3
5
8
88'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłkę pewnie złapał jednak Arkadiusz Malarz.

15
6
4
11
22
86'
85'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Ostatecznie piłkarze gości wybili piłkę.

12
5
4
7
12
82'

Z około 18 metrów strzelał Jarosław NiezgodaJakub Wrąbel obronił to uderzenie.

25
16
4
9
7
80'

Spotkanie we Wrocławiu obserwuje 24 086 widzów.

34
8
4
3
4
78'
77'

Świetną indywidualną akcją popisał się Dorde Cotra. Zabrakło tylko celnego strzału na bramkę.

8
7
2
3
2
73'

Z dystansu strzelał Marcin Robak. Uderzenie zostało zablokowane.

23
12
4
11
16
70'
22
9
8
5
5
68'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Łukasz Madej. Po dośrodkowaniu Madeja świetny strzał głową pod poprzeczkę oddał Marcin Robak.

Śląsk Wrocław
157
72
11
21
39
66'
64'

Będą emocje w tym spotkaniu. Obie drużyny starają się atakować.

11
9
6
2
5
61'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Robak zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki.

131
65
13
22
56
60'

Sędzia odgwizdał rzut karny dla Śląska, dopatrując się zagrania ręką Adama Hlouska. Piłkarze Legii protestują, a do strzału już szykuje się Marcin Robak.

45
24
9
7
18
59'

Ładny strzał z dystansu oddał Michał Chrapek, lecz Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

10
4
1
4
9
57'

11
55'

Z ostrego kąta strzelał Cristian Pasquato. Jego uderzenie obronił bramkarz Śląska, a sędzia odgwizdał jeszcze spalonego.

4
6
3
2
7
52'

Dorde Cotra dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. To była zbyt mocna wrzutka, a sędzia i tak dopatrzył się spalonego.

7
7
1
2
9
48'

Tym razem zbyt mocno w pole karne Legii dośrodkował Dorde Cotra.

8
7
3
5
11
47'

Groźne dośrodkowanie Madeja w pole karne Legii. Zabrakło jednak strzału na bramkę.

7
5
2
2
11
46'

Początek drugiej połowy.

7
1
2
2
2
45'

Kontra Legii. Zabrakło jednak dokładności Jarosławowi Niezgodzie.

11
10
6
3
12
42'

Dorde Cotra dośrodkował w pole karne Legii. Piłkę wybił Adam Hlousek.

11
4
4
5
8
38'

Szybko mogli odpowiedzieć wrocławianie. W trudnej sytuacji z woleja strzelał Marcin Robak. Piłka odbiła się od poprzeczki!

16
10
6
7
26
36'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Armando Sadiku. Cristian Pasquato dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Armando Sadiku zgrał ją do Jarosława Niezgody, a ten pewnie strzelił gola.

93
44
13
38
86
34'

Z ostrego kąta bardzo niecelny strzał oddał Armando Sadiku.

10
10
2
7
7
33'

Wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Legii.

14
6
2
4
6
30'

Dorde Cotra dośrodkował z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Niecelny strzał głową oddał Igors Tarasovs.

7
8
6
9
11
29'

Groźnie było w polu karnym Legii. W końcu piłkę wybił jednak Inaki Astiz.

10
6
3
3
9
28'

Z 16 metrów strzelał Robert Pich. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

8
3
2
2
6
27'

Legia groźniej zaatakowała w ostatnich minutach.

9
9
2
4
4
26'

Znów dobrą okazję miał Cristian Pasquato. Piłkarz Legii oddał jednak niecelny strzał.

7
10
2
1
5
23'

Z 16 metrów niecelnie strzelał Cristian Pasquato. To była bardzo dobra okazja na gola.

7
7
5
4
4
21'

Świetnie w defensywie zachował się jeden z zawodników WKS-u, który we własnym polu karnym wybił piłkę Niezgodzie.

7
2
2
2
7
20'

Rzut wolny dla Śląska. Do bramki Legii około 30 metrów. Strzelał Marcin Robak, lecz trafił piłką w mur.

6
8
1
5
8
17'

Bardzo ładny strzał z dystansu oddał Arkadiusz Piech. Piłka otarła się o słupek i wyszła poza boisko.

9
5
8
2
7
16'

Dorde Cotra zagrał do Marcina Robaka, ten strzelał z bardzo ostrego kąta i nie zdołał skierować piłki do bramki.

6
3
3
1
2
13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Sędzia przerwał jednak grę, faulowany był Sito Riera.

7
5
4
2
6
11'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Podanie do Armando Sadiku było jednak zbyt mocne.

2
8
1
1
6
8'

Groźnie było w polu karnym Legii. Ostatecznie sędzia odgwizdał jednak spalonego.

10
6
5
3
6
6'

Śląsk stara się atakować. Wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Legii.

14
5
4
2
4
2'

Zza pola karnego strzelał jeden z zawodników Śląska. Piłkę pewnie złapał Arkadiusz Malarz.

14
6
4
2
3
17:35

Przed rozpoczęciem meczu odbyła się minuta ciszy, by uczcić niedawno zmarłego Adama Wójcika.