Lotto Ekstraklasa: 15. kolejka
05 lis 2017 15:30
90+4'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka.

Ależ emocje w końcówce meczu w Niecieczy! Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała rzut wolny, a najwyżej do piłki wyskoczył Bartosz Śpiączka, który uderzeniem głową zapewnił swojemu zespołowi komplet punktów.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25
19
7
5
7
90+3'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Aleksander Jagiełło.

Piast walczył i doprowadził do wyrównania! Świetnie z lewej flanki dośrodkował Aleksander Jagiełło, a gola głową strzelił Michal Papadopulos.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Stefanik.

2
2
90'

Sędzia Marcinian doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

3
2
3
1
4
89'

Mnożą się faule w wykonaniu piłkarzy z Gliwic.

1
1
1
6
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Dziczek.

Piast Gliwice
2
1
2
85'

Maciej Jankowski był bliski dojścia do dogodnej sytuacji strzeleckiej.

2
83'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza na prowadzeniu 1:0! Łukasz Piątek pewnie wykorzystał rzut karny.

17
10
2
3
4
82'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Dario Rugasević.

4
3
1
3
4
82'

VAR wskazał, że gospodarzom należy się rzut karny.

7
2
2
3
1
81'

Szymon Marciniak sprawdzi w systemie VAR, czy Dario Rugasević zagrywał piłkę ręką w polu karnym Piasta.

3
3
3
1
1
79'

Środkiem boiska starał się przedrzeć Szymon Pawłowski, lecz jego szarża została zatrzymana.

1
1
1
77'

Martin Miković ucierpiał przy próbie zablokowania strzału Valencii.

1
1
75'

W natarciu znajduje się Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a rzut rożny wywalczył Pawłowski.

2
2
72'

W walce o górną piłkę ucierpiał Artem Putiwcew i rzut wolny dla "Słoni".

2
1
68'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Michal Papadopulos!

Fatalne wykonanie "jedenastki" przez napastnika gliwiczan - piłkę pewnie złapał Jan Mucha.

11
11
3
3
11
67'

Rzut karny dla Piasta Gliwice po faulu na Jankowskim. W tej sytuacji sędzia oparł swoją decyzję na systemie VAR.

4
3
2
2
3
66'

Ciężar gry na swoje barki stara się brać w zespole Piasta Mateusz Mak, który bryluje na prawym skrzydle.

1
3
1
1
2
64'
64'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Roman Gergel.

4
3
1
1
1
64'

Inydywidualną akcją popisał się Mateusz Mak, ale źle ją wykończył.

2
3
1
1
2
62'

Termalica. Schodzi kontuzjowany: Bartosz Szeliga. Wchodzi: Patryk Fryc.

5
2
1
2
1
61'

Raz atakują jedni, a raz drudzy, lecz obydwa zespoły robią to dość nieporadnie.

2
2
4
3
1
59'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała rzut wolny, ale wciąż bez zmiany wyniku.

3
3
1
3
3
56'

Żółtą kartkę za faul na Pawłowskim otrzymał Michal Papadopulos.

1
1
1
1
55'

Aktywny jest dynamiczny Joel Valencia, na którego muszą uważać obrońcy Termaliki.

2
1
1
1
2
53'

Piast Gliwice stara się uspokić grę i skonstrukować ofensywną akcję.

3
4
2
51'

Groźny strzał Joela  Valencii został zablokowany przez Artema Putiwcewa.

4
2
1
2
1
50'

Łukasz Piątek postanowił uderzyć sprzed pola karnego, ale futbolówka minęła słupek bramki rywala.

4
3
3
2
2
49'

Ruszył prawym skrzydłem i dośrodkował Łukasz Piątek, lecz "Piastunki" wybiły piłkę z własnego pola karnego.

3
2
1
1
2
47'

Gospodarze mieli rzut rożny, ale nie zagrozili bramce Piasta.

3
1
1
5
3
46'

Start 2. części spotkania w Niecieczy.

3
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

3
2
1
2
1
43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie konfrontacji. Celnie dystansu uderzył Szymon Pawłowski.

3
2
41'

Na razie spotkanie jest wyrównane. Od rzutu wolnego rozpoczął Piast Gliwice.

3
2
1
2
1
39'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. Po chwili huknął w trybuny Dario Rugasević.

3
2
1
1
3
37'

Michal Papadopulos chciał uderzyć z dystansu, jednakże został zablokowany.

4
2
2
1
1
35'

Obecnie dłużej przy piłce utrzymuje się Bruk-Bet Termalica Nieciecza, lecz nic z tego nie wynika.

4
2
1
1
1
33'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza miała rzut rożny, ale goście zażegnali niebezpieczeństwo od własnej bramki.

3
2
2
1
2
31'

Tym razem celnie na bramkę Piasta kropnął Bartosz Szeliga.

6
5
1
1
29'

Na uderzenie zdecydował się Stojan Vranjes, jednak pewnie piłkę wyłapał Mucha. To kolejne ostrzeżenie dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

2
2
3
26'

Coraz lepiej prezentują się piłkarze Piasta, którzy od pewnego czasu goszczą na połowie ekipy z Niecieczy.

1
1
2
24'

Szarżował Joel Valencia, który oddał celny strzał, lecz na posterunku był Jan Mucha.

3
23'

2
21'

Aleksandar Sedlar faulował Śpiączkę w okolicach linii środkowej boiska. Napastnik gospodarzy ucierpiał w tym starciu, ale będzie kontynuuował grę.

1
1
1
20'

Strzelał z dystansu Szymon Pawłowski, ale bardzo niecelnie.

2
2
1
19'

Aktywny jest Bartosz Śpiączka, który wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

2
1
1
17'

Od kilku minut na boisku wieje nudą, bo brak jest ciekawych sytuacji podbramkowych.

1
1
1
14'

Przebudził się Piast Gliwice, który stara się przedrzeć przez defensywę Termaliki.

3
2
12'

Piast. Schodzi kontuzjowany: Marcin Pietrowski. Wchodzi: Mateusz Mak.

11'

Marcin Pietrowski nie był w stanie kontynuować gry i do wejścia szykuje się Mateusz Mak.

2
1
1
1
10'

Przyjezdni zastopowali atak "Słoni" i próbują wyjść z kontrą.

1
1
8'

Sporo walki w środku pola. Od rzutu wolnego rozpoczął Piast Gliwice. Problemy zdrowotne ma Marcin Pietrowski.

1
1
1
6'

Żadna z ekip na razie nie forsuje tempa. Swoją ofensywną akcję budują miejscowi zawodnicy.

1
1
1
4'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza ruszyła prawym skrzydłem, ale nic dobrego nie wynikło z tej akcji.

1
1
1
2'

Futbolówkę przejęli gospodarze, którzy zbliżyli się do pola karnego Piasta.

1
1'

Od środka boiska rozpoczęli goście, którzy spokojnie wymieniają podania.

1
1
1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice?