8
4
4
74'

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Łukasz Kosakiewicz. Piąty gol Korony! Kosakiewicz zagrał przed bramkę Lechii, a sytuację pewnie wykorzystał Soriano.

82
50
11
15
13
73'
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jakub Żubrowski! Dusan Kuciak, bramkarz Lechii, obronił strzał Żubrowskiego. Wynik zatem bez zmian.

16
15
18
13
54
69'

Rzut karny dla Korony. Romario Balde faulował rywala.

39
11
8
10
12
67'

Z dystansu niecelnie strzelał Rafał Wolski.

6
5
2
6
5
66'

Obrońcy Korony radzą sobie z atakami Lechii Gdańsk. Dobrze spisuje się także Maciej Gostomski.

13
3
2
2
4
64'

A po dośrodkowaniu w pole karne Korony piłkę pewnie i efektownie złapał Maciej Gostomski.

6
3
3
4
4
63'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Źle dośrodkował jednak Łukasz Kosakiewicz, piłka wyszła poza boisko.

5
2
4
4
3
62'

Korona rozgrywa piłkę i szuka kolejnej szansy na gola.

10
5
3
5
5
60'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Niecelnie główkował jeden z zawodników Lechii.

5
2
2
4
2
57'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Romario Balde.

8
6
2
3
5
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Nunes.

Lechia Gdańsk
7
4
5
4
6
54'

Spotkanie obserwuje 7066 widzów.

12
7
4
4
9
53'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Goście zdołali wybić piłkę.

9
2
2
3
3
51'

Kolejna szansa Korony Kielce. Goście nie zdołali jej jednak wykorzystać.

8
12
3
3
6
50'

Korona nie zamierza się bronić, tylko stara się atakować. Przed chwilą groźnie było w polu karnym Lechii.

14
4
3
3
4
47'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony Bartosz Rymaniak był blisko, aby skierować piłkę do własnej bramki. Świetnie obronił jednak Maciej Gostomski.

6
4
3
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
3
4
3
46'
46'
2
1
2
3
5
44'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa. Asystował mu Bartosz Rymaniak. 4:0! Rymaniak zagrał w pole karne Lechii, a tam po wślizgu Kaczarawy piłka wpadła do bramki.

93
49
16
9
13
40'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Do odbitej piłki dopadł Mato Milos, lecz jego uderzenie zza pola karnego zostało zablokowane.

15
10
3
5
6
39'

Gol! Strzelił Bartosz Rymaniak. Asystował mu Adnan Kovacević. 3:0 dla Korony! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adnan Kovacević strącił piłkę, a do bramki skierował ją Bartosz Rymaniak.

66
35
8
11
15
38'

Zanosiło się na groźną kontrę Korony. Ostatecznie goście wywalczyli rzut rożny.

7
6
2
5
3
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Wolski.

13
9
2
3
8
35'

Lechia. Schodzi: kontuzjowany Mateusz Lewandowski. Wchodzi: Joao Oliveira.

34'

Pomocy medycznej potrzebuje Mateusz Lewandowski. Lechia chwilowo gra w dziesiątkę.

6
4
6
5
31'

Gol! Strzelił Maciej Górski.

Źle zachowała się defensywa Lechii. Górski dopadł do piłki wybitej przez Lewandowskiego i zza pola karnego skierował ją do pustej bramki.

Korona Kielce
58
34
14
13
23
29'

Korona Kielce rozgrywa piłkę i szuka kolejnej szansy na gola.

12
7
2
4
8
26'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa. Asystował mu Jakub Żubrowski. Żubrowski świetnie podał do Kaczarawy. Ten w polu karnym Lechii przyjął sobie piłkę i oddał mocny, celny strzał. 1:0 dla Korony!

60
34
7
9
27
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników Lechii wybił piłkę.

12
4
5
7
7
23'

Błąd defensywy Lechii i zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie Korona wywalczyła rzut rożny.

9
7
5
4
7
22'

Po indywidualnej akcji ładny, techniczny strzał oddał Rafał Wolski. Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

14
6
3
5
6
19'

Rafał Wolski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Korony. Jeden z zawodników gości zdołał wybić piłkę.

8
5
3
7
6
17'

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Piłkę wypiąstkował Maciej Gostomski.

11
3
2
4
3
15'

Zaatakowała teraz Lechia. Groźnie było przed bramką Korony, ale ostatecznie gospodarze nie zakończyli akcji golem.

10
7
3
6
9
13'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Niecelnie główkował Mateusz Możdżeń.

6
6
6
4
3
12'

Po błędzie jednego z obrońców Lechii w świetnej sytuacji znalazł się Nika Kaczarawa. Fantastycznie obronił jednak Dusan Kuciak.

12
7
7
4
9
11'

Korona stara się atakować. Na razie dobrze gra jednak defensywa Lechii Gdańsk.

12
5
3
4
6
9'

Na spalonym złapany Mateusz Lewandowski. Zanosiło się na groźną akcję Lechii.

8
6
3
5
9
6'

W dobrej sytuacji znalazł się Rafał Wolski. Po jego strzale piłka trafiła jednak w słupek! Blisko było o gola dla Lechii.

18
9
6
5
12
6'

Gra toczy się teraz w środkowej części boiska.

10
10
8
8
8
3'

Lechia od początku spotkania śmiało ruszyła do ataku.

11
7
4
4
6
2'

Rafał Wolski starał się dojść do piłki w polu karnym Korony. Wybił ją jednak Bartosz Rymaniak.