Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka wyszła jednak poza boisko.

1
1
85'
83'

To powinien być gol! Maciej Górski dostał świetne podanie w pole karne. Najpierw jego strzał obronił bramkarz, a po dobitce piłka odbiła się od słupka!

1
1
4
5
81'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
78'

Z dystansu niecelnie strzelał Wojciech Trochim.

2
73'

Bartosz Rymaniak dośrodkował w pole karne Sandecji. Wywalczył rzut rożny.

3
2
68'

Z ostrego kąta strzelał Maciej Korzym. Bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
67'

Słupek tym razem uratował Sandecję! Z 16 metrów strzelał Mateusz Możdżeń.

2
1
3
2
1
66'
64'

Tym razem szansę na gola miał Elia Soriano. On też nie wykorzystał swojej okazji.

1
2
1
64'

Po dośrodkowaniu w pole karne świetną okazję miał Mateusz Możdżeń. Piłkarz Korony nie trafił jednak czysto w piłkę i nie zdołał skierować jej do bramki.

2
2
61'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
2
2
1
58'
55'

Bartłomiej Dudzic dośrodkował w pole karne Korony. Piłkę wybił Elhadji Pape Diaw.

2
1
52'

Pomocy medycznej potrzebuje Aleksandar Kolew. Chwilowa przerwa w grze.

3
2
1
2
49'

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Michael Gardawski. Michael Gardawski zagrał przed bramkę Sandecji, tam z pierwszej piłki pod poprzeczkę strzelił Elia Soriano.

20
8
4
7
13
47'

Ivan Jukić wpadł w pole karne Sandecji, strzelał z ostrego kąta, lecz Michał Gliwa obronił to uderzenie.

2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone dwie minuty.

10
8
6
6
7
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Kuban.

Sandecja Nowy Sącz
9
9
4
5
5
41'

Gra toczy się na połowie Sandecji. Korona rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy na gola.

9
5
4
4
4
37'

Blisko było gola dla Korony! Z kilku metrów strzelał Jukić. To uderzenie zablokował Tomasz Brzyski, gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki". To kontrowersyjna sytuacja.

5
5
5
5
5
35'

Po dośrodkowaniu w pole karne Sandecji główkował jeden z zawodników Korony. Michał Gliwa obronił ten strzał.

6
2
1
1
1
34'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę wybił Elia Soriano.

2
3
2
2
2
33'

Ken Kallaste tym razem zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
1
1
32'

Ładnie w pole karne Sandecji dośrodkował Ken Kallaste. Piłkę pewnie wybił Dawid Szufryn.

2
1
1
2
1
29'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Płamen Kraczunow.

1
1
1
1
2
27'

Świetna okazja Korony! Po dośrodkowaniu Kiełba z kilku metrów główkował Mateusz MożdżeńMichał Gliwa nie dał jednak się zaskoczyć.

4
2
1
1
1
26'

Ładnie w pole karne Korony dośrodkował Tomasz Brzyski. Akcję zamykał Aleksandar Kolew, ale nie zdołał już skierować piłki do bramki.

4
6
2
2
4
24'

Piszczek dośrodkował w pole karne Korony. Gospodarze zdołali wybić piłkę.

3
2
3
2
5
20'

Z rzutu wolnego strzelał Mateusz Możdżeń. Piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Korony i wyszła poza boisko.

3
2
3
2
3
19'

Korona będzie miała rzut wolny. Do bramki Sandecji około 18 metrów.

5
3
1
1
3
18'

Gra wznowiona.

8
1
1
2
1
17'

Chwilowa przerwa w grze. Dwaj piłkarze Korony zderzyli się głowami.

2
3
4
2
1
14'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Jacek Kiełb. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

4
1
3
1
4
12'

Piłkarze Korony są częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie Sandecji.

2
1
1
1
3
9'

Zaatakowali gospodarze. Piłkarze Korony mieli swoje okazje w polu karnym Sandecji, lecz zabrakło groźnego strzału na bramkę.

2
2
1
1
1
7'

Mateusz Możdżeń chciał dośrodkować w pole karne rywala. Piłka została jednak zablokowana.

2
4
1
1
1
4'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego. Zawodnicy Korony wybili piłkę z własnego pola karnego.

5
2
2
2
1
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

2
1
2
2
3
2'

Podanie z głębi pola, piłkę przejął Michael Gardawski, lecz w polu karnym Sandecji zabrakło dokładnego dogrania i z akcji nic nie wyszło.