Swoją okazję miała i Wisła. Zabrakło jednak celnego strzału na bramkę Korony.

3
1
2
90+1'

Korona mogła podwyższyć prowadzenie! Gospodarze oddali trzy strzały na bramkę, ale nie zdołali zdobyć kolejnego gola!

4
4
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
86'

Jacek Kiełb dośrodkował z rzutu rożnego. Główkował Elhadji Pape Diaw, lecz piłke pewnie złapał Kiełpin.

2
2
1
4
2
83'
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

4
3
2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Kiełb.

Korona Kielce
3
3
4
4
79'

Gol! Strzelił Ivan Jukić. Kiełb dośrodkował z rzutu rożnego. Strzelał Radek Dejmek, piłka odbiła się jeszcze od Ivana Jukicia i wpadła do bramki! 2:0 dla Korony!

19
12
6
2
6
79'

Z rzutu wolnego strzelał Jacek Kiełb. Piłka odbiła się od muru i wyszła poza boisko.

5
6
3
5
2
78'
78'
3
4
1
1
1
74'

Spore zamieszanie w polu karnym Korony. W ostatniej chwili zablokowany został Giorgi Merebaszwili.

5
3
2
2
1
70'
69'

Kolejny raz świetnie obronił Maciej Gostomski! Z kilku metrów strzelał Nico Varela, lecz bramkarz Korony obronił to uderzenie! To była świetna okazja na gola.

6
3
2
3
3
67'
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Łasicki.

Wisła Płock
2
1
1
1
2
65'

Jacek Kiełb dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkarze Wisły pewnie wybili jednak piłkę.

2
1
3
3
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Kante.

Wisła Płock
5
4
3
3
3
59'

Po dośrodkowanie w pole karne strzelał Jose Kante. Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

4
3
3
4
3
58'

Nico Varela przedzierał się pod bramkę Korony, lecz dobrze zatrzymał go Bartosz Rymaniak.

7
3
2
4
3
53'

Dobrze w defensywie zachował się Elhadji Pape Diaw, który w ostatniej chwili wybił piłkę.

7
4
3
1
50'

W pole karne Wisły Płock dośrodkował Krystian Miś. Piłkę pewnie złapał jednak Seweryn Kiełpin.

4
2
2
3
2
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

5
5
3
1
45'

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Mateusz Możdżeń oddał ładny strzał z rzutu wolnego. Seweryn Kiełpin miał piłkę na rękach, nie zdołał jej jednak zatrzymać i ta wpadła do bramki! Błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Wisły, a Korona prowadzi 1:0.

44
26
9
9
10
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Sielewski. Będzie rzut wolny i dobra okazja do strzału dla Korony.

7
6
3
3
3
39'

Gra toczy się na połowie Wisły Płock. Korona szuka swojej szansy na gola.

7
6
3
4
35'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. To była jednak zła wrzutka, piłkę przejęli goście.

5
6
3
4
3
31'

Dobrą sytuację wypracował sobie Giorgi Merebaszwili, lecz oddał już niecelny strzał!

3
2
1
1
1
29'

Elia Soriano umieścił piłkę w bramce Wisły. Sędzia korzystał z systemu VAR i nie zaliczył tego gola. Zawodnik Korony był na spalonym.

7
6
3
6
4
28'

Jak na razie dobre spotkanie w Kielcach. Nie brakuje ciekawych akcji.

5
3
2
24'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Korony. Zabrakło jednak celnego strzału na bramkę.

5
6
4
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Szymański.

3
2
1
3
2
21'

Krystian Miś zdołał dośrodkować w pole karne gości. Jeden z zawodników Wisły wybił jednak piłkę.

5
3
1
20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły Płock. Na spalonym był jednak jeden z piłkarzy Korony i sędzia przerwał grę.

3
5
2
1
15'

Konrad Michalak wpadł w pole karne Korony, przed sobą miał tylko Macieja Gostomskiego, lecz nie zdołał go pokonać! Ależ okazja dla Wisły Płock!

7
6
5
5
11'

Kolejna groźna akcja Wisły Płock. Po podaniu Michalaka w trudnej pozycji niecelnie strzelał Jose Kante.

4
2
2
2
2
10'

Z dystansu strzelał Arkadiusz Reca. Było to jednak uderzenie niecelne.

4
5
2
2
9'

Wisła Płock stara się grać wysokim pressingiem. Korona rozgrywa piłkę na własnej połowie.

3
2
1
6'

Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne Korony. W dobrej sytuacji znalazł się Jose Kante, lecz nie zdołał umieścić piłki w bramce.

5
4
2
2
3'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego. Główkował Igor Łasicki, lecz fantastycznie obronił bramkarz Korony.

7
5
1
3
2'

Od początku spotkania piłkarze Korony śmiało ruszyli do ataku.