Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Sławomir Peszko.

6
9
17
90+2'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Lechii i dobra okazja do strzału na bramkę Sandecji.

15
9
7
11
17
90+1'

Po dośrodkowaniu Danka niecelnie główkował Wojciech Trochim.

9
10
5
6
12
90'

Doliczone cztery minuty.

16
8
5
4
21
90'

Po strzale Pawła Stolarskiego z dystansu piłkę pewnie złapał bramkarz gości.

15
6
3
5
6
88'

Chwilowa przerwa w grze. Dwóch zawodników gości leżało na murawie.

16
10
7
11
10
87'

Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Po dośrodkowaniach goście wybijali jednak piłkę.

27
11
6
4
9
85'

Zza pola karnego strzelał Tomasz Brzyski. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

18
5
6
6
8
84'

Sandecja umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego.

25
16
6
6
10
80'
78'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim. Asystował mu Adrian Danek. Danek świetnie zagrał do Trochima, a ten oddał celny, precyzyjny strzał z około 17 metrów.

Sandecja Nowy Sącz
106
52
19
17
30
75'

Niecelnie z dystansu strzelał Aleksandar Kolew.

9
9
12
10
12
73'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Trochim.

17
8
8
7
8
68'

Po indywidualnej akcji Milos Krasić strzelał niecelnie z ostrego kąta, a na piłkę czekał dobrze ustawiony Patryk Lipski. To była świetna okazja na gola dla Lechii.

8
16
6
6
9
66'

Patryk Lipski strzelał z rzutu wolnego. To było niecelne uderzenie.

7
4
6
6
8
63'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Wojciech Trochim.

9
6
4
5
4
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Błażej Augustyn.

2
1
1
6
8
60'

Sandecja. Schodzi: Lukas Kuban. Wchodzi: Adrian Basta.

9
2
2
2
2
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Aleksandar Kolew.

5
4
1
4
2
59'

Ładnie w pole karne Lechii dośrodkował Tomasz Brzyski. Sandecja wywalczyła rzut rożny.

7
3
5
2
5
55'

Gol! Strzelił Sławomir Peszko. Asystował mu Patryk Lipski. Lipski zagrywał z ostrego kąta. Piłka trafila do Peszki, który pewnie skierował ją do bramki.

47
27
6
14
33
54'

Lechia zdecydowanie ruszyła do ofensywy.

16
8
4
5
8
53'

Spore zamieszanie w polu karnym Sandecji. Ostatecznie jednak Płamen Kraczunow wybił piłkę.

3
7
1
2
3
52'
51'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Patryk Lipski. Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Marco Paixao.

37
23
5
8
24
49'

Patryk Lipski dośrodkował w pole karne Sandecji. Michał Gliwa wypiąstkował piłkę. Chwilę wcześniej w polu karnym Marco Paixao został zatrzymany przez Dawida Szufryna.

5
4
2
4
9
47'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym niecelnie główkował Filip Piszczek.

3
5
2
4
4
46'

Początek drugiej połowy. Spotkanie obserwuje 11 019 widzów.

5
3
2
4
4
46'

Lechia. Schodzi: Joao Oliveira. Wchodzi: Flavio Paixao.

45'

Doliczone dwie minuty.

9
5
2
1
2
45'

Z dystansu niecelnie strzelał Paweł Stolarski.

7
4
2
2
2
43'

Gol! Strzelił Bartłomiej Dudzic. Asystował mu Aleksandar Kolew. Kapitalna akcja Sandecji! Po wymianie podań Kolew zagrał do nabiegającego Dudzica, a ten z kilku metrów skierował piłkę do pustej bramki!

68
37
9
6
9
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Kuban.

5
4
6
4
5
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Płamen Kraczunow.

3
3
2
4
3
37'

Efektowny strzał z dystansu oddał Daniel ŁukasikMichał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

6
7
3
2
6
36'

Patryk Lipski dośrodkował piłkę w pole karne, wybił ją Szufryn. Chwilę później po dośrodkowaniu Peszki główkował Steven Vitoria. Piłka trafiła w poprzeczkę!

8
3
4
3
6
33'

Ależ groźnie było w polu karnym Lechii. W dobrej sytuacji znalazł się Aleksandar Kolew, lecz w ostatniej chwili piłkę wybił mu obrońca gdańszczan.

6
3
4
1
5
32'

Po dośrodkowaniu Peszki piłkę pewnie złapał bramkarz Sandecji.

11
1
2
4
4
30'

Zbyt mocno w pole karne Sandecji dośrodkował Paweł Stolarski.

4
4
2
2
5
29'

Joao Oliveira ładnie zagrał do wbiegającego w pole karne Milosa Krasicia. Tego w ostatniej chwili zatrzymał jeden z obrońców Sandecji.

9
3
2
1
5
27'

Marco Paixao dośrodkował w pole karne Sandecji. Piłkę pewnie zlapał Michał Gliwa.

10
4
3
3
6
25'

Lechia. Schodzi: Jakub Wawrzyniak. Wchodzi: Milos Krasić. To wymuszona zmiana w Lechii.

5
6
6
10
5
22'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Niecelnie główkował Płamen Kraczunow.

4
3
2
3
1
21'

Patryk Lipski dośrodkował z rzutu rożnego. Goście zdołali wybić piłkę.

8
4
3
1
5
18'

7
16'

Gol! Strzelił Bartłomiej Dudzic. Asystował mu Patrik Mraz. Mraz zagrał piłkę wzdłuż bramki Lechii, Kuciak nie zdołał jej wybić. Akcję zamknął Bartłomiej Dudzic i skierował ją prosto do siatki.

66
23
8
4
20
15'

Ładną akcję na skrzydle przeprowadził Joao Oliveira. Zabrakło mu już jednak dokładnego dogrania.

4
5
1
5
1
14'

Lechia rozgrywa piłkę na własnej połowie.

3
2
1
2
2
11'

W polu karnym z kilkunastu metrów strzelał Joao Oliveira. Został jednak zablokowany.

4
1
3
1
2
10'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
2
2
2
4
7'

Sandecja stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać Lechii rozgrywanie piłki.

8
4
3
1
2
5'

Zanosiło się na groźną akcję Lechii, ale jeden z zawodników gospodarzy był na spalonym i sędzia przerwał grę.

4
4
2
3
4
3'

Z dystansu mocny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Michal Piter-Bucko.

6
2
2
2
3
17:24

Spotkanie poprzedziła minuta ciszy ku czci ofiar niedawnych nawałnic w Polsce.