2
7
87'
83'

Jagiellonia przez moment zaatakowała, ale teraz to Śląsk ponownie znajduje się z piłką na połowie gospodarzy.

26
10
7
3
12
80'

Robak mocno uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od jednego z partnerów i wyszła na aut bramkowy.

12
6
6
7
18
79'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

16
9
6
6
14
79'
78'

Zagranie ręką i sędzia wskazał na rzut wolny dla Śląska 18 metrów przed bramką.

16
7
5
4
8
77'

Do dośrodkowania z rogu doszedł Kwiecień. Jego strzał głową na róg wybił Wrąbel.

9
4
4
3
9
75'

Mak dograł do Piecha, a ten ładnym strzałem szczupakiem uderzył niecelnie.

13
11
11
8
13
74'

Frankowski stara się walczyć z urazem. Pomocnik wrócił na boisko, gdzie wciąż trwa zacięta walka. Żadna z drużyn nie zamierza zadowalać się punktem.

3
3
12
2
5
73'

Teraz problemy ma Frankowski, który stłukł mięsień. Potrzebna będzie kolejna zmiana!

10
9
5
6
7
70'
68'

Urazu mięśniowego doznał Chrapek i raczej już nie wróci do gry.

7
7
6
13
22
65'
64'

Gol! Strzelił Michał Mak. Asystował mu Michał Chrapek. Szybko rozegrana akcja przez gości. Chrapek do Maka, ten wpadł z piłką w pole karne i nie podawał do partnerów, ale zdecydował się na płaski strzał. 1:1!

85
46
18
26
43
63'

Dośrodkowanie w pole karne Burligi, Grzyb uderzył głową i trafił w słupek!

11
9
12
11
19
61'

Kolejny faul Romanczuka i kolejny raz tylko słowne napomnienie... Później dziwimy się, że w Europie polskie drużyny przegrywają z "egzotycznymi" zespołami.

11
5
7
7
9
60'

Kryminał w obronie gości, Frankowski jednak nie wykorzystał okazji.

9
5
11
8
7
59'

Piłkarzy Śląska sędzia bez wahania karze kartkami, gracze z Białegostoku mogą liczyć na... rozmowy dyscyplinujące.

17
7
7
6
13
58'

Pospisil biegł z piłką wzdłuż pola karnego, minął kilku obrońców i... uderzył niecelnie.

5
5
4
7
4
56'

Runje skiksował we własnym polu karnym. Piłka trafiła do Celebana, a ten nie trafił w cel! Mogło być 1:1.

10
6
8
3
8
53'

Mocny strzał sprzed pola karnego Pospisila. Piłka odbiła się od słupka.

15
6
7
5
7
53'

Po stracie gola Śląsk stara się zaatakować, jednak Jagiellonia nie zamierza bronić skromnego prowadzenia.

9
4
3
1
49'

Po strzale Piecha Frankowski nadepnął na stopę Maka. Sędzia nakazał grać dalej, a... pan Sławek wszystko wyjaśni. Oczywiście na korzyść sędziego.

6
6
4
2
8
49'

Atomowy strzał Piecha, Kelemen zdołał odbić uderzenie z ok. 23 metrów.

7
4
4
2
4
46'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Fiodor Cernych.  Świetny początek Jagiellonii! Akcja prawą stroną, Frankowski do Cernycha, ten wycofał do Romanczuka. Ukrainiec w 25. sekundzie 2. połowy trafił do siatki!

59
31
14
20
31
46'

Gospodarze wznowili grę po przerwie.

11
7
2
1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Piech. Wściekły na sędziego jest napastnik Śląska i... chyba ma rację.

Śląsk Wrocław
16
13
5
5
10
41'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Robak. Kolejny ligowy weekend napastnik ma wolny. To jego napomnienie nr 4 w sezonie.

20
16
6
3
14
39'

Piech wymienił podania z Chrapkiem i uderzyl sprzed pola karnego. Daleko od celu.

8
7
4
4
7
38'

Dośrodkował z lewej strony Cotra, Kelemen łapał piłkę niczym kartofla na dożynkach. Udało mu się to.

11
9
3
2
36'

Więcej z gry ma Śląsk, ale to Jagiellonia stwarza większe zagrożenie pod bramką gości.

11
7
6
3
5
33'

Dogranie Grzyba w pole karne do Cernycha. Szybszy jednak Wrąbel, który musiał wyjść niemal do bocznej linii "szesnastki".

7
6
5
2
5
30'

Martin Pospisil wycofał piłkę do Sheridana, a ten natychmiast uderzył Futbolówka przeszła tuż obok słupka.

5
6
7
3
7
27'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę głową trącił Cillian Sheridan, ale pomylił się o pół metra.

6
6
6
4
9
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Madej.

11
8
5
11
6
25'

Szybkie wyjście z piłką gospodarzy, jednak Grzyb znalazł się na spalonym.

4
3
2
2
2
24'

Gra od kilku minut toczy się na połowie Jagiellonii, ale wciąż niewiele z niej wynika.

4
3
2
1
20'

Wciąż niewiele spięć podbramkowych. Zespoły skupiają się na uważnej grze w defensywie. Fajerwerki? Może na "Dniach lata" w innych miejscowościach.

4
3
1
6
16'

Wciąż trwa walka o zdominowanie meczu. Żadna z drużyn nie potrafi w ostatnich minutach na dłużej uzyskać przewagi.

6
3
2
2
4
13'

Prostopadłe dogranie w pole karne do Pospisila, Wrąbel szczęśliwie zdołał odbić piłkę.

5
4
4
4
11'

Akcje stara się konstruować Śląska, ale to szybkie wyjścia Jagiellonii wyglądają groźniej.

7
3
3
1
1
8'

Ładne wejście w pole karne Romanczuka, który doszedł do dośrodkowania. Piłka minęła jednak bramkę.

5
2
2
1
7'

Piłkarze Jagiellonii rozgrywają piłkę na własnej połowie.

4
1
3
1
3'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii, lecz Cillian Sheridan nie zdołał oddać strzału na bramkę Śląska.