Legia stara się oddalić grę od własnego pola karnego.

6
13
27
90+3'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Rzut karny wykorzystał Starzyński. Piłkarz Zagłębia oddał strzał przy słupku.

KGHM Zagłębie Lubin
116
57
12
39
105
90+2'

65
90+2'

Sędzia korzystał z systemu VAR i odgwizdał rzut karny dla Zagłębia za zagranie ręką Łukasz Brozia.

39
25
8
15
55
90'

Doliczone siedem minut.

18
12
20
8
32
89'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Filip Starzyński.

30
17
9
7
28
87'

Wszystko wskazuje na to, że Czerwiński nie będzie już kontynuował gry.

22
19
8
12
17
85'

Poza boiskiem cały czas opatrywany jest Alan Czerwiński.

25
8
8
17
25
82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Pazdan. Pazdan został ukarany za faul na zawodniku Zagłębia.

96
102
26
40
85
81'

Legia rozgrywa teraz piłkę na połowie Zagłębia.

35
14
7
8
13
78'
78'

Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

16
9
12
35
23
76'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Arkadiusz Malarz.

16
9
10
30
24
75'
10
8
6
4
5
72'
31
17
10
9
11
71'

Do wejścia na boisko szykuje się Thibault Moulin.

23
14
9
9
13
68'

Po dośrodkowaniu w pole karne Legii piłkę pewnie złapał Arkadiusz Malarz.

31
20
6
11
16
63'

Gol! Strzelił Sebastian Szymański.

Szymański oddał strzał z około 16 metrów. Po rykoszecie od jednego z zawodników Zagłębia piłka wpadła do bramki! 2:0 dla Legii.

173
77
20
42
93
63'
19
12
10
9
9
62'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Legii doszło do lekkiego zamieszania. Ostatecznie piłkę wybił Michał Kucharczyk.

19
15
8
7
16
61'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. To była dobra wrzutka, po której Zagłębie wywalczyło rzut rożny.

20
12
6
7
13
57'

Gol! Strzelił Armando Sadiku. Asystował mu Michał Kucharczyk. Kucharczyk świetnie dograł do Armando Sadiku, a ten z około 13 metrów pewnie umieścił piłkę w bramce KGHM Zagłębia Lubin.

171
88
15
32
97
56'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan.

40
17
7
9
33
55'

Ładną akcję przeprowadził Sebastian Szymański i zagrał przed bramkę Zagłębia. Jarosław Jach zdołał jednak wybić piłkę.

13
10
2
3
4
54'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zawodnicy Zagłębia wybili piłkę.

13
4
3
6
8
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Świerczok.

17
9
2
7
10
52'

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Legii. A do strzału już składał się Alan Czerwiński.

8
7
7
6
7
49'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

9
9
4
4
4
47'

Jakub Świerczok oddał mocny strzał z około 18 metrów. Arkadiusz Malarz obronił to uderzenie.

17
9
5
6
11
46'

17:24

Kibice Legii mocno wspierali swój klub w europejskich pucharach. Po blamażu zespołu z Łazienkowskiej fani dali upust swoim emocjom.

23
14
3
5
5
45'

Doliczona jedna minuta.

15
21
4
4
5
45'

Sebastian Szymański dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Wybił ją Martin Polacek.

15
5
2
2
7
43'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dziwniel.

15
7
5
11
27
41'

Michał Kucharczyk dośrodkował w pole karne KGHM Zagłębia. Efektownie do strzału złożył się Cristian Pasquato, lecz było to uderzenie niecelne.

17
22
5
4
8
38'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Jagiełło.

13
6
3
9
23
36'

Filip Starzyński miał dobrą okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wyszła jednak poza boisko.

11
5
3
8
8
33'

Legia. Schodzi kontuzjowany Hildeberto Pereira. Wchodzi: Sebastian Szymański.

32'

Hildeberto Pereira schodzi z boiska. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

15
5
6
14
16
31'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Legii. Piłkę wybił Inaki Astiz. Groźne są te wrzutki Zagłębia.

20
8
3
2
5
29'

Znów pokazał się Jakub Świerczok. Tym razem oddał niecelny strzał z ostrego kąta.

19
10
4
3
4
28'

Cristian Pasquato dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Martin Polacek.

16
7
3
4
10
26'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Jakub Świerczok. Strzał zablokował Inaki Astiz.

14
7
3
3
9
23'

Ależ blisko gola było KGHM Zagłębie Lubin! W świetnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Woźniak. Po jego strzale najpierw Pazdan zblokował piłkę, a następnie Łukasz Broź wybił ją z linii bramkowej.

27
12
7
5
10
23'

Z około 18 metrów strzelał Jakub Świerczok. Jego uderzenie zostało jednak zblokowane, rzut rożny dla gości.

15
9
5
4
7
21'

Groźnie było teraz pod bramką Zagłębia. Po dośrodkowaniu Kucharczyka Martin Polacek zdołał jednak odbić piłkę.

15
6
5
7
9
19'

Ładnie w polu karnym Zagłębia dryblował Hildeberto Pereira. Jego strzał obronił jednak Martin Polacek.

9
5
2
3
6
18'

Tym razem Filip Starzyński zbyt mocno dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka wyszła poza boisko.

6
5
1
1
6
17'

Po dośrodkowaniu w pole karne Arkadiusz Woźniak oddał strzał głową. Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

11
4
2
1
10
16'

Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu rożnego w pole karne Legii. Jeden z zawodników gospodarzy wybił jednak piłkę.

5
3
2
3
13
12'

Cristian Pasquato dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Wybił ją Jakub Świerczok.

9
6
3
2
8
11'

Legia stara się atakować, lecz KGHM Zagłębie Lubin dobrze prezentuje się w defensywie.

18
6
2
1
5
8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia. Do piłki doszedł Armando Sadiku, ale było to uderzenie niecelne.

12
8
3
6
7
6'

Zagłębie źle rozegrało rzut rożny. Piłkę wybili zawodnicy Legii.

9
5
1
7
11
5'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Arkadiusz WoźniakArkadiusz Malarz wybił piłkę na rzut rożny.