90+3'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Krzysztof Piątek tym razem bardzo pewnie! Gol dla Cracovii i 3:3 w meczu!

42
24
15
28
104
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Adam Wolniewicz. To on faulował zawodnika Górnika.

17
14
8
16
57
90+2'

Sędzia wskazał na rzut karny dla Cracovii!

12
13
7
11
77
90+1'

Jeszcze żółtą kartkę otrzymał Dani Suarez.

9
1
4
12
45
90'

Doliczone trzy minuty.

6
3
3
8
31
86'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

12
3
2
6
19
85'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Piątek pokonał bramkarza Górnika. Ten był blisko dobrej interwencji.

34
18
12
24
89
83'

Żółtą kartkę otrzymał też Tomasz Loska.

5
2
2
6
27
83'

Przepychanka zawodników obu drużyn. Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

23
9
2
5
10
83'

Rzut karny dla Cracovii!

16
9
3
11
58
81'
12
8
3
5
6
79'
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Wolsztyński.

4
5
2
10
21
77'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wybił Lennard Sowah.

1
3
1
3
8
76'

Tym razem strzelał Igor Angulo. Piłkę na rzut rożny wybił Grzegorz Sandomierski.

14
7
5
3
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Wolniewicz.

3
5
2
11
12
71'

Gol! Strzelił Rafał Wolsztyński.

Rafał Wolsztyński przejął piłkę na połowie Cracovii, popędził na bramkę i oddał strzał z kilkunastu metrów. Sandomierski nie zdołał wybić piłki, a ta po jego nodze wpadła do bramki.

122
67
13
11
22
70'
69'

Z około 20 metrów z pierwszej piłki strzelał Sergei Zenjov. Tomasz Loska nie dał się zaskoczyć.

14
8
4
64'
63'

Ładny strzał z dystansu na bramkę Górnika. Dobrze interweniował Tomasz Loska. Groźnie zaatakowała teraz Cracovia.

13
6
3
2
8
60'

Dośrodkowanie Kurzawy z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę złapał Grzegorz Sandomierski.

14
8
1
1
6
58'

Z około 18 metrów strzelał Łukasz Wolsztyński. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

8
10
1
1
4
55'

Jaroslav Mihalik zagrywał piłkę w pole karne Górnika. Ostatecznie dobrze interweniował Tomasz Loska.

16
10
2
6
6
51'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Żurkowski.

4
4
3
4
19
51'

Żółtą kartkę otrzymał Lennard Sowah.

9
11
1
3
50'

Po strzale jednego z zawodników Górnika piłkę pewnie złapał Grzegorz Sandomierski.

3
9
1
11
46'

Od razu dobra okazja Górnika! Minimalnie obok słupka strzelał jednak Łukasz Wolsztyński.

17
6
6
3
6
46'

Początek drugiej połowy.

18
6
2
2
2
45'

Grzegorz Sandomierski robił co mógł w bramce Cracovii. W końcu piłka trafiła jednak do Łukasza Wolsztyńskiego, a ten mocnym strzałem pokonał już bramkarza gospodarzy.

103
60
14
12
24
42'

Po dośrodkowaniu Kurzawy niecelnie główkował Łukasz Wolsztyński.

7
9
2
4
9
39'

Gol! Strzelił Michał Koj. Asystował mu Rafał Kurzawa. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kurzawy piłka przeleciała wzdłuż bramki. Wrzutkę zamknął Koj i z bliska skierował piłkę do bramki.

95
72
12
12
20
36'

Z około 20 metrów strzelał Sergei Zenjov. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników, ale Tomasz Loska i tak zdołał obronić ten strzał.

13
8
4
3
8
35'

Po dośrodkowaniu Wolniewicza piłkę złapał Sandomierski.

3
4
2
5
8
33'

Chwilowa przerwa w grze po zderzeniu zawodników głowami.

2
3
5
4
4
32'

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii ostatecznie piłkę złapał Grzegorz Sandomierski.

4
3
1
1
9
30'

W ostatnich minutach Cracovia umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

4
3
1
4
11
26'

Ładny strzał z dystansu oddał Szymon Żurkowski. Dobrze interweniował Grzegorz Sandomierski.

11
6
3
3
10
25'

Mateusz Szczepaniak strzelał z ostrego kąta. To było niecelne uderzenie.

10
7
3
1
4
24'

Michał Koj dośrodkował w pole karne Cracovii. Piłka wyszła jednak poza boisko.

5
4
3
5
8
21'

Po dośrodkowaniu Piątka tuż nad poprzeczką główkował Ołeksij Dytiatjew.

5
9
4
2
3
19'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Łukasz Wolsztyński oddał strzał głową, ale piłkę pewnie złapał Grzegorz Sandomierski.

4
2
1
1
9
17'

Po podaniu Mateusza Szczepaniaka Krzysztof Piątek strzelał z 18 metrów. Tomasz Loska nie dał się zaskoczyć.

9
4
1
3
4
15'

Po rozegraniu rzutu rożnego z 15 metrów niecelnie strzelał Szymon Żurkowski. To byla świetna okazja dla Górnika.

2
4
4
5
4
15'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Lennard Sowah wybił piłkę.

3
4
2
3
6
14'

W ostatnich minutach gra toczy się w środkowej strefie boiska.

6
3
3
5
3
11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Ostatecznie piłkarze z Zabrza wybili piłkę.

4
8
2
2
5
8'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika, ale Adam Wolniewicz nie zdołał opanować piłki.

7
6
4
6
7
6'

Cracovia stara się rozgrywać piłkę na połowie Górnika.

8
4
4
6
15
3'

Gol! Strzelił Sergei Zenjov. Asystował mu Mateusz Szczepaniak.

Szczepaniak świetnie zagrał na wolne pole do Zejnowa. Ten chwilę później popisał się ładnym strzałem po którym piłka wpadła do bramki.